برندون کوری برنده مسابقات پرورش اندام آرنولد کلاسیک ۲۰۲۲ شد

برندون کوری برنده مسابقات پرورش اندام آرنولد کلاسیک ۲۰۲۲ شد

رویداد آرنولد کلاسیک ۲۰۲۲ به پایان رسید و برندون کوری (Brandon Curry) برای دومین بار پیروز آرنولد کلاسیک شد. این رویداد در تاریخ چهارم و پنجم مارس ۲۰۲۲ در سالن بزرگ بتل در شهر کلمبوس ایالت اوهایو برگزار شد.

جمعه شب پیش‌داوری مسابقات آزاد مردان برگزار شد و هواداران توانستند رقبای برتر در این رویداد را که با فیزیک کاملا آماده بر صحنه ظاهر شده بودند ببینند. علی‌رغم اینکه امسال شاهد انصراف‌های زیادی بودیم، اما همچنان ورزشکاران قدرتمندی بر صحنه حضور یافتند که برجسته‌ترین آنها برندون کوری و ویلیام بوناک (William Bonac)، دو قهرمان سابق آرنولد کلاسیک بودند که در اکثر دوران حرفه‌ای خود رقابت دوستانه‌ای داشته‌اند.

برنده آرنولد کلاسیک ۲۰۲۲ مشخص شد

با ورود به صحنه نمایش از همان آغاز مشخص شد که این دو رقیبان اصلی هستند؛ برندون کوری، بدنساز حرفه‌ای سنگین‌وزن امریکایی و قهرمان مستر المپیای ۲۰۱۹ که کمتر از یک سال پیش توانست مقام دوم مستر المپیا را کسب کند و بوناک که در مستر المپیا در جایگاه ششم قرار گرفت.

برنده آرنولد کلاسیک ۲۰۲۲ مشخص شد

از سوی دیگر بسیاری از طرفداران به برت ویلکین (Brett Wilkin) تازه‌‌وارد چشم دوخته بودند که در روزهای پیش از این رویداد تصاویر تاثیرگذاری از فیزیک چشمگیر خود در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذاشت. هواداران همچنین استیو کوکلو (Steve Kuclo) را که طی دو سال گذشته به‌طور مداوم در حال پیشرفت بوده و جاستین رودریگز (Justin Rodriguez) را که در سال‌های اخیر رقیب شایسته‌ای بوده تشویق کردند.

برنده آرنولد کلاسیک ۲۰۲۲ مشخص شد

برنده آرنولد کلاسیک ۲۰۲۲ مشخص شد

آرنولد کلاسیک ۲۰۲۲ در ابتدا در بخش مسابقات آزاد مردان ۱۴ شرکت‌کننده داشت. اما به دلایل مختلف انصراف‌های زیادی صورت گرفت. سدریک مک‌میلیان، اکیم ویلیامز، رافائل برندائو، محمد شعبان و نِیتن دی آشا در نهایت به دلیل آسیب‌دیدگی از دور رقابت‌ها کنار رفتند و نیک واکر (Nick Walker) مدافع عنوان قهرمانی نیز تصمیم گرفت امسال در آرنولد کلاسیک حضور پیدا نکند تا بتواند تمام تمرکز خود را برای حضور در المپیا ۲۰۲۲ که قرار است ۱۶ تا ۱۸ دسامبر برگزار شود، به کار ببندد و جا برای یک قهرمان جدید وجود داشته باشد.

برنده آرنولد کلاسیک ۲۰۲۲ مشخص شد

نتایج آرنولد کلاسیک ۲۰۲۲ به این شرح است:

۱.برندون کوری، ۲۰۰ هزار دلار

۲.ویلیام بوناک، ۱۲۰ هزار دلار

۳.استیو کوکلو، ۷۰ هزار دلار

۴.سامسون دائودا، ۳۷ هزار و ۵۰۰ دلار

۵.جاستین رودریگز، ۲۰ هزار دلار

۶.برت ویلکین، ۱۲ هزار و ۵۰۰ دلار

۷.ریگان گریمز، دو هزار دلار

۸.مکس چارلز، دو هزار دلار

۹.فابیو گیگا رزنده، دو هزار دلار

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۹ نظر

ورود

 • رامین اسفند ۱۹, ۱۴۰۰

  واقعاً اینکه از همه اتفاقات ورزشی و سیاسی و سلامت و شبکه های اجتماعی مطلب می‌زارید خیلی خوبه. اخبار مهم حوزه‌های مختلف رو راحت میشه اینجا ازشون اطلاع پیدا کرد. مختصر و مفید

 • علیرضا اسفند ۲۰, ۱۴۰۰

  خودشون را با این امپولها داغون می کنند اخه بشی غول ولی به بدنت اسیب برسه چه فایده متلسفم

  • Ariya اسفند ۲۰, ۱۴۰۰

   کسی وقتی هدفی داره خوب و بدش رو قبول میکنه در ضمن به یکی میساز به یکی نمیسازه مث رونی کلمن که بیشترین دوز مصرفی رو داشت اما هیچ بیماری نداره

   • وات؟؟؟ رونی کلمن ؟؟؟ اسفند ۲۰, ۱۴۰۰

    عجب مثالی زدی !!!

   • سعید اسفند ۲۱, ۱۴۰۰

    رونی کلمن نابود شده کلی عمل و اینا کرده کل هیکلشم ریخته الانم فلجه یکی دیگه زو باید مثال کی زدی مثلا ارنولد

  • امیر اسفند ۲۰, ۱۴۰۰

   زحمت کشیده بنده خدا آمپول چیه توهم آمپول بزن

 • سپهری اسفند ۲۰, ۱۴۰۰

  واقعیتش بی شباهت به سوسک بالدار نیستند . سیاه ، چندش اور و در اوج قدرت بسیار اسیب پذیر بسان زنده یاد مرحوم روح الله داداشی که با عظمت و هیبت در کسری از ساعت دار فانی را وداع گفت . کاش عقل و فهم و درک ادمها اینقدر بزرگ میشد .

  • هومن اسفند ۲۱, ۱۴۰۰

   حقیقتا خیلی نژاد پرستی … درباره ی خودت هم همین چیز هایی که گفتی صدق می‌کنه و اینکه ایشون قطعا شما رو با یه مشت می‌تونه نابود کنه