اسپین آف جدید سریال «مردگان متحرک» با محوریت مگی و نیگان ساخته می شود

اسپین آف جدید سریال «مردگان متحرک» با محوریت مگی و نیگان ساخته می شود

یک مجموعه ی اسپین آفی جدید از سریال مردگان متحرک یا واکینگ دد (The Walking Dead) با محوریت کاراکترهای مگی و نیگان در شهر نیویورک و در فضایی مملو از زامبی در حال ساخت است.

بر اساس رمان‌های گرافیکی رابرت کرکمن با نام مردگان متحرک، مجموعه درام پسا آخرالزمانی AMC حول محور گروه‌های مختلفی از بازماندگان می‌چرخد که تلاش می‌کنند در میان زامبی‌ها زنده بمانند و همزمان باید با گروه‌های متخاصم مختلف اطراف خود نیز مبارزه کنند.

لورن کوهن در «مردگان متحرک» در نقش مگی، رهبر سابق هیل تاپ ها که اکنون از گروه جدیدی از افراد نگهبان دفاع می‌کند، ایفای نقش می‌کند، در حالی که «جفری دین مورگان» در نقش نگان، رهبر سابق ناجیان شرور  بازی می‌کند. مردگان متحرک از زمان آغاز به کار خود در سال ۲۰۱۰، به یک نقطه عطف فرهنگی برای AMC و به طور کلی تلویزیون تبدیل شده است، و در طول سال‌ها نقدهای مثبتی را کسب کرده و چندین نامزدی گلدن گلوب را نیز به دست آورده است.

استقبال بینندگان باعث شد این سریال به یک فرانچایز بزرگتر شامل دو نمایش اسپین آف Fear the Walking Dead و The Walking Dead: World Beyond تبدیل شود و در حال برنامه ریزی دو اسپین آف دیگر و یک سه گانه از فیلم ها با محوریت مرگ ظاهری اندرو لینکلن است. اکنون، به نظر می‌رسد که AMC در حال ساختن دنیای Walking Dead خود است.

اسپین آف واکینگ دد

پس از پخش آخرین  قسمت فصل ۱۰، AMC ساخت نمایش تلویزیونی اسپین‌آف «مردگان متحرک» به محوریت شخصیت های مگی و نیگان را اعلام کرد. این اسپین ‌اف با عنوان جزیره مردگان، نوشته الی جورنه خواهد بود و این دو شخصیت را که به منهتن و نیویورک پر از زامبی  سفر می کنند را نشان می دهد. لورن کوهان در این خصوص نوشته است:

 خوشحالم که سفر نیگان و مگی ادامه دارد. راه رفتن در کفش های نیگان بسیار لذت بخش بود، من برای ادامه سفر با او در شهر نیویورک بسیار هیجان زده هستم. واکرها در یک محیط شهری همیشه تصویر جالبی بوده اند، اما لین بار در خیابان پنجم، ساختمان امپایر استیت، مجسمه آزادی؟ بزرگترین شهر دنیا؟ پس‌زمینه شگفت‌انگیز است، اما داستانی که الی جورنه ساخته، حتی از آن هم بهتر است. منتظر بمانید، جزیره مردگان قرار است جهان TWD را دوباره بیافریند. از دن مک‌درموت، اسکات گیمپل و AMC تشکر می‌کنیم که  از ما را دعوت کردند… ما نمی‌توانیم صبر کنیم.»

اسپین آف واکینگ دد

خبر پخش اسپین‌آف «مگی و نیگان» واکینگ دد در حالی منتشر شد که  فصل ۱۱ این سریال نیز قرار است پخش شود. پخش برنامه اسپین‌آف جزیره مردگان نشان نمی‌دهد که این سریال در کجای جدول زمانی سریال اصلی اتفاق می‌افتد، و این سوال را مطرح می‌کند که چگونه با بقیه فصل یازدهم که آخرین فصل است، ارتباط موفق برقرار می‌کند. فعلا فقط مشخص شده که فصل ۱۱ The Walking Dead یکشنبه‌ها در AMC ادامه می‌یابد در حالی که جزیره مردگان برای نمایش در سال ۲۰۲۳ برنامه‌ریزی شده است.

بیشتر بخوانید:

واکینگ دد: تمام آنچه در فصل آخر در مورد نیگان فاش شد

مطالب مرتبط
یک نظر

ورود

  • Hamidam اسفند ۱۸, ۱۴۰۰

    عالی بود فیلمش توصیه میکنم حتما ببینید
    شب در تاریکی مطلق با صدای بلند استریویی نگاه کنید👍