چهره مشهور دنیای کشتی کج در حین مسابقه دچار شکستگی گردن شد

چهره مشهور دنیای کشتی کج در حین مسابقه دچار شکستگی گردن شد

بیگ ای لنگستن که بیشتر با نام بیگ ای (Big E) شناخته می‌شود جمعه شب در جریان مسابقه‌ای در اسمک داون (SmackDown) دچار شکستگی گردن شد.

بیگ ای، سوپر استار کمپانی سرگرمی ورلد رسلینگ اینترتینمنت که به اختصار WWE نامیده می‌شود، در جریان مبارزه با شیمِس (Sheamus) و ریج هالند Ridge) (Holland با کوفی کینگستون (Kofi Kingston) هم‌گروهی بود. او پس از فتیله پیچ شدن از سوی هالند روی سرش فرود آمد.

پس از پایان مسابقه، هواداران در شبکه‌های اجتماعی نسبت به سلامت بیگ ای ابراز نگرانی کردند. این کشتی گیر سپس ویدیویی از خود منتشر کرد، در آن از وضعیت جدید خود خبر داد و تایید کرد که دچار شکستگی گردن شده است.

بیگ ای در این ویدیو با گردن بسته‌شده صحبت کرد و گفت: «نمی‌توانم از همه شما مردم زیبا به خاطر نگرانی‌ها و پیام‌هایتان به اندازه کافی تشکر کنم. پیام‌هایتان بسیار دلگرم‌کننده است.» او در حالی که انگشتانش را به سمت تکان می‌داد گفت: «می‌توانم همه انگشتانم را حرکت بدهم. می‌بینید؟ این خوب است. قدرت احساس خوبی دارد. اما متاسفانه در حال حاضر می‌گویند که گردنم شکسته. پیش آمده دیگر. اما یک بار دیگر از همه تشکر می‌کنم. حالم خوب می‌شود. نگران نباشید، نگران این پیرمرد نباشید، من خوب خواهم شد. اما واقعا از همه شما ممنونم.»

Big E که در سال ۲۰۰۹ با WWE قرارداد امضا کرد، پیش از پیوستن به ورلد رسلینگ اینترتینمنت قهرمان کمربند NXT شده است. او در سال ۲۰۱۴ به همراه کوفی کینگستون و خاویر وودز گروه New Day را تشکیل داد و در نهایت هشت بار قهرمان تگ تیم WWE شد.

بیگ ای همچنین در مسابقه نردبان Money in the Bank سال ۲۰۲۱ برنده شد و ماه سپتامبر در رقابت با بابی لشلی (Bobby Lashley) به قهرمانی رسید. او در ژانویه ۲۰۲۲ در روز اول مسابقات عنوان قهرمانی را به براک لزنر (Brock Lesnar) باخت.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود