فیلمبرداری فصل آخر سریال «مردگان متحرک» این ماه به پایان می‌رسد

فیلمبرداری فصل آخر سریال «مردگان متحرک» این ماه به پایان می‌رسد

مدیر فیلمبرداری سریال مردگان متحرک (The Walking Dead) اعلام کرد فیلمبرداری فصل آخر و یازدهم سریال اواخر ماه مارس به پایان می‌رسد.

البته کار فصل ۱۱ The Walking Dead در حالی که نیمه نخست آن در AMC و AMC+ در حال پخش است، ادامه دارد. اما کار نهایتا در این فصل به پایان می رسد، همانطور که توسط مدیر فیلمبرداری سریال، دوان چارلز من ویلر فاش شد: فیلمبرداری این سریال اواخر ماه مارس به پایان می رسد. آخرین پست های من ویلر از پشت صحنه فیلم The Walking Dead را این‌جا ببینید:

بدون شک زمانی که The Walking Dead آخرین قسمت خود را در اواخر ماه مارس به پایان می‌رساند، برای همه کسانی که طرفدار این سریال هستند، یک تجربه بسیار احساسی خواهد بود. طبق چیزی که در حال حاضر پیش می رود، مطمئناً آخرین اپیزود شامل نوعی تقابل بین دوستان قدیمی است که در مقابل یکدیگر قرار می گیرند. اما شخصیت های دیگری نیز وجود دارند که می‌توانند ظاهر شوند، از جمله CRM همیشه خطرناک، که یک عامل اصلی در دیگر نمایش‌های دنیای TWD بوده است و همچنان می‌تواند نقشی در نحوه حل و فصل مسائل در نمایش اصلی داشته باشد.

فصل یازدهم مردگان متحرک

البته این سوال وجود دارد که آیا شخصیت‌های نمرده اما غایبی مانند ریک گرایمز و میشون ممکن است در این فصل حضور داشته باشند؟ در واقع هنوز راه‌ های زیادی برای قسمت‌های پایانی سریال وجود دارد، زیرا به طرفداران قول داده شده است که یک اسپین‌آف کارول و داریل و همچنین نمایش مگی و نیگان که در نیویورک اتفاق می‌افتد نیز ساخته شود.

باز هم باید دید که چه تعداد از این پروژه های اعلام شده واقعاً به اکران درمی آیند و چه تعداد از آنها در حد حرف باقی می‌ماند. آنچه مسلم است این است که فصل ۱۱ The Walking Dead هنوز تحولات دراماتیک زیادی در پیش دارد و احتمالاً همراه برخی پیچش های تکان دهنده و دردناک خواهد بود.

در حالی که نیمه اول این فصل در حال پخش است اما پایان سریال ممکن است برای طرفداران کاملاً قابل پیش‌بینی نباشد.  بازیگران و گروهی که سریال را می سازند احتمالا تعداد زیادی پست  تاثیرگذار و خداحافظی های عاشقانه آماده کرده اند تا آن را به زودی منتشر کنند.

بیشتر بخوانید:

اسپین آف جدید سریال «مردگان متحرک» با محوریت مگی و نیگان ساخته می شود

بدون نظر

ورود