سلبریتی های هالیوودی و سرگرمی های جالب شان

سلبریتی های هالیوودی و سرگرمی های جالب شان

سلبریتی ها هم مانند هر کس دیگری به دنبال راهی برای کسب آرامش و کاری متفاوت از کارهای روزمره شان هستند. از درست کردن گوی های برفی گرفته تا تقلید صدای پرندگان، بعضی سرگرمی های آن ها ممکن است کمی بی حساب و کتاب یا حتی عجیب و غریب به نظر برسد.

در ادامه از سرگرمی های جالب سلبریتی های هالیوودی خواهیم گفت.

جانی دپ: کلکسیون باربی

این علاقه از زمانی در جانی دپ به وجود آمد که با دختر خود با عروسک های باربی بازی می کرد. اما با پایان علاقه ی دخترش به این بازی، جانی دست از این عروسک ها نکشید چون جایگاهی احساسی در زندگی اش پیدا کرده بودند. حالا عروسک های باربی او به قدری زیادند که آن ها را در اتاق جداگانه ای نگه می دارد.

پنه لوپه کروز: کلکسیون چوب لباسی

شاید در نظر گرفتن این نکته که پنه لوپه کروز خود از چهره های تأثیرگذار در دنیای مد و لباس محسوب می شود، این سرگرمی او را برایمان قابل درک کند. از قرار معلوم او چوب لباسی جمع می کند و بیش از ۵۰۰ چوب لباسی غیر فلزی دارد.

کیتی پری: کلکسیون موهای دیگر سلبریتی ها

کیتی پری یک بار فاش کرد که موهای دیگر سلبریتی ها را جمع می کند، مثل تیلور سوییفت و مایلی سایرس. او این موها را در کیف خود نگه می دارد. عجیب تر آنکه خود به ترسناک بودن کارش واقف است اما کماکان حس فوق العاده ای برایش دارد.

تیلور سوییفت: درست کردن گوی های برفی

از قرار معلوم تیلور سوییفت از درست گوی های برفی، حتی با دوستانش لذت زیادی می برد. او یک گوی برفی هم برای موزیک ویدئوی خود به نام Lover درست کرده بود.

رایان گاسلینگ: بافتن بافتنی

رایان گاسلینگ گرچه یکی از مشهورترین ستاره های هالیوود است اما وقتی از او سؤال شد یک روز عالی برای او چگونه روزی است پاسخ او هیچ ارتباطی به بازیگری نداشت. او روزی را برای خود عالی می داند که بتواند بافتنی ببافد و اگر کار خوب پیش برود، در نهایت می تواند هدیه ی خوبی شود.

مایک تایسون: شرکت در مسابقات زیبایی کبوترها

مسابقات زیبایی کبوترها بیشتر از آنچه فکر می کنید طرفدار دارند، از جمله سلبریتی هایی مانند مایک تایسون. او از کودکی به کبوترها علاقه داشته و حالا بیش از هزار پرنده دارد. تایسون می گوید کبوترها چیزهای زیادی درباره ی خودمان به ما می آموزند.

کندال جنر: صدا زدن پرندگان

شاید نه تنها یک سرگرمی بلکه یک توانایی دیزنی گونه باشد و کندال جنر به قدری در سوت زدن و تقلید صدای پرندگان فوق العاده است که فکر می کنید که یک دسته پرنده دورتان را گرفته است.

بیانسه:  پرورش زنبور

بیانسه کار زنبورداری را با هدف استفاده از عسل تولیدی آن شروع کرد تا به دخترش که حساسیت های شدیدی دارد، کمک کند. چیزی نگذشت که این کار برای او تبدیل به یک سرگرمی شد. او حالا حدود ۸۰ هزار زنبور و کندوی عسل دارد.

تام هنکس: کلکسیون دستگاه های تایپ قدیمی

علاقه ی هنکس به جمع کردن دستگاه های تایپ قدیمی بسیار دوست داشتنی است. در حقیقت او جمع آوری این دستگاه ها را از حتی قبل از پیشرفتش در کار بازیگری شروع کرد. به زعم او دستگاه های تایپ ترکیب درستی از مهندسی و هنر هستند. او حالا در کلکسیون خود حدود ۱۲۰ دستگاه تایپ دارد.

برد پیت: سفالگری

برد پیت مجسمه سازی و سفالگری را بعد از جدایی اش از آنجلینا جولی به عنوان کاری التیام بخش شروع کرد. حالا اما این سرگرمی برای او بدل به راهی برای ابراز و بیان افکار و احساسات خود شده و به مرحله ای رسیده که او به قدری برای آن هیجان دارد که قصد کنار گذاشتنش را ندارد.

دمی مور: کلکسیون عروسک های آنتیک

اشتون کوچر، همسر سابق دمی مور، حتی حالا هم از کلکسیون بزرگ عروسک های او ترس دارد. کوچر حتی سعی کرد مور را وادارد یک موزه برای عروسک های آنتیکش راه بیاندازد.

نیکولاس کیج: قلعه و جمجمه دایناسور

یکی از عادت های خرید عجیب کیج، خرید قلعه و حتی جمجمه ی یک دایناسور بود. او در مزایده ی این جمجمه ی دایناسور توانست از لئوناردو دیکاپریو پیشی گیرد و برنده ی مزایده شد، اما در نهایت مجبور شد آن را به دولت مغولستان پس دهد چون از قرار معلوم جمجمه دزدی بود.

میلا کونیس: بازی های ویدئویی

کونیس عاشق بازی های ویدئویی است، به خصوص Call of Duty و World of Warcraft . او عضو چندین انجمن بازی World of Warcraft است و حتی وقتی هویتش فاش شد و معلوم شد یک طرفدار معمولی نیست، مجبور شد از یکی از انجمن ها خارج شود.

منبع: brightside
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود