بیوگرافی کیمیا حسینی؛ مدل و بیوتی بلاگر ایرانی که ۲۱ اُمین زن زیبای دنیا شد

بیوگرافی کیمیا حسینی؛ مدل و بیوتی بلاگر ایرانی که ۲۱ اُمین زن زیبای دنیا شد

کیمیا حسینی بلاگر و مدل زیبای ایرانی در وب سایت TC Candler رتبه ۲۱ را در میان ۱۰۰ زن زیبای دنیا به دست آورده است. گلشیفته فراهانی دیگر زن ایرانی این فهرست معتبر بود که رتبه ۶۳ را از آن خود کرد. در این مطلب، بیوگرافی کیمیا حسینی مدل سرشناس ایرانی را خواهید خواند و با او بیشتر آشنا خواهید شد.

روایت گلشیفته فراهانی از پشت پرده مهاجرتش

روایت محمدرضا زائری از تماس گلشیفته فراهانی با سردار سلیمانی

بیوگرافی کیمیا حسینی بلاگر و مدل سرشناس و زیبای ایرانی

بیوگرافی کیمیا حسینی

کیمیا حسینی بلاگر مشهور و یکی از مدل های ایرانی است که در اینستاگرام بسیار شناخته شده و محبوب است. وی علاوه بر مدل بودن، عنوان یکی از اینفلوئنسر های ایرانی را نیز برای خود به ارمغان آورده و هم اکنون علاوه بر فعالیت در اینستاگرام، مدیریت برند مخصوص به خودش را بر عهده دارد.

بیوگرافی کیمیا حسینی بلاگر و مدل سرشناس و زیبای ایرانی

کیمیا حسینی اصالتا اهل اهواز است. او اولین فرزند یک خانواده چهار نفری است. هلیا، نام خواهر کوچک تر از اوست که از نظر چهره بسیار شبیه به هم هستند. او و خانواده اش جزو خانواده هایی با سطح مالی بالایی هستند و مسلما این قضیه در زندگی کیمیا حسینی بلاگر تاثیر فراوانی گذاشته است. کیمیا که روزانه استوری های بسیاری از زندگی روتین خود به اشتراک می گذارد توانست در مدل زمان اندکی به مشهوریت برسد. کیمیا حسینی یکی از حرفه ای ترین های دنیای مدلینگ ایران است.

بیوگرافی کیمیا حسینی بلاگر و مدل سرشناس و زیبای ایرانی

کیمیا حسینی مدل میکاپ حرفه ای

کیمیا حسینی مدل استایل و میکاپ است که در اینستاگرام حضور فعال او به چشم می خورد. او از چهره های زیبا و خاص و چشمانی به رنگ آبی برخوردار است که می توان این دارایی های خدادادی او را، اصلی ترین دلیلش برای ورود به دنیای مدلینگ در ایران دانست. چهره ی او را می توان به عنوان یکی از خاص ترین چهره های ایرانی به حساب آورد. کیمیا حسینی از نظر قد و اندام نیز کاملا استاندارد های یک مدل را دارد و می توان گفت که او از همان ابتدا برای عرصه ی مدلینگ خلق شده است.

بیوگرافی کیمیا حسینی بلاگر و مدل سرشناس و زیبای ایرانی

صفحه اینستاگرام کیمیا حسینی

کیمیا حسینی از سنین پایین در عرصه ی مدلینگ فعالیت می کرد، اما با استقبال بیش از اندازه ی مردم ایران به فضای اینستاگرام، او بیش از پیش شناخته شد و توانست فعالیت حرفه ای اش را در این فضا آغاز نماید. سال ۲۰۱۷ میلادی را می توان سرآغازی نو بر فعالیت های این مدل محبوب اینستاگرامی دانست. اینستاگرام کیمیا حسینی بیش از ۶۰۳ هزار فالوور دارد. اگر صفحه و را دنبال کنید، هر روز شاهد پست ها و استوری هایی از این چهره ی دوست داشتنی است که همراه با جملات انگیزشی منتشر می شود. او از این طریق با برند ها و سالن های زیبایی مختلفی به همکاری پرداخت و مخاطبینش به صورت روزانه افزایش می یابند.

بیوگرافی کیمیا حسینی بلاگر و مدل سرشناس و زیبای ایرانی

در پیج کیمیا حسینی، هایلایت هایی تحت عناوین متفاوت وجود دارد که در آن ها تصاویر و ویدئو هایی از مسافرت ها و مراسم های مهمی که در آن حضور داشته است به چشم می خورد. همچنین یک هایلایت مربوط به تصاویر خانواده اش نیز وجود دارد.

بیوگرافی کیمیا حسینی بلاگر و مدل سرشناس و زیبای ایرانی

کیمیا حسینی به عنوان بلاگر و مدل در اینستاگرام، به تبلیغات مختلفی نیز می پردازد و از این طریق به منبع درآمدی دست یافته است. هم اکنون حضور ۲۶۳ هزار مخاطب در قسمت فالوور های پیج او به چشم می خورد و تاکنون ۱۵۳ پست با این مخاطبان به اشتراک گذاشته شده است. کیمیا حسینی یکی از موفق ترین و پرطرفدارترین اینفلوئنسرهای ایرانی است.

بیوگرافی کیمیا حسینی بلاگر و مدل سرشناس و زیبای ایرانی

درآمد کیمیا حسینی از مدلینگ و بلاگری

کیمیا حسینی مدل اینستاگرام محبوب و شناخته شده ای است که فعالیت مدلینگ او در فضای اینستاگرام قوت گرفت. وی از سال ۲۰۱۷ میلادی به طور رسمی وارد اینستاگرام شد و با فعالیت مدلینگش به کسب درآمد می پرداخت.

بیوگرافی کیمیا حسینی بلاگر و مدل سرشناس و زیبای ایرانی

او با انجام تبلیغات متعدد، برای برخی از برند ها و محصولات از طریق استوری هایش، مبلغی را به عنوان هزینه ی تبلیغات دریافت می کند. در سال اخیر اصلی ترین منبع درآمد زای کیمیا حسینی رو نمایی شد. رشته ی مورد علاقه ی کیمیا حسینی طراحی و دیزاین لباس است و به همین دلیل تصمیمش را مبنی بر احداث یک برند با نام خودش، به ثمر رساند.

بیوگرافی کیمیا حسینی بلاگر و مدل سرشناس و زیبای ایرانی

کیمیا حسینی با برند انحصاری کیمیا

برند kimiyacollection نام برند مانتویی است که کیمیا حسینی در مدتی پیش اخیر افتتاح کرده است و در آن مانتو های طراحی شده توسط خودش را به فروش می گذارد.

بیوگرافی کیمیا حسینی بلاگر و مدل سرشناس و زیبای ایرانی

خرید از این کالکشن تنها به صورت آنلاین صورت می پذیرد و آدرس پیج مخصوص به این برند، در قسمت بیو پیج اصلی کیمیا حسینی به چشم می خورد. لازم به ذکر است که کیمیا حسینی بلاگر است اما به عنوان مدل لباس های طراحی شده خودش نیز، فعالیت می کند و تصاویر او در پیج کیمیا کالکشن به چشم می خورد.

بیوگرافی کیمیا حسینی بلاگر و مدل سرشناس و زیبای ایرانی

محل زندگی کیمیا حسینی

کیمیا حسینی مدل ایرانی است که در کشور ایران و استان تهران متولد شده است. وی سفر های متعددی به خارج از کشور دارد اما تمام فعالیت های او در ایران صورت می گیرد. کالکشن احداث شده توسط این چهره ی محبوب نیز در ایران است، پس مسلما کیمیا حسینی نیز در کشور زادگاهش به زندگی می پردازد. او به همراه خانواده در تهران سکونت دارند.

بیوگرافی کیمیا حسینی بلاگر و مدل سرشناس و زیبای ایرانی

روابط عاشقانه کیمیا حسینی

کیمیا حسینی اینستاگرام را به عنوان فضایی برای ارتباط برقرار کردن با علاقه مندانش، انتخاب کرد و در این زمینه به پیشرفت چشم گیری رسیده است. او در لایو هایش با طرفدان خود به گفت و گو می پردازد و تا حدودی در مورد زندگی شخصی اش صحبت به میان آورده است. او تا به حال ازدواج نکرده و مجرد است.

بیوگرافی کیمیا حسینی بلاگر و مدل سرشناس و زیبای ایرانی

گفته می‌شود قد کیمیا حسینی حدود ۱۶۰ و وزنش حدود ۵۵ است. او با داشتن هیکل و ظاهری زیبا توانسته در شغل خود موفق عمل کند به معروفیت زیادی برسد. وی یکی از بازیگران خوش هیکل و موفق در کار مدلینگ بوده‌ است و توانسته در این راه خیلی موفق باشد. او می‌گوید بهتر است کسی که کار مدلینگ انجام می‌دهد ظاهر و اندام زیبایی داشته تا بیشتر دیده شود و در کارش موفق‌تر باشد.

بیوگرافی کیمیا حسینی بلاگر و مدل سرشناس و زیبای ایرانی

بیوگرافی کیمیا حسینی مدل و بلاگر زیبای ایرانی

پیشنهاد می کنیم این مطلب را هم بخوانید:

دو ایرانی در فهرست زیباترین زنان دنیا؛ گلشیفته فراهانی و کیمیا حسینی

۱۰ نفر از مشهورترین سلبریتی های ایرانی الاصل که در هالیوود شناخته شده هستند

داستان‌های نیوشا ضیغمی: از مدلینگ تا کرونا

آنچه درباره مدلینگ و فشن بلاگری باید بدانیم

اینستاگردی: مدلینگ «بهاره»، استوری زمستانی «مهناز» و قورباغه «هومن و نوید»

مطالب مرتبط
۱۳۵ نظر

ورود

 • mohammad خرداد ۱۵, ۱۴۰۲

  فقط میتونم بگم خوشگل ندیدید خداییش آنابل از این خشکل تره

  • خخخ خرداد ۱۶, ۱۴۰۳

   دماغ سوخته خریداریم،…

 • نیما خرداد ۱۶, ۱۴۰۲

  میمون هر چی زشت تر اداش بیشتر

 • مینو خرداد ۲۴, ۱۴۰۲

  وای کیمیا حسینی که خیلی ترسناکه، آخحه هیچ جذابیتی نداره اصلا نه چهره داره نه اندام

 • علی خرداد ۲۹, ۱۴۰۲

  چه رپورتاژ مسخره ای خودشو با گلشیفته مقایسه میکنه تو کجا گلشیفته کجا تو خیلی زشتی اما گلشیفته خیلی خوشگله تو سرتاپات عمله و ارایش و گریم و فتوشاپ اما گلشیفته ساده و بدون ارایشه

 • محمد خرداد ۳۰, ۱۴۰۲

  من مطمعنم خود کیمیای زشت و بی ریخت و لاغر مردنی واسه خودش پیام میزاره جواب همه رو هم میده 😂😂😂😂😂😂

  • آریا مرداد ۳, ۱۴۰۲

   شک نکن که همینه فقط شما مطمعن نیستی بلکه همه مطمعن هستند

 • منصور تیر ۱, ۱۴۰۲

  دلقک سیرکه؟

 • تین تیر ۱, ۱۴۰۲

  من پانزده سالمه قدم ۱۷۲ هست بعد این همسن ننه منه کوتوله😂

  • المیرا تیر ۱۱, ۱۴۰۲

   دقیقا موافقم کیمیا حسینی قدش خیلی کوتاهه و اصلا شرایط مدل بودن رو نداره هیکلش زشته قد کوتاه و خپلم هست

  • آریا مرداد ۳, ۱۴۰۲

   شما تمام ایتم های ایده ال منو دارید بانو اگه تپل و سفید و کمرباریکم باشید که دیگه معرکه ای 😍😍😍😍😍

 • المیرا تیر ۱۱, ۱۴۰۲

  با این چهره بزک کرده پر از گریم و ارایش لولو هم ارایش کنید میشه هلو والا خودش زیر این همه گریم و ارایش و کرم و سرخاب سفیداب گم شده زیبایی به نچرال بودن و سادگیه صد من کرم مالیده و لوازم ارایش بعد میاد تبلیغ میزنه پول میده سایت ها که براش بنویسند زیباترین و دختر زیبا و فلان و بهمان.من که فقط ارایش دیدم تو این عکس ها با یکذره دختر خدا شفات بده کیمیا حسینی تو اعتماد به سقفی فقط سوژه خنده شدی همه دارند دستت میندازن

 • حمید تیر ۱۳, ۱۴۰۲

  از ترشیدگی زیاد نمیدانه چه کنه هر روز هم داره برهنه تر عکس میندازه کاش حداقل اندام قشنگی هم داشت یه مشت پوست فقط رو استخوانه از دخترای لاغر بدم میاد هیچی ندارن از بالا تا پایین صافن

  • یکی شهریور ۲۹, ۱۴۰۲

   توی ضد زن که هرچیزی رو تو ازدواج میبینیو و به پوشش کاملا عادی که به نظرم بازم پوشیدست میگی برهنگی کلا حرف نزن

 • مهران مرداد ۱, ۱۴۰۲

  چقدر زشته کیمیا حالم به هم خورد چقدر هم با اسامی مختلف همه جا از خودش میاد نظر مینویسه خب اگه خوب و خوشگل بودی گه گرفته بودنت سیروان خسروی هم رفتی براش پیام عاشقانه نوشتی قشنگ …تو کله ات نخواستت صد کیلو گریم و ارایش کردی اصلا روغن خالص از صورتت داره میچکه حال به هم زن

 • آریا مرداد ۳, ۱۴۰۲

  زشت ترینه کجاش خوشگله فقط خودش میاد از خودش همه جا تعریف میکنه به عنوان یک مرد اصلا نپسندیدم چنین چهره و اندامیو خودشیفتگیش کاذبه زیبایی نداره ……

 • دایان مرداد ۷, ۱۴۰۲

  اخه مدل باید قدش صد و هفتاد به بالا باشه با قد ۱۵۵ چجوری اسم خودشو گذاشته مدل؟! چهره بدون فیلترشم که امین فردین افشاگری کرد زشت ترین دختر شناخته شده امین فردین گفت کیمیا حسینی پول داده سایت ها که اسمشو با عنوان دختر زیبا بزنند و خونشونم رودهن هست نه نیاوران و کیمیا حسینی از عقده و کمبود با پز دادن خواسته عقده ها و نداشته هاشو به رخ بکشه جعل هویت هم که کرده کلا کارش فیک بازی و کلاهبرداریه

 • دایان مرداد ۷, ۱۴۰۲

  قد کوتاه و خپله بعد همه جا میگه من مدل هستم اخه کدام مدل کوتوله بوده که توی خپل و کوتوله رو دومیش خطاب کرده باشن؟؟!!

 • شریف مرداد ۲۴, ۱۴۰۲

  حسینی ای نکنه ؟؟؟😍😍😍😍😍😍😍

 • رزیتا شهریور ۱۳, ۱۴۰۲

  کیمیا حسینی دختر نجیب و بسیار زیباییست با ارزوی موفقیت براش

 • یکی شهریور ۲۳, ۱۴۰۲

  لطفا لطفا لطفا اگه از کسی خوشتون نمیاد تحقیرش نکنید(:
  ایشون خودشون نیومدن بگم من خوشگل ترین دختر ایرانم که/:سایتای جهانی گفتن
  دوما خواهر کوچکرترشو ببینین
  پ ن:اون بازیگره نیست!
  اون که بچس ولی بازم خیلی خوشگله
  این ممکنه عمل بینی انجام داده باشه
  دوما خودتونو تو آینه نگاه کنید بعد رو دیگران لقب بزارید):

  • افسانه شهریور ۲۹, ۱۴۰۲

   دقیقا
   جوری بقیه رو مسخره میکنن انگار خودشون چه شکلین
   الان یه سریا به من حمله میکنن.والا من هیچ ادعایی ندارم😕

   • نیما دی ۳, ۱۴۰۲

    این دختره کل عکساش فتوشاپه مگه چهره اصلیشو
    واقعیشو ندیدی امین فردین لوش داده اتفاقا خیلیا از ایشان خوشگلترن این خانوم فقط، توهم زیبایی داره و تمام کامنت ها هم کار یک نفره که شک نکن کار خود کیمیا حسینیه به ادبیات نوشتاری هر کامنت نگاه کنی متوجه میشی که کامنت های تعریفی کار یک نفره

 • علی آبان ۸, ۱۴۰۲

  تحقیق کنید چرا پیج این دختر تو اینستا توسط پلیس بسته شده

  • محمد دی ۱۰, ۱۴۰۲

   نیاز به تحقیق نداره تا نباشد چیزکی پلیس نبندد پیج ها

 • نیما دی ۳, ۱۴۰۲

  تمام این کامنت های تعریفیو خودش گذاشته بابا 🤣🤣🤣🤣
  وگرنه این با چ معیاری میتونه زیبا محسوب بشه با این حجم از گریم و فتوشاپ که صورتشو میچسبونه به یه بدن دیگه منی که آتلیه عکاسیم دارم زودتر از بقیه فهمیدم این چه فیک باز و حقه باز و مار هفت خطیه امین فردینم که چهره زشت و اصلیشو با اون دماغ کوفته ای و گنده نشون داد و ابروش همه جا رفت الانم که پلیس دوباره پیجشو بسته مانع ابروریزی و ننگ جامعه اگه هنر داشت الان نابغه ای بود یا باحجاب و موقر و نجیب تو اینستا فعالیت میکرد لخت شدن که هنر نیست با این پسر و اون پسر پریدن که هنر نیست فاجعه هست برای خودش صد تا فن پیج زده پول میده سایتا رپورتاژ براش بزنند این راه شهرت نیست در ضمن اگه زیبا بودی تو این سه سال که تعداد شرکت کننده های tccandler زیادتر شده بود مقام میاوردی بین نهایت دویست نفر شرکت کننده بیست و یکم شدن که هنر نیست
  ته تهش این خانوم برای راننده های کامیون جذاب باشه

 • امیر دی ۱۹, ۱۴۰۲

  این کیمیا که میگید قشنگ البته فک کنم خودش رپورتاژ میده و زیر کامنت ها از خودش تعریف میزنه |||||| من تو نی نی سایت دیدم سرچ زدم بخدا هیچ زیبایی نداره عین دلق…ک قد و قواره هم که هیچ لب و لوچه اش حال ادم رو بهم میزنه

 • محمد بهمن ۲۷, ۱۴۰۲

  اخه کیمیا تاجزاده چه ربطی داره به کیمیا حسینی؟ یبار جعل هویت کرده اون بازیگره کیمیا حسینیو ربط داد به خودش الانم داره تصاویر کیمیا تاجزاده رو به نام خودش عنوان میکنه تو گوگل بزنید کیمیا تاجزاده تا متوجه حرفام بشید این خانوم کلا فیک بازه و مدام در پی جعل هویته تمام تصاویر و عکس ها فتوشاپه در برنامه فتولب تمام این تصاویر جزو بگ گراند ها هست که با هوش مصنوعی درست شده فیلم های این خانوم هم که با فیلتر های گوناگون همراهه بنظرم این خانوم شخصیت کاملا دروغین و فیک هستند

  • یاسر اسفند ۳, ۱۴۰۲

   منم سوالم دقیقا همین بود این خانم عکسای کیمیا تاجزاده رو جای عکسای خودش جا زده که اینم یه جعل هویت جدید هست و اینکه بقیه عکس ها هم که با برنامه فتولب درست شده و فتوشاپه متاسفم براش اینا مشکل روانیه مال کمبود توجه خانوادش هست از بس ادم حسابش نکردن با جعل هویت دنبال کسب توجه از دیگرانه

 • کیمیا تیر ۴, ۱۴۰۳

  خاک تو سرتون کنم با این سلیقتون .واقعا مردممونو درک نمیکنم .کیمیا حسینی واسه ما ایرانیا عابرو خریده .جزو ۲۱ زن زیبا در دنیا تز ۱۰۰ نفره .اون رزیتا دغلاوی نژادتون خوبه خپل و چاق کلا هم آرایش خالصه .یه تم کپن داره فقط .

  نمیدونم چرا مردممون انقد کور شدن جدیدا. 😅😅😅😅

  • بهناز تیر ۲۲, ۱۴۰۳

   کیمیا حسینی آنقدر نیا برای خودت نظر بنویس رزیتا داف ایرانه آنقدر حسادت اندام زیبای ساعت شنی و چهره عروسکی رزیتا خانمو کردی آخرش چی شد؟ رزیتا قدش ۱۶۹ هست تو ۱۵۵ هستی وزن رزیتا ۶۵ هست تو لاغر مردنی رزیتا ساده و بدون فیلتر عکس میندازه تو صد من گریم و آرایش داری وقتی وراجی میکنی اول فکر کن بعد چرت و پرت بگو بین مدلا فقط رزیتا خوشگله تازه صداشم مثل سیندرلاست هنرمند و مجریم هست تو چه هنری داری جز اینکه با لباس های نامناسب عکس بگیری برای جلب توجه تو ناخن کوچیکشم نمیشی کیمیا تازه منی که دخترم محو زیبایی رزیتا خانوم هستم دیگه پسرا جای خود داره آنقدر عاشقش باشن

  • بهناز تیر ۲۲, ۱۴۰۳

   جوک باحالی گفتی . کدام آبرو ؟ لخت شدن آبرو هست ؟ بین نهایت دویست نفر شرکت کننده شده ۲۱ . اگه خوشگل بود که سالای بعدی که تعداد شرکت کننده ها رفته بالاتر رتبه می‌آورد. در ضمن تو خودت کیمیا حسینی هستی بوی گند حسادتت به رزیتا خانم که کل ایرانو برداشته رزیتا دختر نجیبیه هنرمنده و نابغه ایرانه تو قد و وزنم که ماشالله زیبای بی همتاست تو خودت خپلی با قد ۱۵۵ رزیتا خانم که قدش ۱۶۹ هست من عاشق رزیتا خانم هستم و طرفدار و هوادار دو آتیشه اش. شما بری نگاه کنی بازدید مطالب رزیتا خانم هزار برابر شماست طرفداراش هزار برابر شما هستند شما فشاری شدی داری خودتو با یه فرشته واقعی که داف ایرانه مقایسه میکنی …بس کن دیگه ششصد هزار فالوور داری ولی لایکاتو رفتم دیدم نهایت سه هزار تا دوساله فالوورات رو ششصد هزار مونده بس کن همش پز عالی ولی جیب خالی داری رزیتا دغلاوی نژاد و ترلان پروانه لیلا اوتادی هدیه تهرانی مرجان محتشم پگاه آهنگرانی نیکی کریمی نهال سلطانی مهناز افشار دنیا جهانبخت مهلقا جابری اینا خوشگلن نه تو که کلت جعل هویت و فیلتره