زوج های مشهوری که بعد از جدایی دوست صمیمی یکدیگر شدند

زوج های مشهوری که بعد از جدایی دوست صمیمی یکدیگر شدند

همه ی ازدواج ها ابدی نیستند اما این بدان معنی نیست که جدایی باید پایان کار باشد. بعضی زوج های مشهور سابق تصمیم گرفتند با وجود جدا شدن از یکدیگر، دوست هم باقی بمانند. چه صاحب فرزندی بوده باشند که حضانت مشترک آن را برعهده داشته باشند و چه تنها تصمیم گرفته باشند جدایی دوستانه ای داشته باشند، این زوج های سلبریتی ثابت می کنند که این کار شدنی است.

در ادامه از زوج های معروفی خواهیم گفت که تصمیم گرفتند بعد از طلاق، عشق میان شان را تبدیل به دوستی کنند.

دمی مور و بروس ویلیس

دمی مور و بروس ویلیس گرچه به مدتی بیش از یک دهه زن و شوهر بودند و در نهایت در سال ۲۰۰۰ از یکدیگر جدا شدند، اما هنوز دوستان بسیار خوبی برای یکدیگر هستند. مور حتی در مراسم سالگرد ازدواج بروس و همسر دومش در سال ۲۰۰۹ شرکت کرد.

اورلاندو بلوم و میراندا کر

میراندا کر هم با همسر سابق خود، اورلاندو بلوم رابطه ی خوبی دارد و هم با همسر فعلی بلوم یعنی کیتی پری. این سوپرمدل در یکی از مصاحبه های خود گفت که آن ها زیاد باهم بیرون می روند و بلوم هم رابطه ی خوبی با شریک عاطفی جدید کر دارد.

چنینگ تیتوم و جنا دوان

این زوج سابق علیرغم جدایی هنوز رابطه ی دوستانه ای با یکدیگر دارند. جنا دوان یک بار گفت که از شروع کردن یک فصل جدید در زندگی اش خوشحال است.

جنیفر لوپز و مارک آنتونی

جنیفر لوپز در مصاحبه ای گفت که در زندگی مشترکش با مارک آنتونی احساس رضایتمندی نمی کرد اما بعد از جدایی شان آن ها به دوستانی بسیار خوب برای یکدیگر بدل شدند.

ریس ویترسپون و رایان فیلیپ

گرچه رابطه ی آن ها با فراز و نشیب هایی همراه بود اما این زوج سابق هر چه در توان داشتند انجام دادند تا فرزندان شان کودکی خوبی داشته باشند. یکی از کارهایی که انجام دادند این بود که رابطه ی خوبی باهم داشته باشند. ریس ویترسپون و فیلیپ رایان چندی قبل باهم در جشن تولد پسرشان حاضر شده بودند.

آنجلینا جولی و بیلی باب تورنتون

آنجلینا جولی و بیلی باب تورنتون حتی بعد از جدایی شان که بیشتر از یک دهه از آن می گذرد هم هنوز دوستان خوب یکدیگر هستند. بیلی باب تورنتون یک بار گفت شاید خیلی همدیگر را نمی بینند اما به طور مرتب از حال یکدیگر خبر می گیرند.

گوئینت پالترو و کریس مارتین

به گفته ی گوئینت پالترو، طلاق او و ریکی مارتین یک جدایی آگاهانه بود به همین دلیل دشواری زیادی نداشت. این دو هنوز هم زیاد یکدیگر را می بینند و حضانت فرزندان شان را به طور مشترک برعهده دارند.

ماریا کری و نیک کانن

ماریا کری و نیک کانن در طلاق شان، فرزندان شان و رابطه ی نزدیک شان را در اولویت قرار دادند. احتمالاً هم به این دلیل است که حتی بعد از جدایی هم کماکان رابطه ی خوبی با یکدیگر دارند.

بن افلک و جنیفر گارنر

بن افلک و جنیفر گارنر به خاطر فرزندان شان تصمیم گرفتند صمیمیت رابطه ی خود را حفظ کنند. گارنر در اینباره گفته: «همه ی بچه ها لیاقتش را دارند که شاهد رابطه ای سراسر احترام باشند.»

هیلاری داف و مایک کامری

نه تنها این زوج سابق هنوز هم دوستان خوبی برای یکدیگر هستند، بلکه مایک کامری با خانواده ی هیلاری داف هم کماکان رابطه ی نزدیکی دارد.

کریس پرت و آنا فاریس

آنا فاریس بعد از جدایی از کریس پرت گفت که هر دوی آن ها هنوز هم یکدیگر را دوست دارند و تا ابد قدر زمانی که در کنار هم سپری کردند را خواهند دانست و کماکان برای یکدیگر احترام زیادی قائل خواهند بود.

کورتنی کاکس و دیوید ارکت

کورتنی کاکس همسر سابقش، دیوید ارکت را بهترین دوست خود عنوان کرده و آن ها هنوز هم رابطه ی بسیار نزدیکی با یکدیگر دارند، به خصوص که حضانت دخترشان کوکو را هم به طور مشترک برعهده دارند.

مدونا و شان پن

مدونا و شان پن هنوز هم رابطه ی خوبی با یکدیگر دارند. آن ها در مصاحبه های خود زیاد از هم صحبت و خوشحالی خود را از موفقیت های یکدیگر ابراز می کنند.

لنی کراویتز و لیسا بونت

لنی کراویتز و لیسا بونت بعد از پایان زندگی مشترک شان هم هنوز بهترین دوست هم هستند. لنی کراویتز یک بار گفته بود لیسا بونت و همسر دومش، جیسون موموآ را هم جزء خانواده ی خود می داند.

منبع: brightside
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۲ نظر

ورود

  • 👀 خرداد ۱۳, ۱۴۰۱

    این قبیل اتفاقا یا کلا بهتره بگیم تمام روش زندگی یک هنرمند یا سلبریتی و تمام حوادث و پیش آمد یک انسان خاص که دارای رتبه یا کاست برتری در جامعه هست که از طرف دولت ها به سختی حمایت میشن چه به عنوان یک وسیله‌ی تجاری و سودآور هم بهش نگاه میشه ، نباید هرگز و هرگز به یک رونوشت اجتماعی بهش نگاه کنیم و حتی یک اتفاق اجتماعی که می‌تونه روشی قابل پیاده‌سازی در جامعه بعنوان یک الگو برای هر شخصی در هر موقعیتی در جامعه مورد استفاده باشه . که متأسفانه هم همیشه راه عکس رو در پیش میگیره و گرفته ، انگار که باید چنین افرادی رو الگوی زندگی قرار داد و بس یعنی زندگینامه افرادی که در رأس جامعه قرار دارن بدترین روش زندگی می‌تونه برای هر شخصی بوده باشه که تاکنون سر و دست شکوندیم براش .این قبیل زندگی ها حتی در غرب هم کارایی ندارن .

  • بچه پر رو خرداد ۱۵, ۱۴۰۱

    حالا اگر ایران بود اول بخاطر مهریه می انداختش زندان.. بعد بخاطر ازدواج با یکی دیگه مبخواست اتیشش بزنه. بعدش بخاطر بچه هاش میخواست اذیت کنه… شعوره که فرهنگو میسازه… نه فرهنگ شعور و