پزشکی که به دروغ ادعا داشت برای «متیو مک کانهی» مو کاشته، دستگیر شد

پزشکی که به دروغ ادعا داشت برای «متیو مک کانهی» مو کاشته، دستگیر شد

متیو مک‌کانهی می‌گوید دکتری که به پزشکان دیگر در مورد پیوند موهای او دروغ می گفت، دستگیر شده است. متیو مک‌کانهی گفت که یک بار باید به همه ثابت می‌کرد که کاشت مو انجام نداده است.

این بازیگر برنده جایزه اسکار در کتاب خاطرات خود با عنوان “چراغ سبز” در سال ۲۰۲۰ درباره چگونگی ریزش موهایش در اواخر دهه ۱۹۹۰گفته بود. مک‌کانهی نوشته بود که سعی کرده تا موهایش را بتراشد اما درمان نهایی او بسیار ساده‌تر بود.

کاشت مو متیو مک کانهی

وی گفت: من  یک پماد موضعی را  روزی یک بار به مدت ۱۰دقیقه به پوست سر خود می مالم. کاملا مرتب و با نظم این کار را انجام دادم و حالا موهایم پرپشت تر و بیشتر از قبل شده است.

همواره شایعاتی وجود داشت مبنی بر اینکه مک کانهی از پیوند مو برای بازیابی موهای از دست رفته خود استفاده کرده است. مک کانهی می گوید با یک پزشک مشهور در بورلی هیلز، کالیفرنیا برخورد داشته و این پزشک به او گفته است که یک جراح ادعا دارد برای متیو مو کاشته اشت.

متیو مک کانهی کاشت مو

به گفته این دکتر، آن جراح هر سال در یک کنوانسیون بین‌المللی کاشت مو از بازیگر «بین ستاره‌ای»به عنوان یکی از کسانی که برایش مو کاشته، یاد میکند. بنابراین پزشک از متیو اجازه خواست تا موهای او را بررسی کند.

مک کانهی ادامه داد: او از من پرسید می توانم موهای شما نگاه کنم؟ من گفتم: آره، حتما. او بعد از دیدن موهایم گفت شما پیوند ندارید. بعد از این که تاییدش کردم گفت نمی‌توانم صبر کنم تا دست این مرد را سال آینده برای همه رو کنم.

مک‌کانهی گفت که هنوز از این پماد برای رشد موهایش استفاده می‌کند، چرا که نمی‌خواهد ریسک کند و سرش دوباره خالی از مو شود. او در این باره گفت: شما می توانید به گذشته برگردید و به فیلم هایی مانند «برنامه ریز عروسی» نگاه کنید. می بینید که من موهایم را از دست داده بودم. در جشن هزاره در سال ۲۰۰۰ در جامائیکا،  یک عکس گرفته بودم که در آن در حال خندیدن به پایین نگاه میکنم و بالای سرم به اندازه یک توپ بیسبال طاس شده بود.

متیو مک کانهی کاشت مو

وی افزود: من قصد ندارم استفاده از این پماد ترک کنم و این ریسک را نخواهم کرد. مک کانهی در گذشته در مورد محصول Regenix که یک درمان طبیعی ریزش مو است صحبت کرده بود. این بازیگر در سال ۲۰۱۷ با حضور در برنامه “Live with Kelly” با اشاره به کچلی خودش گفت: من از کرم Regenix استفاده کردم و حالا روند طاس شدن سرم قطع شده است.

بیشتر بخوانید:

چگونه ازدواج با یک دختر برزیلی، متیو مک کانهی را شیفته ورزش فوتبال کرد؟

تمایل یک هالیوودی دیگر برای ورود به سیاست؛ متیو مک کانهی سیاستمدار می شود؟

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود