همه همسران و معشوقه‌های ایلان ماسک، ثروتمندترین مرد جهان

همه همسران و معشوقه‌های ایلان ماسک، ثروتمندترین مرد جهان

ایلان ماسک، ثروتمندترین مرد جهان، زندگی شخصی پر فراز و نشیبی داشته است. بنیانگذار اسپیس ایکس و مدیر عامل تسلا تا به حال رابطه هایی با برخی سلبریتی های هالیوودی از قبیل گرایمز، خواننده ی کانادایی و امبر هرد بازیگر مطرح سینما داشته است.

اما این میلیاردرِ عرصه ی فناوری ۲ طلاق را نیز از سر گذرانده و همچنین ۶ فرزند دارد. در این مقاله تمام زن هایی را که ماسک با آن ها بوده با هم مرور می کنیم.

جاستین ماسک

همه معشوقه های ایلان ماسک
جاستین ماسک

او که نامش پیش از ازواج با ماسک، جاستین ویلسون بوده، اولین همسر ایلان بود که در سال ۲۰۰۰ با او ازدواج کرد. دو سال بعد، آن ها صاحب پسری با نام نوادا الکساندر ماسک شدند اما او در ده ماهگی بر اثر «سندرم مرگ ناگهانی نوزاد» مرد. زوج ایلان و جاستین در سال ۲۰۰۴ صاحب دوقلوهایی به نام گریفین و خاویر و در سال ۲۰۰۶ صاحب سه قلوهایی به نام کای، ساکسون و دامیان ماسک شدند.

ایلان و جاستین در سال ۲۰۰۸ جدا شدند. جاستین در مقاله ای در سال ۲۰۱۰ که در نشریه Marie Claire منتشر شد، مدعی شد که همسر سابقش به او به دید یک «همسر موقت» نگاه می کرده است.

تلولا رایلی

همه معشوقه های ایلان ماسک
تلولا رایلی

۶ هفته پس از تقاضای طلاق ماسک از جاستین در سال ۲۰۱۰، ایلان با این بازیگر انگلیسی نامزد کرد. آن ها در سال ۲۰۱۴ به مشکل برخوردند و به درخواست ماسک از هم جدا شدند. این زوج، ۱۸ ماه بعد روابط شان رو به بهبودی رفت و دومرتبه با هم ازدواج کردند اما در سال ۲۰۱۶ به درخواست رایلی از هم جدا شدند.

امبر هرد

همه معشوقه های ایلان ماسک
امبر هرد

پس از همسر دومش، ماسک در سال ۲۰۱۶، کمی پس از طلاق هرد از جانی دپ، رابطه ای را با این بازیگر هالیوود آغاز کرد. آن ها در نهایت پس از یک سال به دلیل برنامه های زمانی پرمشغله شان از هم جدا شدند.

در سال ۲۰۱۷، ماسک به مجله Rolling Stone گفت که نتوانسته به راحتی با پایان این رابطه کنار بیاید و «واقعاً عاشق» امبر هرد بوده است.

گرایمز

همه معشوقه های ایلان ماسک

در سپتامبر ۲۰۲۱، ماسک خبر جدایی اش از گرایمز ـ که نام اصلی اش کلِر بوشِی است ـ را پس از سه سال زندگی مشترک اعلام کرد. آن ها در سال ۲۰۱۸ رابطه شان را آغاز کردند و اولین فرزندشان با نام X Æ A-Xii در ۴ مه ۲۰۲۰ به دنیا آمد.

در ماه مارس ۲۰۲۲، گرایمز اعلام کرد که بچه دوم شان ـ دختری با نام Exa Dark Sideræl یا به اختصار Y توسط رحم اجاره ای به دنیا آمده است.

ناتاشا باست

همه معشوقه های ایلان ماسک
ناتاشا باست

طبق گزارش ها ثروتمندترین مرد جهان چند ماه پس از جدایی از گرایمز با یک بازیگر دیگر رابطه ای را آغاز کرده است. یک منبع موثق درباره رابطه آن ها به Hollywood Life گفت: «آن ها چند ماه است که با هم رابطه دارند و به هم متعهد هستند.»

بیشتر بخوانید:

ایلان ماسک امسال ۱۱ میلیارد دلار مالیات خواهد پرداخت

ایلان ماسک: «تمدن دچار فروپاشی خواهد شد!»

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۱۵ نظر

ورود

 • کارش درسته اردیبهشت ۱۳, ۱۴۰۱

  کارش درسته

 • تیام اردیبهشت ۱۳, ۱۴۰۱

  خدا قوت پهلوان:/

 • رامین اردیبهشت ۱۴, ۱۴۰۱

  پول هر غلطی میکنه،زیباترین ها رو هم انتخاب می‌کرده

 • رضا از کرمانشاه اردیبهشت ۱۴, ۱۴۰۱

  نوش جانش شیش هفتا کمه باید سالی یکی بگیره این همه پولو چیکار میخواد بکنه بعد مرگش باید حالشو ببره واسه دوروریهاش هم میمونه؟

  • علی اردیبهشت ۱۴, ۱۴۰۱

   زن مگه کالاست که سالی یکی بگیره 🤣🤣افکار پوسیده چیه. دارین برمیگردین به دوران چال کردن دختران

 • راجر اردیبهشت ۱۴, ۱۴۰۱

  اخه ب شما چه،، من چه، ب بقیه چه؟! واقعا خبر مهمتر از سرک تو زندگی افراد نسبتا موفق و موفق ندارین؟!!

  • امین اردیبهشت ۱۴, ۱۴۰۱

   یه خبر سادس همین چرا انقدر عصبانی میشی تعصب چیشو میکشی؟؟

  • محمد اردیبهشت ۱۴, ۱۴۰۱

   خداوکیلی چطور میتونی به ایلان ماسک بگی فرد نسبتا موفق!!!!؟🤣

 • شاملو اردیبهشت ۱۴, ۱۴۰۱

  خاک بر سرش

 • پرویز اردیبهشت ۱۴, ۱۴۰۱

  بجز امبرهرد بقیه همه شان از لحاظ روانشناسی چهره (ک بازتابی از روحیه و درون انسان است)افرادی مهربان و اطاعت پذیر و خوش باور بوده اند.ب همین خاطر آقای ماسک احساس می کرده ک میتونه آنها را کنار بگذارد و در واقع بر خلاف تصور واقع او احساس سیری ناپذیری و میل ب تجربه بیشتر پیدا میکرده.

 • حسین اردیبهشت ۱۵, ۱۴۰۱

  دومین ثروتمنترین مرد جهان ،،، اولیش ولادیمیر پوتینه

 • بهروز اردیبهشت ۱۵, ۱۴۰۱

  همیشه این مواقع یکسری هستند که مدافع حقوق زنان می‌شوند ولی از این بی خبر هستند. که خود زنان هستند این نوع مردها را شکار میکنند و این مردهای پولدار هستد که قربانی وسوسه زنان می‌شوند و اولا اگر ایلان ماسک فقیر بود اون زنها حتی حاضر نبودند جواب سلام ایلان ماسک را بدهند و در واقع در یک زمان همه زنها را نداشته و ازدواج کرده و طلاق داده خب مشخص هم هست که زنها برای چند ملیون دلار تقاضای غرامت گرفتن رفتند سراغ این آقا هر کدام سی چهل میلیونی هم بابت شکایت ها گرفتند و برخی هم چند ملیون گرفتند که شکایت نکنند در واقع این آقا اسیر یک مشت کلاه بردار جنسی شده

 • قاسم اردیبهشت ۱۵, ۱۴۰۱

  بازم دمش گرم خدایی هرکی دیگه جای این بود سالی یکی میگرفت..ولی زن اولیش زن زندگی بوده

 • مراد تیر ۱۹, ۱۴۰۱

  بنظرم آدم پولدار باید هر روز ۱۰۰ تا زن بگیره

  اصلا زن زیبا آرامش میاره. ..

  ۱۰۰ تا زن زیبا و هر روز تکرار این آرامش باعث میشه ۱۰۰۰ سال عمر کنه

 • Ahora شهریور ۵, ۱۴۰۱

  کثیف ترین حیوون توی تمام عالم همین آقای ایلان ماسک هستند که با اختراعاتش تمام مردم دنیا رو داره نابود می‌کنه