بریتی اسپیرز می‌گوید سریال «سرخوشی» برایش مثل مدیتیشن است

بریتی اسپیرز می‌گوید سریال «سرخوشی» برایش مثل مدیتیشن است

بریتنی اسپیرز (Britney Spears)، خواننده شناخته شده امریکایی، سریال سرخوشی (Euphoria) را تحسین کرد و گفت این سریال برایش حالتی شبیه به ذن دارد و به رفع اضطرابش کمک می‌کند.

بریتنی اسپیرز در اینستاگرام خود به تمجید از سریال Euphoria پرداخت و گفت این سریال درام شبیه مدیتیشن بوده و باعث از بین رفتن اضطراب در او شده است. سرخوشی یک سریال درام نوجوانانه است که از زمان انتشار مورد تحسین منتقدان و مخاطبان بسیاری قرار گرفته است. اسپیرز که می‌توان گفت با بسیاری از عناصر داستانی این سریال شبکه HBO غریبه نیست از کودکی در کانون توجهات بوده و زندگی پر از سوءمصرف مواد مخدر، روابط ناسالم و درگیری‌های مربوط به سلامت روان را تجربه کرده است.

اسپیرز در پست اخیر خود در اینستاگرام که در هفته آگاهی از سلامت روان آن را منتشر کرد ادعا کرد که اضطرابش در نتیجه صحنه‌های دیوانه‌وار این سریال ناپدید شده و این نمایش برایش حالتی ذن‌گونه دارد.

بریتنی اسپیرز ادعا می‌کند سریال «سرخوشی» برایش خاصیت درمانی دارد

Euphoria به بررسی موضوعات حساس می‌پردازد و با آنکه برای مدیریت چنین محتوایی مورد تحسین بسیار قرار گرفته، از طرفی با انتقاداتی نیز مواجه شده است. برخی این سریال را به دلیل به تصویر کشیدن آسیب به خود، مصرف بیش از حد مواد مخدر و روابط باز مورد انتقاد قرار داده‌اند و یادآوری می‌کنند که این سریال حول محور نوجوانان است. با توجه به درگیری‌های مربوط به سلامت روان بریتنی اسپیرز، کاملا قابل درک است که او عنصر آرامش را در سریال سرخوشی می‌یابد؛ عمدتا به این دلیل که این حس در او تقویت می‌شود که نبرد با مشکلات روانی آن‌قدرها هم که تصور می‌شود غیرمعمول و دور افتاده نیست. مشاهده جوانان دیگری که با چنین موقعیت‌های دشوار و چالش برانگیزی در زندگی روبه‌رو هستند احتمالا به اسپیرز کمک می‌کند تا در این نبرد احساس تنهایی کمتری داشته باشد.

بریتنی اسپیرز ادعا می‌کند سریال «سرخوشی» برایش خاصیت درمانی دارد

تمایل بریتنی برای ادامه دادن به مبارزه، بدون شک تفاوت بزرگی در زندگی او ایجاد کرده است. جنبش #FreeBritney و فسخ توافق مالی با خانواده‌اش که منجر به آزاد شدن دارایی‌هایش شد نشانه‌هایی از گام‌هایی است که او برای رسیدن به هدف خود برداشته است. گام بزرگ دیگر برای این خواننده خبر انتشار زندگی‌نامه‌اش است که گزارش می‌شود برای انتشار آن قراردادی به ارزش ۱۵ میلیون دلار را امضا کرده تا داستان زندگی‌اش را به گوش طرفدارانش برساند.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود