پرسش مارتین فورد از هالک ایرانی: «آیا واقعا می‌خواهی با من مبارزه کنی؟»

پرسش مارتین فورد از هالک ایرانی: «آیا واقعا می‌خواهی با من مبارزه کنی؟»

مارتین فورد (Martyn Ford) پس از مطرح شدن سوالاتی در مورد وضعیت جسمانی سجاد غریبی ملقب به هالک ایرانی تردید دارد که او برای شرکت در مبارزه جدی باشد.

فورد که ادعا می‌کند بسیار بیشتر از رقیب ایرانی خود تمرین کرده و آماده است تنها چند هفته پیش از مبارزه این سوال را مطرح کرده که آیا هالک ایرانی برای شرکت در مبارزه‌ای که قرار است ۳۰ آوریل برگزار شود جدی است؟

مارتین فورد به هالک ایرانی: «واقعا می‌خواهی با من مبارزه کنی؟»

این زوج سنگین وزن پس از حواشی و جنگ‌های لفظی بسیار قرار است در تاریخ ۳۰ آوریل برابر با ۱۰ اردیبهشت مشکلات خود را در سالن O2 لندن حل کنند؛ مبارزه‌ای که پیش از این نیز به تاخیر افتاده بود.

فورد که با لقب ترسناک ترین مرد جهان شناخته می‌شود ادعا می‌کند که نمی‌خواهد به خاطر کارهایش در رینگ مسابقه قلدر فرض شود و از رقیبش خواست به خود تکانی بدهد. او در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: «سوالم این است که آیا او واقعا می‌خواهد با من مبارزه کند؟ چون نمی‌خواهم وارد رینگ شوم و به عنوان یک قلدر و کسی که می‌خواهد شخص دیگری که تمرینات مشابه را انجام نداده مرعوب کند، شناخته شوم. اگر او واقعا می‌خواهد این مبارزه را انجام دهد به هر کسی که می‌خواهد بگوید و این کار را به گردن من نیندازد.»

مارتین فورد به هالک ایرانی: «واقعا می‌خواهی با من مبارزه کنی؟»

فورد گفت: «هیجان زیادی وجود دارد، اما در پایان یا جنگ خواهد بود و یا فرار. اگر او موافقت کرده که این مسابقه را انجام دهد باید آماده باشد. صد درصد من همه چیز را به روی میز خواهم آورد، اما انتظار دارم اگر برای مبارزه جدی است، به خودش تکانی بدهد. زیرا من نمی‌خواهم در این رویداد مردم را ناامید کنم.»

هالک ایرانی علی‌رغم نگرانی‌های هواداران خود در مورد روش‌های تمرینی‌اش مدعی شده که در طول تمرینات برای این مبارزه حدود ۱۳ کیلو وزن کم کرده است که این موضوع احتمالا نقطه ضعف بزرگ او در رینگ مسابقه خواهد بود.

مارتین فورد به هالک ایرانی: «واقعا می‌خواهی با من مبارزه کنی؟»

سجاد غریبی که پیش از این در هیچ مسابقه بوکسی شرکت نکرده مدعی شد که حاضر است جان خود را در این راه بگذارد. او گفت: «برای این مبارزه بسیار هیجان‌زده‌ام. تمام آنچه آموخته‌ام را برای مردم کشورم به کار خواهم گرفت.» او اضافه کرد: «تمام تمرکزم به کاری است که باید انجام بدهم. شب مبارزه برای مارتین بسیار دشوار خواهد بود. او چانه ضعیفی دارد و مشت من بسیار قوی است. باور دارم که او را ناک اوت خواهم کرد.»

بیشتر بخوانید:

آیا مارتین فورد سنگین وزن ترین بوکسور تاریخ است؟

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۴۲ نظر

ورود

 • س.س فروردین ۹, ۱۴۰۱

  آقا شماچرا دست از سر این ابلح برنمیداید.یعنی تو اینترنت چیز دیگه ای نیست که فقط حرف این دلقکه.آبروی هممونو برد این موش ایران.

  • قاسم فروردین ۹, ۱۴۰۱

   آقا تو چرا پیگیر این هستی..صفحه شو باز نکن

  • Ali فروردین ۹, ۱۴۰۱

   این دلقک خودشو مضحکه خاص و عام کرده 😡😡

 • ناشناس فروردین ۹, ۱۴۰۱

  تاریخ وفات سجاد هم اعلام کنین لطفا 😐

  • فروردین ۹, ۱۴۰۱

   ۱۰ اردیبهشت میمیره

  • ناشناس فروردین ۹, ۱۴۰۱

   ۱۳ فروردین سجاد غریبی فوت شد روحش شاد و یادش گرامی باد😔😥

 • تیمور فروردین ۹, ۱۴۰۱

  اقای سجاد ببینم از کجا مارتین لوتر رو پیدا کردی ، بعد چطوری شد بفکر مبارزه افتادی لعنتی … انشالله موفق باشی ولی قبل رفتن یه سر به باشگاه بوکس و کیک بکس سر کوچه بزن دوتا حرکت یاد بگیر…

 • مهدی فروردین ۹, ۱۴۰۱

  ما هم باور داریم برو ناکشو اوت کن

 • عباس فروردین ۹, ۱۴۰۱

  سجاد غریبی و پررو بازیهاش که در اوج ضعف در مقابل رقیبش هست مارو یاد حکومت فعلیمون میندازه. به نظرم خیلی به هم شبیه اند.

  • نزوکو فروردین ۹, ۱۴۰۱

   نه خیر سجاد غریبی در مقابل رقیبش ضعیف نیست

   • سامان فروردین ۹, ۱۴۰۱

    این دفاع مسخره و خنده دار شما از سجاد هم ما رو یاد طرفداران حکومت میندازه.

   • XD فروردین ۹, ۱۴۰۱

    اره معلوم بود از ۳ متر پرت شدنش

  • user فروردین ۱۴, ۱۴۰۱

   مارو یاد کسایی مثل تو میندازه

 • اشنا فروردین ۹, ۱۴۰۱

  فقط هیکل گنده کردیدبدردفیگوراومدن می خوریدبخارمبارزه کردن نداریدیک مدت مردم راسرکارگذاشتید بس است یک جورجدیدگدایی ایت

  • به به فروردین ۹, ۱۴۰۱

   میگی فقط هیکل گنده کرده همون هیکل گنده هم نداره شاید تهش تو فوتوشاپ 🗿🚬

 • مهرداد فروردین ۹, ۱۴۰۱

  خودکشی راههای دیگری هم داره آخه چرا میخوای خودتو لت و پار کنی حتما میخوای یارو انگلیسی ویلچر نشینت کنه!

 • رضا فروردین ۹, ۱۴۰۱

  همش بخاطر ۱۵ میلیارده ناقابله که بازتده میگیره که سجاد براش این همه برامه ریزی کرده همش شو هست مارتین هم ۱ ملیون دلار برنده خواهد گرفت. ما هم سر کاریم

  • اسکندر فروردین ۹, ۱۴۰۱

   رحم کن نرو

  • احمد فروردین ۲۰, ۱۴۰۱

   واقعاً برای ایرانی جماعت متاسف ام به جای حمایت از این بنده خدا فقط دارین میکوبینش واقعاً که عزیزان الان بهترین موقع حمایت از سجاده خواهشن اگه ازش حمایت نمیکنید دیگه نکوبینش

 • ‌‌ فروردین ۹, ۱۴۰۱

  وقتی تو عضله داشته باشی مغز نداشته باشی مسابقه رو باختی. مهم ترین چیز اینه که فکرت کار کنه تا بتونی حریفت رو ناک اوت کنی

 • علی فروردین ۹, ۱۴۰۱

  اتفاقا برای معروفیت خودش که داره دست به همچین کاری میزنه و این توافق بین این دوتا شکل گرفته
  مبارزه برای جنجال هر چه بیشتر هستش نه برای زور ازمایی فتوگراف کشورمون

 • پویا طاووسی فروردین ۹, ۱۴۰۱

  مسابقه ای در کار نیست همش مثه کشتی کج یه نمایشه که فیلمنامه داره.بهشون میدن دقیقا همونجوری بازی میکنن آخرشم مارتین برنده میشه و پولشو میگیره سجادم نصفه پولو میگیره.

 • سجاد فروردین ۹, ۱۴۰۱

  شکست میخوره شک نکنید چون غریبی باید در قد قامت خودش رقیب پیدا کنه
  همون هولی که فورد بهش داد دیدید چقدر شوت بود غریبی

 • کیانوش فروردین ۹, ۱۴۰۱

  هالک ایرانی🤣🤣🤣🤣
  ایشون مال این حرفها نیست از قبل هم با همدیگر تبانی کردند
  بس دیگه…

 • Sam_B_Harris فروردین ۹, ۱۴۰۱

  چانه مارتین فورد ضعیف است و مشت سجاد قوی؟! خوب جناب غریبی پر مدعای فتوشاپی این ادعا رو از کجاش درآورده که چونه مارتین فورد انقدر ضعیف هستش که مشت اون ناک اوتش میکنه؟! چنتا از فایتهای mma مارتین فورد رو با مربیش نشسته و آنالیز کرده که به این نتیجه رسیده؟! چقدر برای زدن (Left or right) hook یا left or right punches مانند Superman punches یا uppercuts و یا (Left or right overhands) به چونه مارتین‌فورد با بستن کیسه تو ارتفاع بالا تمرین کرده و آماده‌است که با اطمینان از ضعف چونۀ فورد و قدرت پانچ‌های خودش میگه؟! آخه ابلهی که حریفش نزدیک به ۲۱۰ سانت قدشه بعد کیسه رو ۱۷۰ میبنده و حداکثر ارتفاع مشتهایی که به کیسه میزنه ۱۵۵ تا ۱۶۰ سانته حتی اگه حریفش گردن ضعیف و‌ بدون عضله‌ای داشته باشه که با یه پانچ غریبی ناک‌اوت بشه بازهم سجاد غریبی نمیتونه بزنه تو چونه‌اش چون اصلاً تمرین نکرده و اساساً بخاطر قد و دستهای کوتاش نمیتونه حتی یه هوک موفق به چونه فورد بزنه این تازه با این فرضه که مارتین فورد اصلاً نخواد ضربه‌ای به سجاد بزنه چون با توجه به دست و پای بلند مارتین فورد و تمرینات منسجمی که با کمک مربی‌های حرفه‌ای برزیلین جوجیتسو و کشتی و حریف تمرینی‌های mma کارش و بدن‌سازی سختی که طی حداقل یکسال گذشته داشته و برخلاف شوآف‌های سجاد توی ویدیو‌های یکسال اخیر و بعد از چلنج فورد که تو میدن میوه تره‌بار مشغول مبارزه با هندونه و پرتقال و…. بوده و نهایت تلاش و رزومه موفقش در زمینه فتوشاپ بوده مارتین فورد مدام ویدیوی تمرینات حرفه‌ای و با برنامه‌اش رو برای طرفداراش آپلود میکرد و حتی پیشرفت و تغییرات اساسی و رو به جلوی اون ملموس و مشهود بوده و اگر بخواد بطور جدی توی آکدگان (قفس) یا رینگ mma با یه آماتور مثل سجاد غریبی فایت کنه میتونم با اطمینان بگم که با ناک اوت برنده فایت میشه اونهم حداکثر مقاومت سجاد در بهترین حالت و بطور معجزه‌آسا تا پایان راند اول باشه و اوایل راند دوم مارتین فورد با صرف حداقل زمان و انرژی ناک اوتش میکنه. راند اول رو هم بخاطر بالابردن هیجان و با تبانی بنگاه‌های شرطبندی تا آخر کشش میدن و کار به راند دوم میکشه وگرنه این اوان رو داره حداکثر در میانه راند اول سجاد غریبی رو ناک اوت کنه چون اتفاقاً سجاد غریبی گردن و کول قوی با عضلات ورزیده نداره با یکی دوتا پانچ پی‌ در پی کارش تموم میشه. اما مارتین فورد با چند تا لو‌کیک پرقدرت سجاد رو درو میکنه چون پاهای ضعیفی‌هم داره و این تو اولین رو در روییش وقتی اومد مارتین فورد رو هل بده اما مارتین با یه فشار نشوندش روی زمین و وادارش کرد زانو بزنه قابل مشاهده بود پس چندتا لوکیک کار سجاد رو تو سرپا تموم میکنه و تو خاک سجاد اسیر هامر‌پانچای فورد میشه و دیگه نمیتونه از جاش پاشه.

 • امیر اژدهاکش فروردین ۹, ۱۴۰۱

  خفت بار ترین
  حرکت که ایران در ۲۵۰۰ سال اخیر تحقیر شد،
  حرکت سجاد در دبی بود.
  در واقع خسارت روحی که این پفک نمکی چی توز فتوشاپی به مردم غیور ایران وارد کرد،
  کرونا و دلتا و امیکرون و …. با اون همه کشتارش به سر ما نیاورد.
  خیلی ها افسرده شدن
  دستت باز کنی
  دلقک بازی در بیاری
  تو پاساژهای دبی ژست بگیری
  بعد هُلِت بدن
  با کمر بخوری زمین …..!!
  بعد بلند بشی
  تازه کتف و کولت هم باز کنی
  داداش اشتباه میزنی
  دست بردار دیگه لا مصب ….!!
  حیف اینترنتی که برای دیدن تو سوزوندم …
  منفورترین چهره قرن….🖤🖤🖤😭😭😭😭

  • Ali فروردین ۹, ۱۴۰۱

   👍👍👍👍👍 گل گفتی .

 • Sam_B_Harris فروردین ۹, ۱۴۰۱

  رفیق بدبختی همینه که این مردک پسوند ایران رو روی لقب احمقانه هالک که هیچ ربط و مناسبتی با مختصات فیزیکیش نداره گذاشته و اینطوری با فایت کردنش آبروی ایران رو برده. وگرنه ایران فایتر خوب توبالاترین سطح و معتبرترین کمپانی یعنی UFC داره یک مثل ﴿بنیل داریوش﴾ که رنکینگ ۳ UFC هستش که به این معناست که جزو ۳ نفر اول فایت‌های هنرهای رزمی ترکیبی توی جهان هست و با وجود اینکه یه فایتر سبک وزنه ولی به جرأت میگم توی یه آکدگان(قفس) همزمان هر دو نفر سجاد غریبی و مارتین‌فورد رو در کمتر از ۵۰ ثانیه با لفت پانچ ناک اوت میکنه یعنی با کمتر از ۷۰ کیلو وزن دو نفر رو که جمعاً‌ بیشتر از ۳۰۰ کیلو وزن دارن زیر یک دقیقه بطور همزمان و با هم ناک اوت میکنه.

 • حسین فروردین ۹, ۱۴۰۱

  اگه مسابقه واقعی باشه!!!

 • مجید فروردین ۹, ۱۴۰۱

  بخاطر جمع کردن فالوور بدترین راه رو انتخاب کردی هم آبروی ایران و ایرانی رو میبری هم خدارحمتت کنه

 • مجید فروردین ۹, ۱۴۰۱

  سجاد خدارحمتت کنه فقط حیف آبروی ایرانی رو میبری

 • محمدحسن فلاحی فروردین ۱۰, ۱۴۰۱

  جفتشون هم غلط اضافی می کنن از بی کسی و بیوجودی این لاف زنی را پیش آوردن
  مرد باید در عمل ثابت کنه نه پارس از راه دور

  • حمید فروردین ۱۱, ۱۴۰۱

   افرین جناب مرد. شما برو با مارتین مبارزه کن واقعییی. :/ سجاد که به کل ولش کن. مارتین حداقل یه چیزی داره

 • Mehdi فروردین ۱۱, ۱۴۰۱

  یعنی خدا ذلیل کنه اونی که این بچه رو شیرش کرد بره با مارتین توی رینگ

 • سیاوش فروردین ۱۱, ۱۴۰۱

  این دلقک غریبی چرا از طرف مردم مایه میزاره میگه من مردم کشورمو ناامید نمیکنم .بماچه مربوط پول تورو وسوسه کرده برو کتک بخور برگرد به ملت ایران ربطی نداره ورزشکارملی نیستی که برادر من.

 • amin فروردین ۱۴, ۱۴۰۱

  فقط برا جمع کردن فالوور اینکارو میکنه اصلا شاید اینا هماهنگ شده باشه یعنی سجاد دوست مارتین باشه یا پول داده باشه به مارتین که معروفش کنن کی میدونه پشت پرده چه خبره

 • asalfunchat فروردین ۱۴, ۱۴۰۱

  از سایتتون دیدن کردم خیلی عالیه لطفا میشه بهم بگید برای سایت http://funtarh.ir میشه از شما ریپورتاژ هم گرفت یا نه

 • عظیم حمیدنیا فروردین ۱۴, ۱۴۰۱

  یک مبارز مردم را دلقک خود نمی کند سجاد واقعا مبارز است اما دردنیای مبارزه باید مستقل عمل کنی که برنده باشی سجاد بچه اهواز دلیر پرور است اگر درست مبارزه کند حتما برنده وحریف را زمین گیر میکند مبارزه با قرتی گری فرق میکند سجاد باید تکیه به ایمان وطنی کند متاسف هستم از اینکه این اندازه وطن فروش داریم به غرب نگاه خدائی میکند وپرستش غربی ارزش شده بابا آنها هیچی نیستند بدانید قدرت ایمان در مبارزه حرف اول را میزند نه دور بازو امیرالمومنین بازور بازو درب قلعه خیبر را نکندو پرت کرد ۱۰۰ متری که ۴۰ پهلوان عرب تکانش نمی توانستن بدهند قدرت در نماز شب است همراه با مهارت در فنون رزم هر که نماز شب خوان تر قرت روح وجسمش بیشتر وهر که قرتی تر قدرتش فوق کمتر حتما

  • Shahramcool فروردین ۱۴, ۱۴۰۱

   امثل تو هم با این چرت و پرت گفتن ها، رو بیشتر شدن این آبروریزی نقش داشتید

  • Vandad فروردین ۱۵, ۱۴۰۱

   خدایش اینایی که نوشتی واقعیه یا موجمونو گرفتی،😂😂😂😂😂😂😂😂

 • بی نام فروردین ۱۵, ۱۴۰۱

  این هم دروغه فقط به خاطر اون پول رفت نه واسه مسابقه

 • یزدان اردیبهشت ۱۷, ۱۴۰۱

  کمتر شر و ور بگو خود علی هم پهلوان بود در رزم با نماز شب بازو در نیاورد اگرنه ایت الله های عظام الان رستمی بودن برا خودشون!!!!! اسباب خنده نکن خودتو عمو