جنیفر لوپز دلیل جدایی اش از مارک آنتونی را فاش کرد

جنیفر لوپز دلیل جدایی اش از مارک آنتونی را فاش کرد

جنیفر لوپز از مشکل پزشکی غافلگیرکننده ای که پس از طلاق از مارک آنتونی برایش اتفاق افتاد گفت. جنیفر لوپز در حال حاضر با عشق سابقش بن افلک است، اما قبل از این رابطه، این فوق ستاره در یک رابطه جدی با خواننده و بازیگر مارک آنتونی بود. پس از هفت سال ازدواج، این جفت که دوقلوهایی به نام مکس و اِمی دارند، از هم جدا شدند. چه چیزی اشتباه پیش رفت؟ در طی مصاحبه ای با مجله W، لوپز توضیح داد که از حملات پانیک رنج می برد. او به اشتراک گذاشت که این اضطراب او را به این نتیجه رساند که باید راه خود را از آنتونی که در سال ۲۰۱۱ از او طلاق گرفت، جدا کند.

بیماری جنیفر لوپز

لوپز به این نشریه گفت که بعد از حضور در فیلم سلنا دچار حملات پانیک شد که مشکلات زیادی برای او به همراه داشت. او به یاد می آورد که اولین بار پس از اینکه یک غریبه پس از اکران فیلم نام او را فریاد زد، شروع به تجربه این سطح از اضطراب کرد. این خواننده در مصاحبه ای که در سال ۲۰۱۶ منتشر شد گفت: تا زمانی که سلنا را کار کردم طعم شهرت را نچشیده بودم. بعد از آن فیلم دچار حملات پانیک شدم. به یاد دارم که در خیابان قدم می زدم و یکی فریاد می زد: جنیفر! و نمی دانستم او کیست. من به خانه دویدم. از همان لحظه متوجه شدم که نمی توانم در جمع تنها باشم.

لوپز ادامه داد که همین اضطراب باعث شده او متوجه شود که نباید با آنتونی ازدواج کند. او در کتاب «عشق واقعی» که در سال ۲۰۱۴ منتشر شد، نوشت که می‌دانست ازدواجش در طول یک عکاسی به پایان می‌رسد. در آن زمان، او یک حمله پانیک را تجربه کرد، که باعث شد متوجه شود آنتونی برای او فرد مناسبی نیست. این خواننده گفت: وقتی آرایشم را انجام می دادند، آنجا نشسته بودم و احساس می کردم قلبم تند می زند و نمی توانم نفس بکشم. اضطراب من را درگیر کرد. فکر نمی کنم دیگر بتوانم با مارک ادامه دهم.

بیماری جنیفر لوپز

در جای دیگری از خاطراتش، لوپز اشاره کرد که مدت کوتاهی پس از جدایی از افلک، رابطه خود را با همسر سابقش آنتونی آغاز کرد. در حالی که این دو از هفت سال زندگی مشترک لذت می بردند، هر دو در نهایت متوجه شدند که باید راه خود را از هم جدا کنند. سال ها پس از جدایی آنها، لوپز راه بازگشت به افلک را پیدا کرد. این زوج در ماه می ۲۰۲۱، حدود یک ماه پس از جدایی لوپز از الکس رودریگز، دوباره به هم پیوستند.

بیشتر بخوانید:

جنیفر لوپز راز درخشندگی و جوانی پوستش را فاش کرد + ویدیو

جنیفر لوپز رابطه عاشقانه خود با بن افلک را در اینستاگرام علنی کرد

مطالب مرتبط
دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • 👀 فروردین ۱۰, ۱۴۰۱

    حتی وقتی یک خانوم خودشو شرحه شرحه برامون از حالات و احوالش بگه و تشریح کنه بازم نمیشه فهمید داره چی میگه و چی میخواد مثل خانوم لوپز بزرگوار .
    و هیچ تفاوتی هم به زمان و مکان و تحصیلات و سلبریتی و خونه نشین و غیره درشون نداره …