حضور بهاره رهنما و امیر خسرو عباسی در برنامه شباهنگی و واکنش او به شایعه طلاق + ویدئو

حضور بهاره رهنما و امیر خسرو عباسی در برنامه شباهنگی و واکنش او به شایعه طلاق + ویدئو

بهاره رهنما و همسرش امیر خسرو عباسی مهمان جدیدترین قسمت از برنامه شباهنگی بودند. پس از انتشار این برنامه ی اینترنتی، بهاره رهنما در اینستاگرام خود به شایعه ی طلاقش از امیر خسرو عباسی واکنش نشان داد.

با آنکه حضور این زوج در برنامه شباهنگی، رد شایعات اخیر درباره ی طلاق آن ها به نظر می رسید اما پس از پخش این برنامه، بهاره رهنما در یک استوری اینستاگرامی به بیان مطالبی پرداخت که واکنشی به این شایعه به نظر می رسد.

از سال گذشته و به دنبال غیبت چشمگیر امیر خسرو عباسی در تصاویر اینستاگرام بهاره رهنما، شایعاتی درباره ی جدایی این زوج در فضای مجازی مطرح شده بود.

حالا رهنما در استوری اینستاگرامی اخیر خود نوشته که این قسمت از برنامه شباهنگی ماه ها قبل و پیش از تغییرات اخیر زندگی او ضبط شده:

«به گمانم گاهی حرف نزدن از چیزی دلیل پنهان کاری نیست و گاهی بقول توده مردم جار زدن هم لزوما دلیل بر شادی نیست!

من یک زن مستقل هستم با قدرت ها و ضعف های خودم و درس ها و دردها و رنج هایی که دوباره بلند شدن و قد کشیدن را به من آموخت! سالی را که گذراندم تا آخرین روزهایش برایم پر بود از “از دست دادن های سخت” :عاطفی، مالی، کاری و …

اما به حسب تربیت مادری سخت کوش و پدری مهربان باز هم یا علی گفتم و بلند شدم و با تکیه به خدای بقول مادرم خوبی ها و با باور اینکه پدر هنوز هم مرا میبیند و بعشق مادر بودنم، دست بر زانوی خودم برای ادامه زندگی بلند شده ام!

و با همه وجودم “طلب خیر” برای همه دوستان و حتی قضاوتگرانم دارم.

پی‌نوشت: برنامه شب آهنگی که میبینید ماه ها پیش و قبل از تغییرات اخیر زندگی من ضبط شده.»

صحبت های مبهم بهاره رهنما در این استوری، اولین واکنش او به شایعه ی طلاقش از امیر خسرو عباسی محسوب می شود.

بهاره رهنما (متولد سال ۱۳۵۲) و پیمان قاسم خانی (متولد سال ۱۳۴۴) از زوج های مشهور سینما بودند و حتی همکاری های سینمایی و تلویزیونی متعددی با یکدیگر داشتند. ثمره ی زندگی مشترک ۲۰ ساله ی آن ها دختری به نام پریا قاسم خانی بود که متولد سال ۷۶ است و در رشته ی موسیقی تحصیل می کند. خبر جدایی این زوج مشهور در سال ۹۴ سر و صدای زیادی به پا کرد و حتی حواشی ای به دنبال داشت.

با انتشار تصاویر ازدواج مجدد بهاره رهنما با امیر خسرو عباسی در سال ۹۶، بار دیگر نام این زوج سابق بر سر زبان ها افتاد و جنجال های تازه ای به پا شد. امیر خسرو عباسی متولد سال ۱۳۵۳، مدیر شرکت پارس پخش کهن است که تولید ۱۲۰ قلم کالای ایرانی در صنعت آرایشی و بهداشتی با برند ژاکسی و هاینس را برعهده دارد. این ازدواج دوم امیر خسرو عباسی هم محسوب می شد. او از ازدواج قبلی خود دختر نوجوانی به نام انیس دارد که با مادر خود زندگی می کند.

پیمان قاسمخانی در سال ۹۹ با میترا ابراهیمی ازدواج کرد. میترا ابراهیمی متولد سال ۱۳۶۸ است. او لیسانس مدیریت جهانگردی و ارشد روانشناسی بالینی دارد. ابراهیمی به عنوان روانشناس بالینی کودک و نوجوان فعالیت دارد اما در چندین دوره ی هنری از جمله فیلمنامه نویسی، فیلمسازی، تصویربرداری و تدوین شرکت داشته و تجربه ی ساخت یک فیلم مستند را هم دارد.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۴ نظر

ورود

 • حاجیخان فروردین ۱۷, ۱۴۰۱

  این طفلک خودش با رفتارش شایعه پراکنی میکنه(البته طوری که کسی متوجه نشه) بعد هیچی نمیگه باز بعد از چندوقت همون حرفای عامیانه و تکراری که من عاقلم من مستقلم من….
  یا چرا تو زندگی مردم سَرَک میکشید و ازین جور خرفا.
  مادربزرگ مردم اینقدر گرفتاری دارن که وقت اضافه برا فکر کردن به تو ندارن.
  یه خُرده جِنتِلمَن باش

  • شبنم اردیبهشت ۱۷, ۱۴۰۱

   بهاره رهنما بیماری اختلال شخصیت نمایشی داره و باید روانکاوی بشه

 • محمد فروردین ۱۷, ۱۴۰۱

  بهاره رهنما خیلی کم بود محبت و شخصیت داره، و چندین سال هست که میخواد با آن کارای عجیب غریب جبران بکنه . واقعا

 • سهند فروردین ۲۰, ۱۴۰۱

  پدر و مادرت باید بهت احترام به خانواده رو یاد میدادن نه شکوفایی عقده گشایی از بی پولیهات !!!! اونهم به بهار چند روزمضحکه کردن خودت در فضای مجازی پیرزن این اتفاق از مدتها پیش واضح بود ولی این زن به حدی رفتارهاش کوکانه و غرق خودنمایی بود که نفهمید بازیچه یه حاجی بازاری دلقک روح بیمار خودش شدهشده