زوجی که تنها از چهار حرف برای نامگذاری هر ۱۲ فرزند خود استفاده کرده‌اند

زوجی که تنها از چهار حرف برای نامگذاری هر ۱۲ فرزند خود استفاده کرده‌اند

یک زوج بلژیکی نام ۱۱ فرزند خود را تنها با جابه‌جایی چهار حرف انتخاب کرده‌اند و قصد دارند این سنت عجیب را برای دوازدهمین فرزندشان که در راه است هم ادامه دهند.

گوئنی بلنکارت و مارینو وانینو به زودی صاحب دو جین فرزند می‌شوند که نام همه آنها از حروف A ،E ،L و X تشکیل شده است. این خانواده متشکل از هفت دختر و چهار پسر است و گوئنی و مارینو در حال حاضر آمدن یک پسر دیگر به خانواده پرجمعیت خود را انتظار می‌کشند.

بلنکارت می‌گوید: «ما نام ناپدری مارینو را روی پسر بزرگمان گذاشتیم، چون به نظرمان نام زیبایی می‌آمد. اسم پسر دوممان اکسل شد و بعد از آن شروع به چیدن پازلمان کردیم. متوجه شدیم که این اسم‌ها از حروف یکسانی تشکیل شده‌اند و تصمیم گرفتیم این روند را ادامه دهیم.»

زوجی که نام هر ۱۲ فرزندشان از چهار حرف یکسان درست شده است

این زوج پنج فرزند اول خود را به فاصله یک سال به دنیا آوردند. الکس (Alex) ۱۳ ساله و اکسل (Axel) ۱۲ ساله فرزندان ارشد این خانواده هستند. زیلا (Xela) ۱۰ سال، لکسا (Lexa) ۹ سال، زیل (Xeal) هشت سال، اکسلا (Exla) پنج سال، لیکس (Leax) چهار، زِیل (Xale) دو، ایلکس (Elax) یک و الکسی (Alxe) شش ماه سن دارند.

این زوج که برای تولد دوازدهمین فرزند خود بسیار هیجان‌زده‌اند در نظر دارند برای نامگذاری پنجمین پسر خود نیز از همین چهار حرف استفاده کنند و می‌گویند بعد از تولد او دیگر بچه‌دار نخواهند شد.

زوجی که نام هر ۱۲ فرزندشان از چهار حرف یکسان درست شده است

بلنکارت می‌گوید: «ما از همان اول می‌خواستیم ۱۲ بچه داشته باشیم و به این تصمیم پایبند خواهیم ماند.»

وقتی سایت BabyNames.com این داستان را در پلتفرم تیک تاک خود به اشتراک گذاشت، نظرات متفاوتی از سوی کاربران دریافت کرد. یکی از کاربران پرسید: «واقعا چه تفاوتی بین Xale، Xeal و Xael هست؟» کاربر دیگری به شوخی گفت: «شبیه اسم مدل های تسلاست.» و یکی دیگر نوشت: «راستش من فکر می‌کنم بامزه است. من این ایده را دوست دارم.»

بیشتر بخوانید:

عجایب جهان: نوزادی که فقط چند دقیقه پس از تولد شروع به راه رفتن کرد [تماشا کنید]

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود