نایب رئیس فدراسیون فوتبال به جرم کلاهبرداری بازداشت شد + ویدیو

نایب رئیس فدراسیون فوتبال به جرم کلاهبرداری بازداشت شد + ویدیو

شهره موسوی ،‌ نایب رئیس فدراسیون فوتبال روز گذشته در ارتباط با پرونده بزرگ کلاهبرداری رمزارز کینگ مانی (King Money) بازداشت شد.

پیش از این فریدون قربانیان، همسر نایب رئیس فدراسیون فوتبال که متهم ردیف اول این پرونده کلاهبرداری است نیز بازداشت و با قرار وثیقه ۱۸۰۰ میلیارد تومانی روانه زندان شد.

پرونده رمزارز کینگ مانی بزرگ‌ترین پرونده کلاهبرداری در حوزه ارزهای دیجیتال است که طی آن چندین هزار میلیارد تومان از شهروندان کلاهبرداری شده است. گفتنی است تاکنون بیش از سه هزار نفر از مالباختگان در خصوص این پرونده کلاهبرداری شکایت کرده‌اند.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال بازداشت شد

چرا رمزارز کینگ مانی کلاهبرداری است؟

از آنجایی که کینگ مانی نه از الگوریتم بلاک چین استفاده می‌کند و نه به عنوان ارزی با کنترل مرکزی دارای پشتوانه است، می‌توان آن را بی‌اعتبار دانست. از طرفی هیچ‌کدام از صرافی‌های معتبر از این رمزارز پشتیبانی نمی‌کنند.

گردانندگان رمزارز کینگ مانی با ایجاد نوسانات ساختگی قیمت، اشتیاق مضاعفی در اعضای شرکت بازاریابی برای سرمایه‌گذاری بیشتر به وجود آوردند؛ تا جایی که قیمت هر واحد کینگ مانی در شبکه از چهار یورو به چندین هزار یورو افزایش یافت.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال بازداشت شد
شهره موسوی و همسرش، فریدون قربانیان

نایب رئیس فدراسیون فوتبال بازداشت شد

مالکان ارز دیجیتال کینگ مانی چه کسانی هستند؟

در انتهای سایت مشخصاتی آورده شده مبنی بر اینکه شرکت اصلی در سوئد است و همچنین آدرس یکی از نمایندگی‌های ارز دیجیتال کینگ مانی که در فلوریدا واقع است نمایش داده شده است. سایت اداره ثبت سوئد نشان می‌دهد که این شرکت توسط این افراد به ثبت رسیده است: رضا خلیلی، فریدون قربانیان (همسر نایب رئیس فوتبال) و سیده شهره موسوی.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال بازداشت شد

شهره موسوی کیست؟

شهره موسوی در سال ۱۳۴۵ در رشت متولد شد و لیسانس خود را در رشته مهندسی صنایع از دانشگاه شیراز دریافت کرد. او در اسفند ۱۳۹۹ به عنوان نایب رئیس بخش زنان فدراسیون فوتبال انتخاب شد.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال بازداشت شد

شهره موسوی مدیرعامل شرکت بازاریابی شبکه ای بادران گستران است و از معدود فعالیت‌های ورزشی‌اش پیش از انتخاب به عنوان نایب رئیسی فدراسیون فوتبال می‌توان به مدیرعاملی تیم فوتبال بادران در لیگ دسته یک کشور اشاره کرد.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال بازداشت شد

نایب رئیس فدراسیون فوتبال پیش از این هم جنجال‌های زیادی در این فدراسیون داشته و در آذرماه سال گذشته به دلیل آنچه فعالیت اقتصادی شائبه‌دار عنوان شده بود در شرکت خود دستگیر شد.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

  • ارژنگ فروردین ۲۸, ۱۴۰۱

    این‌ها چرا هرچقدر می خورند سیر نمیشن ؟؟؟