بهنوش بختیاری از پیشنهاد بی شرمانه یک تهیه کننده به خود می گوید + ویدیو

بهنوش بختیاری از پیشنهاد بی شرمانه یک تهیه کننده به خود می گوید + ویدیو

بهنوش بختیاری بازیگر پرحاشیه سینما و تلویزیون در مصاحبه تازه ای که از او منتشر شده در مورد پیشنهادهای بی شرمانه یک تهیه کننده سینما و شرایط دشوار سینما برای بازیگران زن گفته است. بختیاری در بخشی از مصاحبه به تی وی پلاس می گوید که در آخرین سریالی که بازی کرده و البته دستمزد او را نیز نداده اند، به او پیشنهاد بی شرمانه ای داده شده اما در طول ۲۶ سال حضورش در سینما و تلویزیون این اولین باری بوده که چنین پیشنهادی به او می شود. بهنوش بختیاری در ادامه می گوید که اما از دوستان و همکارانش در جلوی دوربین و پشت دوربین از روایاتی شنیده که چنین اتفاقاتی به وفور وجود داشته و آن ها پیشنهاداتی دریافت کرده اند.

ماجرای پیشنهاد بی شرمانه یک تهیه کننده به بهنوش بختیاری

این بازیگر جنجالی می گوید که این همکارانش مدعی شده اند که به آن ها پیشنهاد شده در ازای روابط نامشروع کار دریافت کنند و در صورتی که این پیشنهادها را رد کرده اند با از دست دادن کارهایشان در این پروژه ها روبرو شده اند یا دستمزدهایشان پرداخت نشده است. بهنوش بختیاری در مورد پیشنهاد بی شرمانه به خودش می گوید که این تهیه کننده هیچ خط قرمزی نداشته و در شرایطی که زن و بچه خودش را سر صحنه فیلمبرداری می آورده به او پیشنهاد رابطه داده که با واکنش تند وی مواجه شده است. این بازیگر سینما و تلویزیون می گوید که ماه ها به شورآباد قم و احمد آباد مستوفی می رفته که در این پروژه سریالی بازی کند اما هیچ دستمزدی از جانب تهیه کننده به وی پرداخت نشده است.

بختیاری در مورد ماجرای غیراخلاقی این تهیه کننده نیز می گوید وقتی سوار ماشین وی شده، از پیاده کردن این بازیگر خودداری کرده و علیرغم مخالت و اعتراض بختیاری به مسیر خود ادامه می داده و از خانه بختیاری فاصله گرفته است. بهنوش بختیاری می گوید که در ادامه این تهیه کننده را تهدید کرده که با پلیس تماس می گیرد و در نهایت به او لگد زده تا وی را وادار به متوقف کردن ماشین کند. این بازیگر می گوید که تهیه کننده مذکور پرداخت دستمزد به وی را منوط به سازش کردن با او کرده بود که با مخالفت بختیاری مواجه شده و در نهایت از خیر دستمزد خود گذشته اما از وی شکایت کرده است. بهنوش بختیاری در ادامه می گوید که اگر لازم باشد اسم این تهیه کننده را فاش خواهد کرد. بختیاری در ادامه مدعی می شود که سر صحنه این پروژه یک دختر ۱۶ ساله به او مراجعه کرده و با گریه گفته است که تهیه کننده مذکور قصد دست درازی به وی را داشته است.

ماجرای پیشنهاد بی شرمانه یک تهیه کننده به بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری در ادامه این مصاحبه مدعی می شود که اصلاً بازیگر لاکچری نیست اگر چه بحث کیک تولد و بادیگاردهای او خبرساز شده بود. او تصریح می کند که از عروسی و جشن تولد و زرق و برق بیزار است، حتی برای خودش مراسم عروسی نگرفته و با یک قرآن به خانه شوهر رفته است. بختیاری در ادامه مدعی می شود که رانندگی اش خوب نبوده و یک خودرو تیبا او را به سر پروژه هایش می برد. در مورد بادیگاردها نیز بهنوش بختیاری تصریح می کند که این بادیگاردها عضو تیم تشریفات و متعلق به مراسماتی است که آن ها را دعوت می کنند و بازیگران نقشی در استخدام آن ها ندارند.

بیشتر بخوانید:

روایت تلخ بهنوش بختیاری از شبی که می‌خواست خودکشی کند + ویدیو

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • مارکوپولو اردیبهشت ۱۵, ۱۴۰۱

    خدارحمتش کنه فرج الله سلحشورباآن سخن معروف وتاریخی دررابطه باسینمای ایران،زمانی که امثال شماسلبریتی هاسکوت کرده بودیدوازآقای سلحشوروسخنانش حمایت نکردید