تمرین ترسناک مارتین فورد با یک دست و از جا کندن دستگاه بدنسازی + ویدیو

تمرین ترسناک مارتین فورد با یک دست و از جا کندن دستگاه بدنسازی + ویدیو

در شرایطی که مارتین فورد برای اولین مسابقه بوکس بالقوه خود آماده می شود، در ویدیویی که به تازگی از تمرینات خود منتشر کرده، یک دستگاه بدنسازی بزرگ را تقریباً از جایش می کَنَد. این ستاره بریتانیایی که خود را برای مبارزه ای با سجاد غریبی آماده می کرد، تنها چند هفته پیش از انجام مسابقه اعلام کرد که این مبارزه انجام نخواهد شد. با این وجود، مارتین فورد به تمرینات فشرده خود ادامه داده و اخیراً ویدیویی از تمرینات خود در اینستاگرام منتشر کرده که حرکات او باعث می شود یک دستگاه سنگین بدنسازی تقریباً از جایش کنده شود.

تمرین ترسناک مارتین فورد و از جان کندن دستگاه بدنسازی

فورد در بخش شرح این پست اینستاگرامی نوشته است: «مربی: خب، باید با قدرت انفجاری تمرین کنیم. می خواهم که این تمرین را با بیشترین کشش و سرعتی که می توانی انجام دهی. نگران نباش، ما ۸۰ کیلوگرم وزنه اضافه خواهیم کرد تا مقاومت کافی برای کاهش کشش تو داشته باشد. من:  مطمئنی؟ در شرایط خوب، این ماشین آلات بسیار مستحکم هستند».

تمرین ترسناک مارتین فورد و از جان کندن دستگاه بدنسازی

با هر باری که مارتین دسته دستگاه بدنسازی را پایین می کشد، کل دستگاه از زمین کنده می شود در حالی که وزنه اضافه شده مقاومت قابل توجهی در برابر این کشش ایجاد می کند. در این ویدیو دیده می شود که مارتین فورد تنها از دست چپش استفاده می کند، تمرینی که در باشگاه UFC در شهر ناتینگهام انجام شده است. فورد مدعی شده که بعد از کاستن حدود ۲۰ کیلوگرم از وزنش برای اولین مبارزه رسمی اش در دنیای بوکس حس می کند ۲۱ ساله است. این بدنساز و بازیگر ۳۹ ساله مدعی شده بود که علت لغو شدن مسابقه اش با هالک ایرانی نگرانی وی و تیمش از «سلامت روانی» سجاد غریبی بوده است بعد از آنکه وی در مصاحبه و پست های اینستاگرامی آرزوی مرگ کرده بود.

تمرین ترسناک مارتین فورد و از جان کندن دستگاه بدنسازی

سجاد غریبی اما این ادعاها را رد کرده و با «بچه خوشکل» و «ترسو» خواندن مارتین فورد مدعی شده بود که این فورد بوده که ترسیده و این مسابقه را لغو کرده است. هالک ایرانی نیز خواستار انتخاب رقیبی جدید برای خود پس از لغو شدن مبارزه اش با مارتین فورد شده است.

بیشتر بخوانید:

ترسناک تر از همیشه؛ مارتین فورد بدن عضلانی اش را به رخ حریفان کشید + ویدیو

توهین مارتین فورد به سجاد غریبی : «او مثل بال مرغ است و من استیک بزرگ می خواهم»

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود