ترسناک تر از همیشه؛ مارتین فورد بدن عضلانی اش را به رخ حریفان کشید + ویدیو

ترسناک تر از همیشه؛ مارتین فورد بدن عضلانی اش را به رخ حریفان کشید + ویدیو

مارتین فورد ،‌ ترسناک ترین مرد جهان پس از لغو مبارزه‌اش با هالک ایرانی، به امید یافتن حریفی جدید، اندام تنومند خود را که بزرگ‌تر از همیشه است به رخ می‌کشد.

مارتین فورد، ستاره سنگین وزن بریتانیایی دنیای بوکس که قرار بود امروز در لندن با سجاد غریبی مبارزه کند، در ویدیوی جدیدی که از خود منتشر کرده نشان می‌دهد که در حال انجام تمرینات سنگین است. او که برای مبارزه با هالک ایرانی شش ماه تمرین کرده بود، با لغو مبارزه ناامید نشده و حالا به دنبال یافتن رقیبی جدید است.

مارتین فورد اندام عضلانی اش را به رخ حریفان می کشد + ویدیو

فورد در پستی که به تازگی از تمرینات خود در شبکه های اجتماعی منتشر کرد اندام شش تکه و عضلانی خود را به نمایش گذاشت تا بگوید علی‌رغم دوری از بدنسازی، اکنون از همیشه بزرگ‌تر به نظر می‌رسد. او با انتشار تصویری در حساب اینستاگرام خود نوشت: «اینجا را دریابید. من از اکتبر تا به حال تمام تمرینات بدنسازی‌ام را  متوقف کرده‌ام. به بوکس و ورزش‌های رزمی روی آوردم و در نهایت بزرگ‌تر از همیشه به نظر می‌رسم. بدنم عملکرد طبیعی ندارد.»

این ستاره بریتانیایی که به خاطر تناسب اندام و آمادگی بدنی فوق‌العاده‌اش شهرت دارد پیش از این اعلام کرده بود بیش از ۲۷ کیلوگرم وزن کم کرده و دوباره احساس می‌کند ۲۱ ساله است.

مارتین فورد اندام عضلانی اش را به رخ حریفان می کشد + ویدیو

خبر لغو مبارزه جنجالی فورد و سجاد غریبی بعد از دو بار به تعویق افتادن در ۱۶ فروردین از سوی ستاره سنگین وزن بریتانیایی اعلام شد. فورد دلیل لغو این مبارزه را نگرانی از سلامت روان هالک ایرانی دانست و او را مقصر خواند. موضوعی که با واکنش حریف ایرانی همراه شد و سجاد غریبی پس از اعلام لغو مبارزه‌اش با فورد او را ضعیف و ترسو دانست.

مارتین فورد اندام عضلانی اش را به رخ حریفان می کشد + ویدیو

اما کل کل های مارتین فورد و سجاد غریبی اینجا تمام نشد و فورد در آخرین صحبت‌های تخریبی خود، هالک ایرانی را به بال مرغ تشبیه کرد، در حالی که او به دنبال یک استیک خیلی بزرگ است.

مارتین فورد اندام عضلانی اش را به رخ حریفان می کشد + ویدیو

از زمان لغو این مبارزه و پس از آنکه ثور بیورنسون با شکست ادی هال اعلام کرد آماده مذاکره برای مبارزه با سجاد غریبی است، طرفداران پیشنهاد کردند که این ستاره ایسلندی با هالک ایرانی مبارزه کند. یکی دیگر از کسانی که تا کنون برای مبارزه با سجاد غریبی اعلام آمادگی کرده جومانوف آلمات باخیتوویچ، معروف به تایتان قزاق است که می‌گوید هالک واقعی من هستم و غریبی را به مبارزه طلبیده است.

بیشتر بخوانید:

توهین مارتین فورد به سجاد غریبی : «او مثل بال مرغ است و من استیک بزرگ می خواهم»

انتشار ویدیویی جدید از سجاد غریبی در حال له کردن ماهیتابه + ویدیو

گوریل قزاقستانی حریف جدید هالک ایرانی شد + ویدئو

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۱۷ نظر

ورود

 • امیرحسین اردیبهشت ۱۰, ۱۴۰۱

  مال باوت برمی?

 • Army bts ot7 اردیبهشت ۱۰, ۱۴۰۱

  من خیلی از مارتین فورد خوشم میاد و یجورایی طرفدارشم

 • وحید اردیبهشت ۱۰, ۱۴۰۱

  باید این سجاد رو میدادن به مارتین خوب ادب میشود حیف شد وگرنه مثل همون ماهیتابه کجش میکرد مارتین کجا تو بادبادک کجا

 • علی اردیبهشت ۱۰, ۱۴۰۱

  همه اون عضلات بدن فورد آمریکایی ترزیق آمپولهای م.د.ان.یو. اس. آ. کلا باد چندروز مهمون است. ولی سجاد غریبی هالک ایرانی بدون ترزیق آمپول باد درست کرده.

  • خخخ اردیبهشت ۱۰, ۱۴۰۱

   آره جون عمت اگه به آمپول بود همه میرفتن میزدن چیزی سرت نمیشه چرند نباف این اندام حاصل چند سال سختیه

  • ممد اردیبهشت ۱۱, ۱۴۰۱

   حتی اگه آمپول زده باشه هم باید روش کار کنی تا فرم بگیره اجناب ورزشکار

 • علی اردیبهشت ۱۰, ۱۴۰۱

  هالک ایرانی عین نون پنیر صبحانه فورد آمریکایی را نوشجون میکنه. عضلات بدن فورد آمریکایی همش ترزیق آمپولهای باد هستند. نخ مثل بدن طبیعی سجاد غریبی.

  • saeedbnd68 اردیبهشت ۱۶, ۱۴۰۱

   آقای علی بچه جان نمی‌دونم چند سالته فقط میتونم که زیر بیست سال سن داری و از ورزش و بدنسازی مطمینم هیچی سردرنمیاری داداش کوچولو من خودم مربی باشگاه بدنسازی دربریتانیا هستم و چندساله دارم بدنسازی کار میکنم من نه طرفدار سجادغریبی هستم نه طرفدار مارتین فورد من طرفدار ورزش باعدالت هستم و فقط خواستم بگم بهتون که هرکسی بدنسازی تمرین می‌کنه بعد از چندسال تمرین وقتی رسیدن به تمرینات حرفه ای چه بخواهی چه نخواهی هم آمپول تزریق میکنن هم قرص میخورن و اینو بدونین هم مارتین فورد وهم سجاد غریبی هم آمپول تزریق میکنن وهم قرص استفاده میکنن البته درکل باید زیرنظر دکتر باشگاه استفاده کنن اگه چیزهای که دکترباشگاه بهشون میده استفاده کنن هیچ عوارضی نداره حالابگم عوارض نداره دروغ گفتم ولی با دستور دکترانجام بشه آسیبی که به بدن وارد میشه شاید سه درصد باشه ولی خودت الکی چیزی استفاده کنین وتمرین بکنین صددرصدبه بدن آسیب می‌زنه خلاصه هربدنسازی که به طور حرفه ای تعمرین بکنه صددرصد دارو استفاده می‌کنه. یاعلی مدد دست حق به همراه اون.

 • ایلیا اردیبهشت ۱۱, ۱۴۰۱

  هیچ کدوم ناخن انگشت کوچیکه ی پای راک هم نمیشن

  • Madao اردیبهشت ۱۱, ۱۴۰۱

   داداش داری باد معده رو با طوفان مقایسه میکنی؟??

 • مرد اردیبهشت ۱۱, ۱۴۰۱

  هالک ایرانی و جواد رضویان.
  دوتا حریف عالی در مقابل هم

 • مژو اردیبهشت ۱۱, ۱۴۰۱

  این بابا اصلا بوکس بلد نیست فقط هیکل گنده کرده با استروئید
  یکی بود بهش میگفت مارتین با این سرعت مشت زدنت خوب بود جا محمد علی کلی شرکت میکرد?
  پیچا اونم اگه شب کنید من تکونش بدم همینجوری کنارش خاکش بلند میشه???
  این بابا خوبه بازیگر بشه قشنگ بلده تولید جلوه های ویژه کنه???

 • امین اردیبهشت ۱۴, ۱۴۰۱

  مارتین فورد هیچ غلطی نمیتونی بکنی???