واکنش تند پولاد کیمیایی و پدرش به مصاحبه جنجالی گوگوش + ویدئو

واکنش تند پولاد کیمیایی و پدرش به مصاحبه جنجالی گوگوش + ویدئو

صحبت های جنجالی فائقه آتشین ملقب به گوگوش، خواننده ی زن مشهور پیش از انقلاب، درباره ی مسعود کیمیایی، واکنش او و پسرش پولاد کیمیایی را به دنبال داشته است.

گوگوش در مصاحبه ای مفصل با هما سرشار که چند روز قبل از شبکه من و تو پخش شد، به صحبت درباره ی خود و زندگی اش پرداخت. در بخشی از این مصاحبه به زندگی خصوصی گوگوش از جمله ازدواجش با مسعود کیمیایی، کارگردان سرشناس سینمای ایران نیز پرداخته شد. صحبت های گوگوش درباره ی کیمیایی، همسر مرحوم او گیتی پاشایی و پسرشان پولاد کیمیایی، واکنش این پدر و پسر مشهور را در پی داشته است.

پس از انتشار مصاحبه ی گوگوش، پولاد کیمیایی ابتدا عکسی از خودش در کودکی در کنار مادرش گیتی پاشایی و گوگوش در ایران پس از انقلاب، به عنوان سند دوستی آن ها در اینستاگرام خود منتشر کرد و نوشت در سالگرد فوت مادرش از سر مزار او پیامی منتشر و در آن پس از سال ها ناگفته هایی را بیان خواهد کرد.

او در این پست نوشت: «(عکس دوستی مادرم با گوگوش) یه مثالی هست که میگه مجرم به صحنه جرم برمیگردد. فردا سالگرد فوت مادرم (گیتی پاشایی تهرانی) است. از سر خاکش پیامی خواهم فرستاد. وقت آن رسید تا در صندوق دل باز شود و خیلی ناگفته ها گفته شود. میگن دست به مهره بازیه!»

او دیروز به حرف خود عمل کرد و با انتشار ویدئویی از سر مزار مادرش از شبکه من و تو خواست با او نیز مصاحبه ای داشته باشند تا پاسخ صحبت های گوگوش را دهد.

او در این ویدئو گفت: «من از خانم هما سرشار و تلویزیون من و تو می‌ خواهم که حق من را برای دفاع از طرف گیتی پاشایی برای باز کردن حقایق محفوظ بدارند و آن چیزی که در طول این ۸ سال بر من گذشت و نامادری‌ ای که دیدم و چرا مجبور شدم برگردم و چرا برگشتیم و چراهای دیگر را پاسخ دهم. آیا ما از کنسرت‌ های گوگوش پول دزدیدیم؟! جواب خواهم داد. جواب خواهم داد که چه اتفاقی بر ما گذشت. فقط کمی صبر و می‌ خواهم که در جایی بی‌ طرف و بدون یک کلمه سانسور این اتفاق بیفتد و حقایق گفته شود و خانم هما سرشار موضوع را وسط حرف من منحرف نکند. مردم ببینند. یک ماه فرصت می‌ دهم که این اتفاق بیفتد و در غیر این صورت با تلویزیون دیگری گفتگو خواهم کرد و برملا خواهم کرد و پدرم هم باید جوابگوی همه ی این سؤالات باشد. حرف‌های بسیار زشتی علیه او زده شد، خودش خواهد گفت.»

پولاد کیمیایی همچنین در این پست نوشته است: «۱۷ اردیبهشت سالروز مرگ مادرم که از سرطان درگذشت ولی واقعیت اینه که کشته شد از شکست روحی. ولی زمان این رسیده چهره واقعی کسی دیده شه که ستاره است، که شما ساختیدش، با آهنگش هاش خاطره دارین ولی این دلیل چشم بستن نیست بر واقعیت. همه چیز خواهم گفت. فقط به خاطر مادرم همین. اگر با من مصاحبه نکنن نشان از دروغ کلیه مجموعه آنها است. بت ها رو باید شکست!»

همچنین پس از انتشار مصاحبه ی جنجالی گوگوش، حسین لامعی، منتقد سینما مدعی شد با مسعود کیمیایی درباره ی این گفتگو صحبت کرده است.

او در یک استوری اینستاگرامی درباره ی واکنش مسعود کیمیایی به صحبت های گوگوش نوشت: «با مسعود خان کیمیایی حرف زدم… مفصل… پاهایشان را عمل کرده اند و نمی توانند راحت راه بروند… خسته تر از همیشه… مصاحبه ی دیشب گوگوش را هم دیده بود و همین غمگین ترش می کرد… حرف هایی زد که قابل گفتن نیست… فقط تهش گفت عزیرم من وقاحت بلد نیستم؛ بلد نیستم آدم ها را به لجن بکشم؛ بلد نیستم جواب این همه بی معرفتی را بدهم… وگرنه این حال و روزم نبود…»

گوگوش در مصاحبه ی خود با هما سرشار به شایعاتی که از سالیان دور درباره ی رابطه اش با مسعود کیمیایی وجود داشت پاسخ داد. در گذشته شایعه شده بود گوگوش و گیتی پاشایی با یکدیگر دوست بودند اما گوگوش به دوست خود خیانت کرد و با همسر او وارد رابطه او شد.

گیتی پاشایی، خواننده ی مشهور پیش از انقلاب که همسر مسعود کیمیایی بود، در سال ۷۴ در سن ۵۴ سالگی بر اثر سرطان درگذشت. بعد از فوت وی، مسعود کیمیایی در سال ۷۶ با گوگوش ازدواج کرد و آن ها در سال ۸۲ از یکدیگر جدا شدند.

حالا اما گوگوش در مصاحبه ی جدید خود ضمن تشریح نحوه ی آشنایی اش با مسعود کیمیایی، داشتن رابطه ی دوستی با گیتی پاشایی را تکذیب کرد اما گفت پاشایی خود پیش از مرگ، همسر و پسرش را به دست او سپرد.

گوگوش گفت رابطه ی صمیمانه‌ ای با گیتی پاشایی نداشت و بعد از بازگشت او از آلمان به خانه‌ اش دعوت شد و حتی آدرس خانه‌ اش را هم بلد نبود. همان شب بعد از گپ زدن با گیتی پاشایی، مسعود کیمیایی به خانه آمد و خیلی صمیمی‌ تر از همیشه با او رفتار کرد. نیمه‌ شب گیتی پاشایی از کیمیایی خواست تا گوگوش را به خانه‌ اش برساند. کیمیایی در راه از او پرسید که آیا فیلم‌ های بعد از انقلابش را دیده است یا نه. گوگوش گفت که از فردای آن روز کیمیایی مدام به او سر می‌ زد و برایش فیلم می‌ برد. این مسأله مصادف شد با سفر گیتی پاشایی به آلمان. گوگوش گفت که پاشایی موقع خداحافظی به او گفت مواظب مسعود باشد و همدیگر را تنها نگذارند. در ادامه هم توضیح داد که چند روز بعد از رفتن پاشایی، کیمیایی از او خواست که همراهش به خانه ی فریبرز لاچینی برود و آنجا بعد از مدت‌ ها موفق شد پشت میکروفن برود و بخواند. این تجربه آنقدر برایش خوشایند بود که ارزش کیمیایی را پیش او بیشتر کرد و رابطه‌ اش با او صمیمی‌تر شد. گوگوش گفت وقتی پاشایی به ایران برگشت حالش بسیار بد بود و حتی کیمیایی ماشین او را برای اینکه بتواند اکسیژن و سایر وسایل درمانی پاشایی را به خانه ببرد قرض گرفته بود. چند روز بعد هم پاشایی وصیتش را گفت و فوت کرد. همان روزی که پاشایی از دنیا رفت، کیمیایی دست پولاد را گرفت و به خانه ی گوگوش برد و از آن به بعد با هم زندگی کردند.

تصویری از کودکی پولاد کیمیایی در کنار مادرش گیتی پاشایی

گوگوش در بخش دیگری از صحبت هایش از نقش مسعود کیمیایی در اعتیاد دوباره اش به تریاک نیز گفت. او گفت اولین بار در ایران بعد از جدایی از همسر سومش، همایون مصداقی تریاک را کنار گذاشت. با این حال بعد از آشنایی و ازدواج با مسعود کیمیایی دوباره ناخواسته به سمت تریاک رفت و فقط برای آنکه پای منقل کیمیایی باشد، بار دیگر گرفتار اعتیاد شد.

گوگوش همچنین گفت پس از مهاجرتش به آمریکا، مسعود کیمیایی او را بدون پشتیبان در غربت رها کرد و به همراه پسرش پولاد به ایران بازگشت. او گفت پولاد می خواست به ایران بازگردد به همین دلیل مسعود کیمیایی هم با او رفت. گوگوش البته پولاد را بهانه می دانست. او گفت در نهایت پس از گذشت دو سال از بازگشت مسعود کیمیایی به ایران، از آمریکا به طور غیابی از وی جدا شد.

این خواننده ی مشهور در بخش هایی از مصاحبه ی خود اتهاماتی را نیز به طور غیر مستقیم به مسعود کیمیایی و پسرش وارد کرد. او گفت بعد از خروج از ایران، چندین کنسرت اجرا کرد که پول های آن هرگز به دستش نرسید و همچنین گفت در تهران تابلوهای هنری ارزشمندی دارد که بارها خواسته آن ها را برایش ارسال کنند اما این اتفاق رخ نداده است.

مسعود کیمیایی در سال ۹۹ در مصاحبه ی خود با حسین دهباشی درباره ی گوگوش گفته بود: «در زندگی خصوصی من خانم بسیار بزرگوار و پاکیزه ای بود. از بخش های دیگر زندگی اش شناختی ندارم و چیزی نمی دانم اما آنچه در زندگی خودم دیدم، انسان فوق العاده ای بود.»

 

بیشتر بخوانید:

ناگفته‌هایی از زندگی گوگوش بعد از ۲۱ سال؛ از ۴ ازدواج ناموفق تا اعتیاد به تریاک

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • رضا اردیبهشت ۲۱, ۱۴۰۱

    آدم از این مدل زندگی ها حالش بهم می خوره.
    خدایا شکر