پیش بینی یک میلیاردر عرصه رمز ارز از آینده ارزش بیت کوین و توصیه او به خریداران

پیش بینی یک میلیاردر عرصه رمز ارز از آینده ارزش بیت کوین و توصیه او به خریداران

بروک پیرس رئیس بنیاد بیت کوین در مورد آینده ارزش بیت کوین می‌گوید که این رمز ارز یا به طور چشمگیری شکست می‌خورد یا به طور گسترده موفق می‌شود. او معتقد است که سرمایه گذاران باید از سرمایه گذاری مطلقر دارایی های خود در بازار رمز ارز پیشرو خودداری کنند. او در مورد آینده بیت کوین می گوید که بیت کوین یا به ۱ میلیون دلار در هر بیت کوین می رسد یا ارزشش صفر می شود. به همین دلیل است که شما نباید همه سرمایه خود را در آن قرار دهید.

هشدار بروک پیرس به سرمایه گذاران بازار رمز ارز

به گفته پیرس، چشم انداز ارزهای دیجیتال در حال حاضر او را به یاد حباب فناوری بیش از دو دهه پیش می اندازد، زمانی که حذف استارت آپ های اینترنتی اتفاق افتاد. اما از نظر او این وضعیت بدان معنا نیست که اتفاق تازه ای نمی افتد و نقش مهمی در آینده جمعی ما ایفا نخواهد کرد. پیرس فاش کرد که علاوه بر بیت کوین، روی اتریوم سرمایه گذاری زیادی کرده است.

هشدار بروک پیرس به سرمایه گذاران بازار رمز ارز

در هفته های اخیر وضعیت بیت کوین و اتریوم به شدت متزلزل بوده و نوسانات بسیاری را در بازار رمز ارز تجربه می کنند. این هشدار پیرس شاید با توجه به وضعیت کنونی رمز ارزها پیشرو دور از ذهن نباشد. کارشناسان پیش از او هم با اشاره به آینده بیت کوین پیشنهاد می دادند که تمام سرمایه خود را روی یک رمز ارز متمرکز نکنید.

هشدار بروک پیرس به سرمایه گذاران بازار رمز ارز

بازار توکن غیر قابل تعویض یا NFT هم داغ است و سایت های NFT هر روز در حال رونق گرفتن هستند. پیرس هم به آنچه در بازار  NFT اتفاق می افتد بسیار علاقه مند است. او مسئول خرید بخشی از NFT.com و راه اندازی آن است. NFT.com یک بازار توکن غیرقابل تعویض متکی بر شخص است که به کاربران امکان می دهد گالری شخصی خود را ایجاد کنند. امروزه هنرمندان بسیاری با امکان تازه ای که NFT ها ایجاد کرده اند، می توانند آثار خود را به شکل فراگیری برای درآمدزایی ارائه دهند.

بیشتر بخوانید:

با مرگ مالکان چه بر سر رمز ارزهای آنها می ‌آید؟

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • guest اردیبهشت ۲۱, ۱۴۰۱

    از وقتی این مردک وارد رمز ارز EOS شد روز خوش به خودش ندیده