واکنش دختر جانی دپ به دادگاه پدرش و امبر هرد

واکنش دختر جانی دپ به دادگاه پدرش و امبر هرد

رابطه جانی دپ و لیلی رز دپ (Lily-Rose Depp) به عنوان پدر و دختر همیشه مستحکم بوده. با این حال، بسیاری در مورد وضعیت رابطه جانی و دخترش در این روزها کنجکاو هستند؛ به ویژه پس از فراز و نشیب های شکایت جانی از امبر هرد و دادگاهی که در جریان است. لیلی رز به عنوان دختر یک ستاره مشهور، همیشه وقتی صحبت از پدرش به میان می‌آید با احتیاط عمل می کند. در حالی که او هرگز بیانیه مستقیمی در مورد ادعاهای نامادری سابقش صادر نکرده، به صراحت گفته است که طرف پدرش است.

واکنش دختر جانی دپ به دادگاه پدرش

او در واکنش به اتهامات اولیه امبر هرد گفته است: «پدر من شیرین‌ترین و دوست‌داشتنی‌ترین کسی است که می‌شناسم، او برای من و برادر کوچکم یک پدر فوق العاده است و همه کسانی که او را می‌شناسند همین را می‌گویند.» ونسا مادر لیلی رز نیز از جانی دپ حمایت کرد. او در نامه‌ای در دادگاه، در دفاع از شخصیت جانی نوشت: «در تمام سال‌هایی که جانی را می‌شناسم، او هرگز مرا مورد آزار جسمی قرار نداده است و تصویری که امبر هرد از او به نمایش گذاشته، به هیچ وجه شبیه مردی نیست که من ۱۴ سال، با او زندگی فوق العاده ای داشتم.»

واکنش دختر جانی دپ به دادگاه پدرش

با توجه به اینکه جانی و امبر چندین سال با هم بودند، طبیعی است که فرزندان جانی با همسر او ارتباط برقرار کنند. اما ماهیت رابطه امبر با دختر جانی، لیلی رز چگونه بود؟ به گفته جانی، اوضاع بین لیلی رز و امبر به دلایلی متشنج بود. جانی در جریان شهادت دادگاه آوریل ۲۰۲۲ گفت که دخترش به عروسی آنها نیامد و رابطه او و امبر هرد به دلایل مختلفی خوب نبود.

واکنش دختر جانی دپ به دادگاه پدرش

اما امبر اصرار دارد که او و لیلی رز پیوند محکمی داشتند. امبر در مصاحبه ای در سال ۲۰۱۵ درباره اینکه نامادری لیلی رز و برادرش جک شده است صحبت کرد و این تجربه را بزرگترین و شگفت انگیزترین هدیه ای دانست که در زندگی دریافت کرده است. امبر هرد مدعی شد که جانی دپ دخترش را به مصرف ماری جوانا تشویق کرده است. جانی، به نوبه خود، این ادعاها را در جریان دادگاه ۲۰۲۰ خود رد کرد.

لیلی رز همیشه جایگاه ویژه ای در قلب جانی داشته است. او در سال ۲۰۱۵ درباره دخترش گفت: « او یک بچه تیزبین و یکی از باهوش ترین انسان هایی است که تا به حال دیده ام. بچه‌ها خودشان تصمیم می‌گیرند، اما به نظر من تنها کاری که شما به‌عنوان والدین می‌توانید انجام دهید، این است که از آنها حمایت کنید و من این کار را می کنم.» شاید لیلی رز در عروسی جانی و امبر شرکت نکرده باشد، ولی احتمالا حالا زمانی است که او در کنار پدرش می ایستد.

بیشتر بخوانید:

جانی دپ و امبر هرد هر کدام چقدر ثروت دارند؟

جنجال های جدید امبر هرد؛ از شائبه مصرف کوکایین در دادگاه تا کپی کردن شهادتش + وید

منبع: style caster
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۵ نظر

ورود

 • Mohamdalex اردیبهشت ۲۳, ۱۴۰۱

  عالیه

 • zahra اردیبهشت ۲۴, ۱۴۰۱

  اختلاف سنشون ²² ساله😐😱
  ولی من طرف امبر هردم😁💪🏻

  • علی اردیبهشت ۲۵, ۱۴۰۱

   خب به ع**👎👎👎

  • ناشناس اردیبهشت ۲۹, ۱۴۰۱

   زهرا خانم میتونم بپرسم چرا طرف دار امیر هردید یکی از دلایلی که من فهمیدم زن بد زاتی است این است که توی دادگاه وقتی دستمال را روی صورتش گرفت چند ثانیه نگش داشت تا مردم به وضوح ان را ببینند و فکر کنند چقدر زن بیچاره ای است و چمدین دایل دیگر

 • ناشناس اردیبهشت ۲۹, ۱۴۰۱

  زهرا خانم میتونم بپرسم چرا طرف دار امیر هردید یکی از دلایلی که من فهمیدم زن بد زاتی است این است که توی دادگاه وقتی دستمال را روی صورتش گرفت چند ثانیه نگش داشت تا مردم به وضوح ان را ببینند و فکر کنند چقدر زن بیچاره ای است و چندین دایل دیگر