ناگفته های بابی براون درباره رابطه اش با مدونا و جنت جکسون

ناگفته های بابی براون درباره رابطه اش با مدونا و جنت جکسون

بابی براون در دهه ۱۹۸۰ به عنوان یک پیشگام موسیقی سبک R&B و هیپ هاپ به شهرت رسید. اما در دهه ۱۹۹۰ به اتهام کتک زدن همسرش ویتنی هیوستون و سوء مصرف مواد مخدر بدنام شد. اکنون در سن ۵۳ سالگی، او ریشه مشکلات خود را در بزرگسالی به دلیل آسیب‌های وارده در دوران کودکی خود می‌داند. براون ادعا می‌کند که او یک «معتاد به رابطه جنسی» بوده. او به همراهی خود با مدونا مباهات می‌کند و جنت جکسون را کراش زندگی خود می داند.

رابطه بابی براون با مدونا و جنت جکسون

او درجواب این سوال که آیا با مدونا خوابیده است یا نه، گفت که تنها کاری که آنها نکرده اند خوابیدن بود. او اعتراف می کند که حتی خودش هم نمی داند چگونه آن اتفاق ها افتاده. براون می گوید که علاقه زیادی به جنت جکسون داشته است و آنها عاشق معاشرت با هم بودند، ولی رابطه طولانی مدتی نداشتند. بابی دلیل جدایی خود و جنت را خودش می داند. او معتقد است که شخصیت اوباش و دمدمی مزاج او انتخاب جنت جکسون نبود و پدر جنت هم اجازه نمی داد با کسی مثل او باشد وگرنه جنت عشق زندگی او بود.

رابطه بابی براون با مدونا و جنت جکسون

بابی یکی از هشت فرزند پدری کارگر و مادری معلم است. او به یاد می‌آورد که پلیس، مادرش را با باتوم مورد ضرب و شتم قرار داده و او شاهد این صحنه بوده است. وقتی مادرش دستگیر شد او را به یک دارالتادیب مذهبی بردند و یکی از کشیش ها سعی کرد او را آزار دهد. بابی کشیش را با مشت و لگد زده تا از او دور شود و به محض اینکه توانست از آنجا فرار کرد. براون در سن ۱۲ سالگی کشته شدن بهترین دوستش جیمی فلینت را دید. زمانی که جیمی را از دست داد، دیگر نمی‌خواست هیچ کاری کند. دلش میخواست از زندگی اش بیرون بزند و موسیقی تنها راهش بود.

رابطه بابی براون با مدونا و جنت جکسون

او در سال ۱۹۸۹ با ویتنی آشنا شد و سه سال بعد با او ازدواج کرد. ویتنی و براون در سال ۲۰۰۷ از هم جدا شدند و ویتنی در ۴۸ سالگی در سال ۲۰۱۲ غرق در مواد در حمام هتل درگذشت. دختر آنها بابی کریستینا سه سال بعد در سن ۲۲ سالگی درگذشت و علت مرگ او مسمومیت مواد مخدر بود. براون همچنین پسر خود بابی براون جونیور را به دلیل مصرف بیش از حد مواد مخدر در سال ۲۰۲۰ از دست داد. او می‌گوید: «این اواخر خواب پسر و دختر مرحومم را می‌بینم.»

بیشتر بخوانید: 

سلبریتی هایی که علیرغم بیماری و معلولیت توانستند به موفقیت های بزرگی دست پیدا کنند

جدایی مدونا از نامزد ۲۸ ساله خود در ۶۳ سالگی و پس از ۳ سال زندگی مشترک

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود