درصد احتمال خیانت مردان با توجه به حیوان خانگی مورد علاقه شان

درصد احتمال خیانت مردان با توجه به حیوان خانگی مورد علاقه شان

مردانی که مار را بیش از هر حیوان خانگی دیگری دوست دارند با احتمال بالاتری به شریک زندگی خود خیانت می‌کنند.

شوهرانی که حیوان خانگیشان پرندگانی نظیر طوطی یا مرغ عشق است در رتبه‌بندی شوهران خیانتکار با توجه به حیوان خانگی که دارند با چهار درصد در پایین‌ترین جایگاه این فهرست ۱۰ نفره قرار گرفتند و مردانی که مار را به عنوان حیوان خانگی نگه می‌دارند یا دوست دارند که مار داشته باشند، بیش از همه به شریک زندگی خود خیانت می‌کنند.

مردانی که مار را به عنوان حیوان خانگی دوست دارند خیانتکارترند

بر اساس نظرسنجی‌های انجام‌ شده از هزار و ۲۰۰ مرد هوس‌باز متاهل که همگی حیوان خانگی داشتند مشخص شد ۲۰ درصد این مردان یک خزنده را به عنوان حیوان خانگی نگه می‌دارند و شاید بر این اساس بتوان گفت خود نیز خزنده‌اند.

در مقابل، شوهران خیانتکاری که حیوان خانگی شان پرندگانی نظیر طوطی یا مرغ عشق بود در این فهرست ۱۰ نفره با تنها چهار درصد آخرین جایگاه را به خود اختصاص دادند و کمتر از بقیه احتمال دارد که به خاطر خوشگذرانی پرواز کرده و جفت خود را ترک کنند.

مردانی که مار را به عنوان حیوان خانگی دوست دارند خیانتکارترند

مردانی که موش صحرایی را به عنوان حیوان خانگی خود انتخاب می‌کنند با ۱۶ درصد دقیقا در میانه این فهرست جای گرفته‌اند و می‌توان گفت آنها هم خائن محسوب می‌شود. از طرفی زنان باید در ازدواج با مردان گربه-دوست نیز جانب احتیاط را رعایت کنند؛ زیرا آنها با ۱۹ درصد در رده دوم قرار دارند.

دوستداران مارمولک ها و ماهی های استوایی نیز با قرار گرفتن در جایگاه سوم و چهارم این فهرست، سابقه درخشانی از نظر وفاداری به شریک زندگی خود ندارند. زنان همچنین باید مراقب مردانی که عاشق سگ‌ ها هستند باشند. صاحبان همستر و خرگوش هم نیاز به مراقبت دارند. اما اگر همسرتان یک لاک پشت را به عنوان حیوان خانگی اش انتخاب کرده شاید بتوان گفت او احتمالا در تقلب کند است.

مردانی که مار را به عنوان حیوان خانگی دوست دارند خیانتکارترند

جسیکا لئونی، کارشناس روابط جنسی می‌گوید: «اگر با مردی که مار خانگی نگه می‌دارد یا دوست دارد مار داشته باشد در ارتباط هستید، منتظر یک رابطه عاشقانه سرد باشید. اگر هم به دنبال مردی هستید که احتمال خیانت از سوی او کم باشد، صاحبان پرندگان گزینه مناسبی هستند.»

رده‌ بندی لیگ خیانت عاشقانه صاحبان حیوانات خانگی

۱. مار ۲۰ درصد

۲. گربه ۱۹ درصد

۳. مارمولک ۱۸ درصد

۴. ماهی استوایی ۱۷ درصد

۵. موش ۱۶ درصد

۶. همستر ۱۵ درصد

۷. سگ ۱۴ درصد

۸. خرگوش ۱۲ درصد

۹. لاک پشت ۱۰ درصد

۱۰. پرنده ۴ درصد

بیشتر بخوانید:

۹ حیوان خانگی که در یک سال بیش از تمام عمر شما درآمد دارند

رابطه دوستانه مار و انسان؛ فردی که یک پیتون را به عنوان حیوان خانگی برگزیده است [تماشا کنید]

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۶ نظر

ورود

 • Javad اردیبهشت ۲۹, ۱۴۰۱

  الان منی که هم مار دوست دارم و هم فنج و اردک چی؟

 • ربیع پور اردیبهشت ۲۹, ۱۴۰۱

  یکی دیگه از این تحقیقات شبه علمی مسخره. واقعا در پیوند گودرز و شقایق موفق بوده هرکسی این مثلا تحقیق رو انجام داده. کم ملت دنبال ماه و سال تولد و علامت و … بودند حالا این چیزها هم اضافه شد. به جای این چرندیات کاش یکم به دختر و پسرهای جوون یاد می دادند که چطور از روی اخلاق و رفتار طرف مقابل اون رو بشناسند.

 • ارشیامسعودیان اردیبهشت ۲۹, ۱۴۰۱

  اینها دروغ،خرافات و عقاید غلط

 • حسین اردیبهشت ۳۰, ۱۴۰۱

  تازه مردی که مادر و سگ و گربه میاره خونه هزار تا مرض هم میاره با خودش، باید فرار کرد از همچین مردی، همه زن رو مریض می‌کنه هم بچه ها رو، همسایه و … که بماند

 • Rezaei اردیبهشت ۳۰, ۱۴۰۱

  منیکه فقط از کفتر خوشم میاد و از ۶ سالگی شروع کردم در نگه داشتن کفتر عقرب و هزار پا و مار اخه یه خیانتم نکردم نمیدونم اخه این حرفارو شما از کجا پیدا میکنید یعنی دمتون گرم دیگه مردمو خیانت کار صدا میکنید