پسربچه فیلم «آرواره ها» رئیس پلیس شهر اوکس بلافس شد

پسربچه فیلم «آرواره ها» رئیس پلیس شهر اوکس بلافس شد

پسربچه ای که در فیلم «آرواره ها» (Jaws) باله کوسه تقلبی پوشیده بود، رئیس پلیس همان شهری شد که فیلم آرواره ها سال ۱۹۷۶ در آن فیلمبرداری شد. جاناتان سرل (Jonathan Searle)، ۵۶ ساله، یک بار در فیلم ترسناک آرواره ها برای ترساندن مردم در ساحل Oaks Bluffs، یک باله الکی به سر کرد. حالا او ۴۷ سال پس از فیلمبرداری، در همان لوکیشن، به عنوان رئیس پلیس شهر منصوب شده است. این بازیگر آرواره ها یکی از دو بومی جزیره بود که به فهرست نهایی نامزدهای این پست راه یافت. او برای به دست آوردن این پست با ستوان های سابق نیویورک و نیوپورت رقابت کرد.

پسر بچه فیلم «آرواره ها» رئیس پلیس شد!

او به جایگاهی که در این شهر به دست آورده افتخار می کند. سرل از اواخر ژوئن و پس از بازنشستگی رئیس فعلی، پست جدید خود را آغاز خواهد کرد. او تمام عمر خود را در جزیره ای در سواحل ماساچوست زندگی کرده است و پدرش از سال ۱۹۸۱ تا ۱۹۹۵ به عنوان رئیس پلیس ادگارتاون انتخاب شده بود. او پس از حضور فراموش نشدنی اش در فیلم آرواره ها تصمیم گرفت به دنبال حرفه سینما نرود. در نهایت، در سال ۱۹۸۶ به اداره پلیس ادگارتاون ملحق شد، که او را به بزرگترین نقشش در زندگی هدایت کرد. رئیس پلیس شدن، هدفی بود که او در تمام طول زندگی کاری خود به دنبال آن بود.

پسر بچه فیلم «آرواره ها» رئیس پلیس شد!

به عنوان یک افسر جوان، سرل بیشتر وقت خود را صرف پیشرفت در حرفه اش و انجام کارهایی به نفع عموم شهروندان کرده است. فیلم آرواره ها حول محور یک کلانتر است که سعی دارد مردم شهرش را از دست یک کوسه غول پیکر نجات دهد. این فیلم در باکس آفیس نزدیک به ۵۰۰ میلیون دلار درآمد داشت. تمام سعی سرل مقابله با فساد و حفظ آسایش و امنیت مردم شهر خود است.

پسر بچه فیلم «آرواره ها» رئیس پلیس شد!

جالب است بدانید به‌طور عجیبی این رئیس پلیس جدید و بازیگر سابق فیلم آرواره ها در طول مدت حضورش در نیروی پلیس، حتی در سال ۲۰۰۸ مجبور به بازداشت یک کلاهبردار شد که ادعا می‌کرد دو کوسه سفید بزرگ را در سواحل Martha’s Vineyard دیده است. در نهایت معلوم شد کوسه ای در کار نبوده و متهم محکوم به فریب افکار عمومی شد.

بیشتر بخوانید:

درآمد تام کروز از فیلم هایش از استودیوهای فیلمسازی نیز بیشتر است

چهره واقعی شخصیت های سریال «بازی تاج و تخت» بر اساس کتاب اصلی بازسازی شد

منبع: daily mail
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود