مرد هزار چهره تهران به اتهام کلاهبرداری دستگیر شد + ویدیو

مرد هزار چهره تهران به اتهام کلاهبرداری دستگیر شد + ویدیو

سارق و کلاهبرداری حرفه ای که حدود ۱۰ سال است به بهانه های مختلفی مانند انجام کار خیر و کمک به مردم پول آنها را به جیب می زند در تهران دستگیر شد!

این مجرم سابقه‌دار گاهی قربانیان خود را از بین افرادی انتخاب می کرد که به عنوان مسافر سوار ماشین او می شدند و گاهی هم به عنوان مشاور املاک و به بهانه خانه دار کردن مردم حساب آنها را خالی می کرد. حتی گاهی خود را به عنوان، رییس آموزش و پرورش، حراست آموزش و پرورش، قاضی، وکیل و کارمند دیوان عدالت اداری معرفی میکرد!

بیشتر قربانیان این فرد کلاهبردار گول چهره به ظاهر موجه او و عناوینی که به خود نسبت می داد را می خوردند و به او اعتماد می کردند. البته این فقط خانم ها نبودند که در دام این فرد سارق می افتادند. چند نفر از شاکیان او، آقایانی بودند که آنها هم مشاور املاک بودند و این فرد کلاهبردار به عنوان خریدار یا فروشنده ملک به آنها مراجعه کرده و از آنها سرقت می کرد.

فرد سارق دارای سابقه کیفری است و از سال ۱۳۸۴ تا سال ۱۳۹۲ به همین جرم در زندان محبوس بوده است.

این سارق که با شخصیت‌های مختلف از جمله رئیس حراست آموزش و پرورش تا مشاور املاکی از مردم اخاذی و کلاهبرداری کرده است  تا به این لحظه بیش از ۲۰ نفر شاکی داشته است و به طور تخمینی حدود ۱۰ تا ۱۵ میلیارد تومان از آنها اخاذی کرده است.

اگر افرادی به این شیوه مورد سرقت قرار گرفته‌اند، به اداره پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در خیابان وحدت اسلامی مراجعه کنند.

مطالب مرتبط
بدون نظر

ورود