کارگردان مشهور آمریکایی و دوست نزدیک ولادیمیر پوتین ابتلای او به سرطان را تایید کرد

کارگردان مشهور آمریکایی و دوست نزدیک ولادیمیر پوتین ابتلای او به سرطان را تایید کرد

الیور استون طی یک دوره دو ساله به ولادیمیر پوتین دسترسی بی‌سابقه‌ای داشت. او می گوید، سه سال است که با پوتین ملاقات نکرده است و ارتباط آنها با هم بین سال های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷ بوده است. او می گوید که پوتین به سرطان مبتلا شد و بر آن غلبه کرده بود. سخنان او در بحبوحه گمانه زنی های جدید مبنی بر اینکه بیماری پوتین در حال حاضر جدی است، مطرح می شود. اگر سخنان استون در مورد سرطان پوتین درست باشد، این احتمال را افزایش می دهد که او در ابتدا بر سرطان غلبه کرده، اما پس از گذشت سه سال از ملاقات او با پوتین، بیماری دوباره شدت گرفته است. گفته می شود انزوای شدید پوتین در همه گیری کرونا، به دلیل یک مشکل پزشکی زمینه ای است که او را آسیب پذیر کرده است.

آیا پوتین سرطان دارد؟

این فیلمساز که با انتقادهایی مبنی بر عذرتراشی برای اعمال پوتین مواجه شده است، نوع سرطان را مشخص نکرد. او معتقد است رهبر روسیه به خاطر کرونا منزوی شده و ممکن است از آنجایی که به این علت ارتباطش را با مردم قطع کرده بود، در مورد حمله به اوکراین اشتباه قضاوت کرده باشد. استون معتقد است که مشخص نیست پوتین اطلاعات درستی را به دست آورده است یا خیر. این کارگردان معتقد است، پوتین به دلیل این فاصله ای که به خاطر کرونا گرفته است، نتوانسته به درستی از خواسته مردم کشورش مطلع باشد و وضعیت را درست ارزیابی نکرده است.

آیا پوتین سرطان دارد؟

استون درباره پوتین گفته است: «سه سال از آخرین باری که او را دیدم می‌گذرد، اما مردی که می‌شناختم هیچ ارتباطی با آدم دیوانه، غیرمسئول و قاتلی که رسانه‌ها امروز او را با هیتلر و استالین مقایسه می‌کنند، نداشت. پوتینی که من می شناختم منطقی و آرام بود. همیشه به نفع مردم روسیه عمل می کرد. فرزند واقعی روسیه و وطن پرست بود نه ملی گرا.»

آیا پوتین سرطان دارد؟

اخیراً گمانه زنی هایی مبنی بر ابتلای پوتین به سرطان تیروئید مطرح شده است. تحقیقات روزنامه نگاران مستقل روسی نشان داد که از پوتین به طور دائم توسط یک تیم پزشکی بزرگ به رهبری یک جراح متخصص سرطان تیروئید مراقبت می شود. روایت دیگر این است که او از سرطان شکم رنج می برد. همچنین ادعاهایی مبنی بر ابتلای پوتین به بیماری پارکینسون وجود دارد. کرملین اما همیشه تاکید کرده است که پوتین در سلامت کامل به سر می برد.

بیشتر بخوانید:

دختر ولادیمیر پوتین در آلمان با مردی به نام «زلنسکی» زندگی مخفیانه ای دارد!

«کرملین پرنده»؛ هواپیمای مخصوص ولادیمیر پوتین برای آخرالزمان هسته ای

منبع: mirror
مطالب مرتبط
بدون نظر

ورود