جذاب‌ترین ژله های مخصوص مهمانی

 جذاب‌ترین ژله های مخصوص مهمانی

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

ژله یکی از رایج‌ترین و محبوب‌ترین دسرهایی‌ست که معمولاً روی میز پذیرایی همه دیده می‌شود. کودکان آن را بسیار دوست دارند و ظاهر آن بسیار جذاب و وسوسه‌کننده است. این دسر رنگی و پرطرفدار انواع مخلف دارد. در مجله اسنپ اکسپرس به‌طور ویژه به معرفی و طرز تهیه این دسر محبوب پرداخته شده است. ما نیز در اینجا به شکل خلاصه شما را با انواع آن آشنا می‌کنیم.

ژله ساده تک رنگ

ساده ترین شکل ژله! برا درست کردن آن به جز ترکیب پودر ژله رنگی با طعم میوه با آب داغ و آب سرد کار دیگری ندارید که انجام دهید.

 جذاب‌ترین ژله های مخصوص مهمانی

ژله‌های دو رنگ یا چند رنگ ساده

نوع دیگری از ژله که بر مبنای چند رنگ و طعم درست شده است. این نوع ژله براساس بسته شدن لایه‌ها و سپس ریختن لایه بعدی بر روی لایه قبلی درست می‌شود. ژله چند رنگ فوق‌العاده چشم‌نواز و وسوسه‌کننده است.

ژله بستنی

ژله بستنی از ترکیب ژله با بستنی وانیل یا بستنی هم‌رنگ پودر ژله درست می‌شود. ظاهری مات و پاستیلی دارد و طعم آن بسیار خوب و منحصربه‌فرد است.

ترکیب ژله معمولی ساده با ژله بستنی

ترکیبی شکیل از لایه‌های ژله بستنی با ژله ساده! هم‌نشینی ژله مات با ژله شفاف و درخشان بسیار زیبا است و می‌تواند به میز دسر شما جلوه‌ای زیبا بدهد.

ترکیب ژله ساده با اسکوپ بستنی

ترکیب ژله با بستنی ترکیب معرکه‌ای است. معمولاً برای این ترکیب از بستنی وانیل استفاده می‌شود.

ژله رولی

درست کردن ژله رولی بسیار راحت است. شما باید ژله‌های رنگی را ۳۰ دقیقه (نه بیشتر و نه کمتر) در یک سینی لبه‌دار و روی کیسه فریزر، در یخچال قرار دهید. سپس آن را با چاقو به نوارهای ۲ سانتی‌متری ببرید و رول کنید. برای لایه‌های مات رول، می‌توانید از ژله بستنی نیز استفاده کنید.

 جذاب‌ترین ژله های مخصوص مهمانی

ترکیب ژله با میوه

یکی از محبوب‌ترین انواع ژله ، ترکیب آن با میوه‌های هم طعم و یا نزدیک با طعم ژله است. این ترکیب علاوه بر طعم خوشمزه و خاص خود، از ظاهری دلفریب نیز برخوردار است.

ترکیب ژله آلوئه‌ورا با انواع میوه

در این ترکیب معمولاً از بیس ژله آلوئه‌ورا که شفاف و بی‌رنگ است، استفاده می‌شود. همچنین هیچ مورد بازدارنده‌ای برای استفاده از انواع میوه‌های فصل احساس نمی‌شود.

ژله‌های تک‌ نفره و شخصی

بسیاری از افراد دوست دارند تا ژله‌هایی تک نفره و شخصی برای مهمان‌های خود درست کنند. این ژله‌ها غالباً با قالب‌های کوچک و یا شات‌های تک نفره تهیه می‌شوند. برای سرو لازم نیست از قالب خارج شوند و با یک قاشق کوچک قابل میل کردن هستند. برای تزئین این ژله‌ها معمولاً از خامه و میوه‌های کوچک استفاده می‌شود.

 جذاب‌ترین ژله های مخصوص مهمانی

ترکیب ژله با چیزکیک

دسر چیزکیک یکی از محبوب‌ترین دسرهای دنیا است. حالا فکرش را کنید که این دسر پرطرفدار با ژله ترکیب شود! فوق‌العاده است!

ژله بستنی با قطعه‌های ژله‌های رنگین

برای درست کردن این دسر از بیس ژله آلوئه‌ورا با بستنی وانیل استفاده می‌شود. همچنین ژله‌های ساده رنگی به مکعب‌های کوچک تقسیم می‌شوند و درون بیس سفید رنگ ژله بستنی ریخته می‌شوند.

ژله بستنی با مکعب‌های رنگی در ترکیب با چیزکیک

این ترکیب نیز همان‌طور که از اسمش مشخص است، ترکیب جذاب و خاصی برای میزد پذیرایی شما محسوب می‌شود. کافی است در یک قالب کمربندی چیزکیک بیسکوییت کوبیده شده با کره را جا دهید و از ترکیب ژله بستنی با قطعه‌های ژله‌های رنگین کمانی استفاده کنید.

ترکیب ژله شیری با قهوه اسپرسو

یک دسر خاص برای دوستاران قهوه! شما می‌توانید از ترکیب ژلاتین و شیر برای قسمت‌های سفید شیری و از اسپرسو و ژلاتین برای قسمت قهوه استفاده کنید. روش درست کردن این دسر نیز همان سیستم بسته شدن یک لایه و ریختن لایه بعدی بر روی لایه قبلی است.

ژله نارگیل و نعنا

ژله نارگیل و نعنا یک دسر خوشمزه است که از شیر نارگیل یا آب داخل نارگیل، سیروپ نعنا و ژلاتین تهیه می‌شود. درست کردن آن به همان اندازه خوردن آن، سرگرم کننده و شیرین است!

 جذاب‌ترین ژله های مخصوص مهمانی

چیزکیک با ژله ساده شفاف و میوه

این دسر گونه‎‌ای دیگر از چیزکیک با ژله است. تنها فرق این نوع، استفاده از ژله ساده شفاف آلو‌ئه‌ورا با ترکیب میوه است. این ژله می‌تواند روی یک بیس بیسکوییتی و پنیر زده شده چیز کیک سوار شود.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود