استراحتگاه ۱ میلیون دلاری امبر هرد در کالیفرنیا برای استراحت بعد از دادگاه جانی دپ

استراحتگاه ۱ میلیون دلاری امبر هرد در کالیفرنیا برای استراحت بعد از دادگاه جانی دپ

امبر هرد در مدت انتظار اعلام رأی دادگاه رسیدگی به شکایت جانی دپ از او، به خانه ای ۱ میلیون دلاری خود در جاشوا تری، کالیفرنیا نقل مکان کرد. امبر هرد با پایان یافتن محاکمه جنجال برانگیز شش هفته ای با جانی دپ، ظاهرا به صحرا می رود. این بازیگر ۳۶ ساله قرار است به همراه دخترش، اوناگ یک ساله به خانه یک میلیون دلاری سه خوابه خانوادگی در شهر هیپی در کالیفرنیا جاشوا تری نقل مکان کند.

خانه 1 میلیون دلاری امبر هرد در کالیفرنیا

دپ ۵۸ ساله از همسر سابقش به خاطر مقاله ای که درباره خشونت خانگی نوشته بود، شکایت کرد و از او ۵۰ میلیون دلار غرامت خواست. هرد هم با طرح شکایتی در خواست ۱۰۰ میلیون غرامت کرد. در نهایت هیئت منصفه اعلام کرد که ادعاهای هرد در مورد خشونت خانگی دپ افترا و غیرواقعی بوده و در نهایت به پرداخت ۱۵ میلیون دلاری هرد به دپ به خاطر خسارات وارد شده رأی داد هر چند در نهایت قاضی این عدد را به کمی بیش از ۱۰ میلیون دلار کاهش داد.

خانه 1 میلیون دلاری امبر هرد در کالیفرنیا

بر اساس گفته ها، امبر هرد عاشق گذراندن وقت در صحرا و در این خانه است. آنجا تنها جایی است که او می تواند از همه چیز دور شود. او با جامعه هنری آنجا در ارتباط است و یک گریز واقعی را تجربه می کند. او می تواند از همه چیز دور شود. جاشوا تری برای او، یک پناهگاه است.

خانه 1 میلیون دلاری امبر هرد در کالیفرنیا

The Joshua Tree عنوان آلبوم ۲۵ میلیونی U2 در سال ۱۹۸۷ است. این شهر همچنین میزبان کنسرت های کوچکی از رولینگ استونز نیز بوده است. پل مک‌کارتی از گروه بیتلز، در محل اجرای موسیقی زنده Pappy and Harriet’s، یک بار در Pioneertown، در نزدیکی محل اقامت هرد، نواخته است.

خانه 1 میلیون دلاری امبر هرد در کالیفرنیا

هفته گذشته، هرد گفت که احساس حقارت کرده است و پس از شهادت دپ در دادگاه علیه او، روزانه با صدها تهدید به مرگ مواجه شده است. او در روز پایانی دادگاه گفت: «شاید فراموش کردن آن آسان باشد، اما من انسان هستم.»

خانه 1 میلیون دلاری امبر هرد در کالیفرنیا

به هیئت منصفه نسخه های کاملاً متفاوتی از وقایع در طول دو سال مشکلات این زوج ارائه شده بود. هر دو ستاره، دیگری را به متجاوز بودن و خشونت متهم می کنند و شاهدان را برای شهادت فرا خوانده بودند. تعدادی از شاهدان دپ مستقیماً با ادعاهای هرد مخالفت کرده و آن ها را کذب و خلاف واقع دانسته بودند. کیت ماس شریک زندگی سابق جانی دپ، در این دادگاه شهادت داد که دپ هرگز با او سوء رفتاری نداشته است و این در تضاد با ادعای امبر هرد است.

بیشتر بخوانید:

۸ دیالوگ بسیار مهم در آخرین روز دادگاه جانی دپ و امبر هرد خطاب به هیئت منصفه

شکستی دیگر برای امبر هرد؛ کیت ماس ادعای پرت شدن از پله توسط جانی دپ را تکذیب کرد

منبع: mirror
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۳ نظر

ورود

  • صادق خرداد ۱۲, ۱۴۰۱

    منتظر کامنت های پر محتوای ریحانه و فضول شناس عزیز هستیم😊🤣

    • جمالی خرداد ۱۲, ۱۴۰۱

      فمینیستها لال شدن 😆 هرچند معمولا اونها پررو تر و وقیح تر از این حرفهان که بخوان اشتباهاتشون رو بپذیرند.