دختر دواین جانسون نام مستعار جدیدش در دنیای کشتی کج حرفه ای WWE را اعلام کرد

دختر دواین جانسون نام مستعار جدیدش در دنیای کشتی کج حرفه ای WWE را اعلام کرد

سیمون جانسون، دختر دواین جانسون؛ «راک»، پس از گذراندن ماه‌ها تمرین در کمپانی WWE، در سال ۲۰۲۰ به طور رسمی با WWE قرارداد امضا کرد. او به دلیل تعدادی از جراحات که نیاز به جراحی داشت، هنوز اولین بازی خود را برای این شرکت انجام نداده است، اما این هفته او در توییترش نام مستعار جدید خود، آوا راین (Ava Raine) را اعلام کرد.

دختر دواین جانسون وارد رقابت های کشتی کج می شود

کمپانی WWE اخیراً به کشتی‌گیران اجازه نمی‌دهد از هیچ قسمتی از نام واقعی خود یا نامی که در کشتی مستقل خود دارند، در برنامه آنها در تلویزیون استفاده کنند. این قانون حتی شامل کشتی‌گیرانی می‌شود که از خانواده‌های مشهور می‌آیند. مانند قهرمان NXT، برون بریکر (Bron Breakker)؛ علی‌رغم اینکه ریک و اسکات استاینر پدر و عموی او هستند، از نام خانوادگی استاینر (Steiner) استفاده نمی‌کند.

دختر دواین جانسون وارد رقابت های کشتی کج می شود

زمانی که امضای قرارداد سیمون اعلام شد، دواین جانسون نوشت: «رویاها فقط برای رویاپردازان نیستند.» او به دخترش سیمون برای بستن قرارداد رسمی کشتی خود با WWE و  WWENXT تبریک گفت. در ادامه نوشت که دخترش در راه تبدیل شدن به اولین ورزشکار نسل چهارم WWE است که برای نام آنها افتخار می آفریند. او نوشت: «همیشه راه تو برای توست تا آن را بیافرینی، به دست بیاری و از آن خود کنی. رویاهاتو زندگی کن.»

دختر دواین جانسون وارد رقابت های کشتی کج می شود

تریپل اچ (Triple H) کشتی‌کج کار حرفه‌ای آمریکایی که در کمپانی WWE کشتی می‌گیرد، در سال ۲۰۱۹ در مورد سیمون گفت که می داند او عشق این کار را از پدرش گرفته. همه از دوران حضور دواین جانسون در WWE الهام می گیرند. او گفت خودش هم برای ادامه تحصیل و انجام همه کارها به روش درست از دواین جانسون الهام گرفته است. او گفت می داند که دواین جانسون معتقد است کشتی کج حرفه ای یک تجارت فوق العاده است. می داند که دواین جانسون افتخار می کند که دخترش بخشی از این بیزینس باشد.

دختر دواین جانسون وارد رقابت های کشتی کج می شود

WWE نام تجاری World Wrestling Entertainment, Inc است. این مجموعه کمپانی تبلیغ کشتی کج حرفه ای آمریکایی و یک شرکت سرگرمی جهانی است. این کمپانی در زمینه‌های دیگری، از جمله فیلم، فوتبال آمریکایی و سرمایه‌گذاری‌های مختلف دیگر نیز فعالیت می کند. این شرکت متشکل از مجموعه ای از مشاغلی است که محتوای اصلی را در سال ایجاد کرده و به مخاطبان جهانی ارائه می دهند.

بیشتر بخوانید:

بازگشت دواین جانسون به دنیای کشتی کج در سال ۲۰۲۳ با WrestleMania 39

رژیم غذایی دواین جانسون با ۶ وعده در طول روز و ارزش غذایی ۶,۰۰۰ کالری

منبع: comicbook
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۳ نظر

ورود