آستین باتلر بازیگر نقش «الویس پریسلی» که او را لئوناردو دی کاپریو آینده می دانند

آستین باتلر بازیگر نقش «الویس پریسلی» که او را لئوناردو دی کاپریو آینده می دانند

آستین باتلر بعد از بازی در نقش اصلی فیلم جدید باز لورمن «الویس» به لئوناردو دی کاپریو جدید مشهور شده است. او محبوب منتقدان فیلم در سراسر جهان است و بازیش در نقش الویس به عنوان بهترین ویژگی فیلم توصیف می شود. او در کودکی نقش‌هایی را در تولیدات دیزنی و نیکلودئون بازی کرده. آستین همچنین چندین نقش سینمایی کوچک در کارنامه خود دارد. اما اکنون با بازی در نقش اصلی در فیلم «الویس»، توجه همه را به خود جلب کرده است.

آستین باتلر کیست؟

او در کودکی چنان خجالتی بود که حتی نمی توانست غذای خودش را در رستوران‌ها سفارش دهد. مادر او، زیبایی‌شناس و پدرش مشاور املاک بود. والدینش در هفت سالگی از هم جدا شدند. آستین در کودکی به هنر علاقه نشان داد و در جوانی نواختن گیتار و پیانو را آموخت. با این حال، ورود او به بازیگری به طور اتفاقی در سن ۱۰ سالگی اتفاق افتاد. زمانی که برادر ناتنی اش برای یک تست بازیگر پیام بازرگانی به لس آنجلس می رفت، از او پرسیدند که آیا او هم دوست دارد در تبلیغات بازی کند؟ به گفته آستین: «نمی‌دانم چه بر سرم آمد، اما گفتم بله»

آستین باتلر کیست؟

آستین باتلر پس از اینکه در سال ۲۰۰۵ یک نقش معمولی به عنوان سیاهی لشکر بازی کرد، مدیر برنامه ای پیدا کرد و به طور جدی بازیگری را آغاز کرد. در طول سال‌های آینده، او چه در فیلم های سینمایی و چه سریال های تلویزیونی مداوم کار کرد. در سال ۲۰۱۸ او توانست در کنار دنزل واشنگتن در نمایشنامه ای ایفای نقش کند. رویای او از ۱۲ سالگی بازی در فیلم های کوئنتین تارانتینو بود. این آرزو زمانی محقق شد که او نقش تکس واتسون را در «فیلم روزی روزگاری در هالیوود» این کارگردان برجسته در سال ۲۰۱۹ بازی کرد.

آستین باتلر کیست؟

آستین باتلر ترجیح می دهد به جای حواشی زندگی اش و ارتباطش با کایا گربر، مدل ۲۰ ساله و دختر سیندی کرافورد، در مورد کار بازیگری خود صحبت کند. در مورد اینکه چگونه درد ناشی از مرگ مادرش بر اثر سرطان، زمانی که او ۲۳ سال داشت را به بازی خود منتقل کرده است. او متوجه شده بود که الویس نیز در ۲۳ سالگی مادرش را از دست داده است و به این فکر می کرد که از این اشتراک چگونه می تواند در فیلم تست بازیگر خود برای نقش الویس استفاده کند. او می گوید: «من با لباس حمام پشت پیانو نشستم وشروع کردم به نواختن. مدتی بود که Unchained Melody. آن شب، آن را برای مادرم خواندم. من سعی نمی کردم شبیه الویس به نظر برسم. من سعی نکردم کاری انجام دهم جز این که این احساس را در آهنگ منتقل کنم.»

آستین باتلر کیست؟

اکنون پس از یک برنامه تولید طاقت فرسا، که به خاطر کرونا تاخیرهای طولانی داشت، این فیلم بالاخره اکران شده است. باز لورمن، که لئوناردو دی کاپریو را در اقتباس دهه ۹۰ خود از «رومئو و ژولیت» انتخاب کرده بود، این دو بازیگر را با هم مقایسه کرد و به این نتیجه رسید که آستین باتلر مسیر مشابهی را می تواند طی کند.

بیشتر بخوانید:

هزینه اجاره هواپیماهای جنگنده F/A-18 برای سازندگان «تاپ گان: ماوریک» چقدر بوده است؟

۸ فیلم ترسناک بسیار دیدنی که با جذابیت و پیچیدگی شان شما را در داستان غرق می کنند

منبع: daily mail
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود