پاسخ هالک ایرانی به گوریل قزاق: «امیدوارم مثل حریف قبلی ترسو نباشی!»

پاسخ هالک ایرانی به گوریل قزاق: «امیدوارم مثل حریف قبلی ترسو نباشی!»

«هالک ایرانی» با نام واقعی سجاد غریبی قرار بود در ماه آوریل اولین بازی بوکس خود را انجام دهد. اما این مبارزه کنسل شد. حالا، غریبی برای دومین بار توسط رقیبی به مبارزه طلبیده شده. «تایتان قزاق» جومانوف آلمات باخیتوویچ، خواستار مبارزه با سجاد غریبی شده.

هالک ایرانیف گوریل قزاق را به مبارزه رو در رو دعوت کرد

غریبی مدعی شده منتظر امضای قراردادی برای رویارویی با او در رینگ بوکس است. او در ویدئویی در استوری اینستاگرام خود گفت: «خب دیدم گوریل قزاق اخیراً مرا به مبارزه دعوت کرده است. امیدوارم این بار برای فالوور و حواشی آن نباشد. امیدوارم مثل اون حریف ترسو قبلی تسلیم نشه و بیاد. مشت زدن به عروسک و چسباندن کاغذ [عکس های غریبی] به کیسه رو بی خیال شو. بیا و با خودم روبرو شو. من منتظرم تا هر وقت توانستی قرارداد را امضا کنم. فقط قرارداد را امضا کن.»

هالک ایرانیف گوریل قزاق را به مبارزه رو در رو دعوت کرد

تایتان قزاق، ستاره شبکه‌های اجتماعی است. مشخصات فیزیکی او نسبت به غریبی بسیار کوچک‌تر است. اما اخیراً تلاشی را برای کشاندن رقیب خود به مبارزه بوکس آغاز کرده است. ستاره قزاق پیش از این در اولین تلاش خود برای فراخوانی علنی هالک ایرانی، عروسکی را که تصویر هالک ایرانی را به آن چسبانده بود، کتک زد. آن حرکت او با پاسخی از سوی غریبی مواجه نشد. باخیتوویچ اخیراً با استفاده از این عبارت که «سجاد بیا با هم بجنگیم»، دومین درخواست خود را با پاره کردن یک کتاب در ویدیویی در شبکه های اجتماعی انجام داد. غریبی اخیراً گفته است که پس از «دعوت به جنگ» باخیتوویچ، آماده مبارزه با اوست، اما می خواهد از تکرار رو در رو شدن با فورد در دبی جلوگیری کند.

هالک ایرانیف گوریل قزاق را به مبارزه رو در رو دعوت کرد

غریبی قرار بود در لندن با فورد مبارزه کند اما آن مبارزه لغو شد. این مبارز بریتانیایی، دلیل فسخ قرارداد را سلامت روان حریفش عنوان کرد. فورد بعدها گفت که نگران بود اگر سجاد مبارزه را ببازد، بلایی سر خودش بیاورد. سجاد غریبی، این ادعاها را رد کرد و تهدید کرد که فورد را در مورد لغو مبارزه پیگرد قانونی خواهد کرد. باخیتوویچ به طور قابل توجهی جثه کوچکتری از رقیب خود است. او ۱۷۴ سانتیمتر قد دارد، اما وزنش ۱۱۵ کیلوگرم است. همین مختصات ظاهری او، باعث شده است او در تلویزیون ملی کشورش چندین بار حضور داشته باشد.

هالک ایرانیف گوریل قزاق را به مبارزه رو در رو دعوت کرد

تایتان قزاق، رقیب هالک ایرانی مدعی شده است که مدت کوتاهی پس از لغو مبارزه غریبی با فورد، یک سال تمام منتظر برگزاری دوئلی با او بوده. او در ویدئویی که در آن عکس های غریبی را پاره کرد، گفت: «سجاد تو یه ترسویی. من یک سال است که منتظر بستن قرارداد با تو هستم.»

بیشتر بخوانید:

رتبه بندی قوی ترین مردانی که وارد دنیای بوکس شدند؛ از هافثور پی یرشون تا هالک ایرانی

گوریل قزاقستانی حریف جدید هالک ایرانی شد + ویدئو

منبع: mirror
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۲۰ نظر

ورود

 • محمد خرداد ۱۰, ۱۴۰۱

  باز این‌دلقک‌ایرانی اومد این از رو نمیره عجب کنه ای هست آبادانیه این

 • ممد خرداد ۱۰, ۱۴۰۱

  داداش تو که مارتینو دیدی قهوایی شدی یکم از روت کم کن ول کن ندیدی دختره چی گفت دست بهت نمیزنه ناک اوتت میکننه
  این بدههههههه

  • وحید خرداد ۱۰, ۱۴۰۱

   اسکل فتوشاپی😂😂😂

  • Masoud خرداد ۱۱, ۱۴۰۱

   امیدوارم مثل حریف قبلی بایک حرکت دست ساده یکطوری نقش زمین نشی که نفهمی چی شد و از کجا خوردی حداقل ایندفعه آمادگی داشته باش که شک نشی از ول شدند روی زمین بزدل بی لیاقت حبف از اسم ایران که یک بی وجود مثل تو باید یدک بکشه

   • H rgh خرداد ۱۱, ۱۴۰۱

    جان مادراتون یکی اینو به یه جایی ببنده و بهش حالی کنه هالک نیست،من فکر میکنم این انتظار داره تو رینگ وقتی عصبانی بشه هیکلش عین بزرگ و سبز بشه،تعجب میکنم با اینکه دفعه پیش دید هیکلش بزرگ نشد،فقط قهوه ای شد،باز دست بردار نیست.

 • محمد خرداد ۱۰, ۱۴۰۱

  آخه تو هیچی نیستی هیچ سابقه ای نداری تو ورزش حرفه ای فقط بلدی زور بزنی تو ورزش حرفه ای مثلMMAهوش ،تکنیک وتاکید مهم تو چیداری روبروی یه حرفه ای بیوفتی دنده هات و فکت خورد میشه انقدر زر مفت نزن

 • جوانی خرداد ۱۰, ۱۴۰۱

  مرتیکه نفهم بااون قیافت که انگارتوکودکی یکی نشسته باشه روپوزت بروبمیر

 • سجاد خرداد ۱۱, ۱۴۰۱

  اگه نیاز به فالور داری چرا از این راه
  باحساسات مردم هم بازی می‌کنی لااقل یه طوری فتوشاپ می‌کردی اینقدر حرف پشت سر ت نباشه که یه دختر هم بیاید برات شاخ و شونه بکشه

 • فرهاد خرداد ۱۱, ۱۴۰۱

  امیدوارم در سال جدید دست از گنده گوزی بر داری

 • ARTIN.S.B خرداد ۱۱, ۱۴۰۱

  من چهارده سالمه شش سال ورزش های نینجا رنجر،ام ام ای‌،هاپکیدو،کشتی ،پارکورو ژیم ناستیک کار کردم شرط میبندم اینو میزنم خعلی

 • حامدزارعی خرداد ۱۱, ۱۴۰۱

  اقای فتوشاپ بازم میخادباابروی ایران وایرانی بازی کنه

 • خودشم خرداد ۱۱, ۱۴۰۱

  جرع؟

 • H rgh خرداد ۱۱, ۱۴۰۱

  جان مادراتون یکی اینو به یه جایی ببنده و بهش حالی کنه هالک نیست،من فکر میکنم این انتظار داره تو رینگ وقتی عصبانی بشه هیکلش عین بزرگ و سبز بشه،تعجب میکنم با اینکه دفعه پیش دید هیکلش بزرگ نشد،فقط قهوه ای شد،باز دست بردار نیست.

 • 😒😒😒 خرداد ۱۲, ۱۴۰۱

  غلط اضافی کرده هر چند وقت ی اعلام حضوری میکنه مردک فیک

 • امین خرداد ۱۲, ۱۴۰۱

  بابا ساقیتو عوض کن هالک نمیوفته وسایلش بهش

 • ناصر خرداد ۱۲, ۱۴۰۱

  مثل اینکه اونایی ک مشکل روان دارن بیشترسرگرمی مردم بیکارن درضمن غلطای بزرگ قورت میده عرضه داره باهمون زن ایرانی مبارزه کنه….

 • مهرداد خرداد ۱۲, ۱۴۰۱

  آقا یه نفر مرد و مردونه صورت این خیکی رو کج و کوله کنه تا اینقدر ادعاهای درشت درشت نکنه

 • محمد خرداد ۱۲, ۱۴۰۱

  این هالک از رو هم نمیره..بنازم روتو..اینایی که زدی بزار بلند شن بعد مبارز بعدی…آخه گناه دارن ..هر چی باشه اونام مادر چشم براه دارن..

 • پرویز خرداد ۱۴, ۱۴۰۱

  اگر با فورد قرار داد دارى ، میتوانى پول و خسارت خودت را بگیرى