لحظه هنرنمایی مردی که مهارتش در شیرجه زدن داخل یک سطل زباله را به رخ کشید + ویدیو

لحظه هنرنمایی مردی که مهارتش در شیرجه زدن داخل یک سطل زباله را به رخ کشید + ویدیو

مسابقات کریکت The Ashes، رقابتی تاریخی بین انگلستان و استرالیا است. سری Ashes شامل پنج مسابقه است که هر کدام تا پنج روز طول می کشد. مسابقه چهارم از ۱۹ جولای ۲۰۲۳ در اولدترافورد منچستر آغاز شد. با عقب افتادن انگلیس از سری بازی ها با نتیجه ۲-۱، هواداران به هر طریقی روحیه خود را حفظ می کنند. از آنجایی که بازی، آنطور که طرفداران انتظار داشتند، هیجان انگیز نبود، یکی از تماشاچیان سعی در بیدار کردن شور و شوق هواداران داشت. این طرفدار کریکت با شیرجه زدن در یک سطل آشغال همه حاضران را به وجد آورد.

شیرجه تکنیکی یک طرفدار کریکت انگلیسی داخل یک سطل زباله

در ویدیویی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است، مردی با شلوارک و پیراهن سفید دیده می‌شود که تلاش می‌کند تماشاگران را با دست زدن متوجه خود کند. سپس دورخیز کرده و با شیرجه ای حرفه ای به زیبایی درون یک سطل آشغال می پرد. این هوادار توانست سطل زباله را در حالتی که داخل آن فرود آمد عمودی نگه دارد و تکنیک و تعادل قابل توجهی از خود نشان داد.

ویدیوی شیرجه در سطل به سرعت در فضای مجازی پخش شد و بسیاری از کاربران، این هوادار را به خاطر حس شوخ طبعی و جسارتش تحسین کردند. برخی حرکت او را تنها حرکت قابل توجه مسابقه آن روز اولدترافورد خواندند و برخی دیگر پیشنهاد دادند که او به عنوان نماینده بریتانیا در مسابقات شیرجه المپیک بعدی باشد.

یکی از کاربران نوشت: «مهمترین اتفاق امروز اولدترافورد.»

دیگری نوشت: «تکنیک ثابت نگه داشتن سطل در حین پریدن، کاملاً عالی است.»

شخص دیگری اضافه کرد: «یکی روز خوبی داشته است.»

شیرجه تکنیکی یک طرفدار کریکت انگلیسی داخل یک سطل زباله

هویت این هوادار مشخص نیست، اما او مطمئناً روی همه کسانی که شیرین کاری او را دیدند تأثیر گذاشته است. او نشان داد که طرفداران کریکت می توانند به روش های خاص خود خلاق و خنده دار باشند و هواداران می توانند حتی زمانی که تیمشان با مشکل مواجه شده یا بازی کند پیش می رود، باز هم لذت ببرند.

منبع: thesun
مطالب مرتبط
دیجیاتو
بدون نظر

ورود