آخرین خبرها در مورد اسپین آف‌ های جدید سریال «بازی تاج و تخت» پس از «خاندان اژدها»

آخرین خبرها در مورد اسپین آف‌ های جدید سریال «بازی تاج و تخت» پس از «خاندان اژدها»

سریال «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones) که برای اولین بار در سال ۲۰۱۱ از شبکه HBO پخش شد، به یکی از بزرگترین موفقیت های این شبکه تبدیل شد. این اثر، به عنوان اقتباسی از مجموعه کتاب های فانتزی جرج آر. آر. مارتین (George R. R. Martin)، «ترانه یخ و آتش» (A Song of Ice and Fire)، ساخته شد. این سریال برنده امی، مورد تحسین منتقدان قرار گرفت و به خاطر شخصیت‌های پیچیده و ظریف، مرگ بی‌رحمانه شخصیت‌های اصلی و جلوه‌های ویژه چشمگیرش، شهرت یافت.

آیا «خانه اژدها» تنها اسپین آف‌ سریال «بازی تاج و تخت» است؟

پس از پایان یافتن سریال «بازی تاج و تخت» در سال ۲۰۱۹، اعلام شد که دنیای «بازی تاج و تخت» در قالب «خاندان اژدها» (House of the Dragon)، که پیش درآمدی از ۲۰۰ سال قبل از وقایع سریال «بازی تاج و تخت» است، ادامه خواهد داشت. داستان اصلی این سریال بر اساس کتاب مارتین، «آتش و خون» (Fire & Blood)، وقایع جنگ داخلی تارگرین را روایت می‌کند و تریلر سریال درگیری بین بسیاری از شخصیت‌های اصلی سریال را نشان داده است. در «خاندان اژدها» که قرار است در ماه آگوست اکران شود، بازیگرانی چون پدی کانسیداین، اولیویا کوک، مت اسمیت، اما دآرسی ، استیو توسن، ریس ایفانز و سونویا میزونو به ایفای نقش می پردازند.

آیا «خانه اژدها» تنها اسپین آف‌ سریال «بازی تاج و تخت» است؟

کارا باکلی، معاون برنامه نویسی اصلی شبکه HBO، در مورد اسپین‌آف‌های بعدی «بازی تاج و تخت» پس از مجموعه «خاندان اژدها» گفت که هیچ چیز مشخصی در دست ساخت نیست. باکلی گفت که آنها در حال کار بر روی ایده های زیادی هستند، اما تمرکز اصلی آنها در حال حاضر «خاندان اژدها» است. آنها علاقه‌ای به ساختن اسپین‌آف‌های بیشتری ندارند و برای ساختن اسپین‌آف‌های بیشتر، باید ایده ای خلاقانه وجود داشته باشد.

آیا «خانه اژدها» تنها اسپین آف‌ سریال «بازی تاج و تخت» است؟

اگرچه به نظر می رسد «خاندان اژدها» تنها اسپین آفی باشد که طرفداران این سریال باید انتظارش را داشته باشند، اما گزارش شده است که HBO؛ ۳۰ میلیون دلار برای ساخت یک اسپین‌آف‌ دیگر هزینه کرده است که در نهایت لغو شد. علاوه بر این، مارتین در ماه مارس تایید کرد که حداقل سه اسپین‌آف‌ دیگر از «بازی تاج و تخت» در دست ساخت هستند. اما به نظر می‌رسد که در حال حاضر، اسپین‌آف‌هایی که مارتین به آن اشاره کرده، هنوز به طور رسمی تایید نشده است.

آیا «خانه اژدها» تنها اسپین آف‌ سریال «بازی تاج و تخت» است؟

«بازی تاج و تخت» در اوج خود، یک پدیده جهانی بود و پس از پایان سریال، مشخص شد که HBO در تلاش است تا سریال های دیگری را که در دنیای مارتین اتفاق می افتد، تولید کند. با این حال، در سال‌های پس از آن، HBO تمرکز خود را تا حدودی محدود کرده و تلاش می‌کند تا اطمینان حاصل کند که ایده ای را تایید کند که به طور کامل پرورش یافته باشد.

بیشتر بخوانید:

۱۰ مورد از ترسناک ترین و تاریک ترین اتفاقاتی که در سریال «بازی تاج و تخت» حذف شدند

چهره واقعی شخصیت های سریال «بازی تاج و تخت» بر اساس کتاب اصلی بازسازی شد

منبع: screen rant
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود