مردی که ۳۰ جراحی زیبایی انجام داده تا شبیه ریکی مارتین باشد: «حالا از او زیباتر هستم!»

مردی که ۳۰ جراحی زیبایی انجام داده تا شبیه ریکی مارتین باشد: «حالا از او زیباتر هستم!»

به فرانسیسکو ماریانو خاویر ایبانز (Francisco Mariano Javier Ibanez) که در آرژانتین زندکی می کند، می گفتند که شبیه ریکی مارتین (Ricky Martin) است و او تصمیم گرفت با جراحی پلاستیک، بیشتر شبیه او شود.

بدل ریکی مارتین: « من از او زیباترم.»

فرانسیسکو می گوید: «من می خواستم بینی، چانه و لب هایم را شبیه ریکی مارتین شود، اما حقیقت این است که در نهایت از او زیباتر شدم.» فرانسیسکو علی‌رغم اینکه تغییرات چشمگیری برای شبیه ریکی مارتین شدن انجام داده است، اخیراً دریافته است که بهترین کار این است که «فقط خودت باشی». او گفته است که مدت زیادی طول کشید تا متوجه این موضوع شود. فرانسیسکو معتقد است در آن زمانی که تصمیم به جراحی گرفت، به این فکر نمی کرد که باید بهترین نسخه خودش باشد. او به این فکر می کرد که همه چه کسی را دوست دارند؟ و مردم هم به او می گفتند که شبیه ریکی مارتین است. بنابراین حرف آنها را باور کرد. او می گوید: «الان می توانم بفهمم که ایده آل این است که خودت باشی، نه شخص دیگری. اما مدتی طول کشید تا متوجه این موضوع شوم.»

بدل ریکی مارتین: « من از او زیباترم.»

فرانسیسکو گفت که او به جراحی معتاد نیست، بلکه به احساس پس از آن معتاد است. او در مورد وضعیت روحی خود در زمان انجام مراحل عمل های زیبایی می گوید: «وقتی شروع به عمل کردم، می دانستم که اوضاع از کنترل خارج می شود و چیزهایی وجود دارد که برای من سالم نیست.» او از تشخیص چاقی در سن ۱۲ سالگی و احساس شرمش صحبت کرد. وی گفت که بعد از آن یک سال از اتاقش بیرون نرفته است. فرانسیسکو مدعی شد که پرخوری او مکانیسم دفاعی او در برابر خشونت پدرش بوده است و هنوز زخم های ناشی از ضربات وارده بر بدنش توسط پدرش، باقی مانده است. فرانسیسکو می گوید: «غذا خوردم چون احساس می کردم روزی که پدرم بخواهد مرا با چاقو بکشد، به من دست نمی زد، چراکه چربی جلوی او را می گیرد و نمی تواند مرا بکشد.»

بدل ریکی مارتین: « من از او زیباترم.»

ریکی مارتین خواننده، ترانه سرا و بازیگر پورتوریکویی است. او به دلیل سبک موسیقی تلفیقی خود شناخته شده است. آثار او ژانرهای مختلفی را شامل می شود، از جمله پاپ لاتین، پاپ، رقص، رگیتون و سالسا. او که «پادشاه پاپ لاتین»، «پادشاه موسیقی لاتین» و «خدای پاپ لاتین» لقب گرفته است، به عنوان یکی از تأثیرگذارترین هنرمندان جهان شناخته می شود.

بیشتر بخوانید:

پاسخ پزشک تیک تاکی به احتمال انجام جراحی زیبایی توسط جانی دپ و امبر هرد + ویدیو

زنان سلبریتی که از عمل های زیبایی خود پشیمان شدند

منبع: mirror
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۲ نظر

ورود

 • بهنام خرداد ۱۷, ۱۴۰۱

  یکی رو بردم تا یه مطب زیبایی. گفتم چقدر میشه این چشممو عمل کنم ؟ گفت نمیدونه. اما مسافر ٫ اسنپ کار میکنم٫ گفت برا دماغش ۱۵ میلیون خرج کرده. الان برا گونه هاش میره. ۸ میلیون برا فعلا.
  نفهمیدیم اینا از کجا در میارن اینطور خرج میکنن؟
  صاحابخونه جواب کرده. گفته ۸۰ رو پیش بزارم. بیکار. فوق مکانیک از دانشگاه بوعلی همدان.
  ماشینمو بفورشم ۱۰۰ برمیدارن. ۱۲ تا چک دادم و ۵ باقی مونده.
  به فکرم تو سن ۳۵ سالگی انگلیسی بخونم برم خارج تحصیلی. ببین کار به کجا رسیده تو ۳۵ سالگی ادم به فکر خارج رفتنه.میشناسم تو این سن رفتن و میرن. یکی از دوستام ۴۰ سالشه نصف موهاش سفیده. تافل رو بعد ۱ سال زور زدن گرفت و الان تو هلند داره عشق و حال میکنه. بورسیه اراسموس گرفت. تازه دانشگاه خاصی نرفته بود. دانشگاه ازاد لیسانس it داشت.

  • جواد خرداد ۱۷, ۱۴۰۱

   بنده هم یه بنده خدایی میشناسم مکانیک میخوند و شاگردی میرفت و الان توی بزرگ ترین نمایندگی های سایپا قم کار میکنه با اینکه سنش ۲۵ رو رد نمیکنه
   مطمئنا شما اگه از همون وقتی که توی هنرستان استارت رشته فنی رو میزدی میرفتی شاگردی الان با مدرکت حتی بهترین نمایندگی های تهران هم قبولت میکردن و بالای ده میلیون حقوق داشتی

   این ها که پول دارن یا تلاش کردن یا ارث ننه باباشون بوده
   دنبال قضاوت نیستم ولی با توجه به سنی که داری مشخصه نه برای کار کردن تلاش کردی و ارثی از ننه بابات داری
   وگرنه از نظر بنده کار پیدا کردن خیلی سخت نیست اگه توی فضای تحصیلی دنبالش باشی
   داخل هنرستان من حدود دو تا فرصت شغلی کسب کردم که توسط دو تا معلم متفاوت پیشنهاد شده بود گرچه اونموقع آمادگی ذهنیش رو نداشتم ولی یکی از بچه ها رفت سر کار برای برنامه نویسی