واکنش جالب و متفاوت مایک تایسون به ماجرای جنگ روسیه و اوکراین

واکنش جالب و متفاوت مایک تایسون به ماجرای جنگ روسیه و اوکراین

مایک تایسون دستکم در ظاهر کسی نیست که بتواند نقش میانجی را برای پایان به جنگ بین روسیه و اوکراین ایفا کند. قهرمان سابق سنگین وزن بوکس جهان در یک برنامه رادیویی به شایعات در این باره پاسخ داده و اینکه او نیز می تواند همانند دنیس رودمن باشد، بسکتبالیست مشهوری که به کره شمالی رفت و با کیم جونگ اون دیدار کرد و به دوست نزدیک رهبر کره شمالی تبدیل شد. الکس جونز مجری برنامه رادیویی بحث برانگیز آمریکا گفته است که تایسون می تواند به کاهش تنش ها بین اوکراین و روسیه و در نهایت ایالات متحده کمک کند. تایسون و جونز در طول مصاحبه خود مشغول مصرف ماده ای بودند که آن را «تنباکوی جادویی» می نامیدند و در گفتگوهای خود به موضوعات مختلفی پرداختند.

واکنش مایک تایسون به شایعات در مورد تلاشش برای پایانا جنگ روسیه و اوکراین

تایسون نظر خود را در مورد حمله روسیه به اوکراین چنین بیان می کند: «به نظر من این جنگ به عنوان جنگ تجاری شروع شد و بسیاری از ما در این ماجرا گیر افتادیم زیرا این موضوع بشری است. این جنگ به جنگ بشریت تبدیل شد زیرا افراد زیادی در آن مشارکت دارند، کشورهای بسیاری در آن حضور دارند و اکنون روسیه به شکلی واقعی از نظر دیدگاه عمومی در حال بازنده شدن است. این موضوع از مورد حمله قرار گرفتن با یک بمب هسته ای هم بدتر است. منظورم این است که وقتی یک بمب اتمی به شما می خورد دستکم این است که می میرید اما با این موضوع ناخوشایند باید زندگی کنید». وقتی جونز گفت که تایسون می تواند از قدرت ستارگی و ورزشی خود برای شروع گفتگوها بین دو طرف منازعه استفاده کند، تایسون مسیر صحبت ها را تغییر داد و بار دیگر نشان داد که علاقه ای به سیاست ندارد.

واکنش مایک تایسون به شایعات در مورد تلاشش برای پایانا جنگ روسیه و اوکراین

تایسون در پاسخ به سوال مجری برنامه می گوید: «نگاه من به این موضوع چنین است. مردم از این دیدگاه من خوششان نخواهد آمد. گاهی اوقات یک عقاب را می بینم که یک سینه سرخ را شکار می کند. و می توانم مانع کشته شدن آن پرنده توسط او شوم اما وقتی او را از کشتن آن پرنده باز می دارم، او می میرد، بچه اش می میرد، چه کسی را نجات می دهم، چطور حق با من است؟ این چیزی است که من به کودکانم می گویم، اگر همین الان آن پرنده را نجات دهید چطور حق با شماست؟ اکنون عقاب می میرد، بچه اش خواهد مرد، چیزی می میرد».

بیشتر بخوانید:

۱۰ مسابقه پولساز و پربیننده تاریخ ورزش بوکس؛ از «دوران- شوگر ری» تا «تایسون- هالیفیلد»

ریشه و ماجرای تمام القاب مایک تایسون ؛ از «بچه دینامیت» تا «عمو مایک»

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود