جدایی تام کروز از هایلی اتول: «به عنوان دوست رابطه بهتری داریم»

جدایی تام کروز از هایلی اتول: «به عنوان دوست رابطه بهتری داریم»

تام کروز برای دومین بار از شریک زندگی خود هایلی اتول (Hayley Atwell) جدا شد. تام کروز ۵۹ ساله و شریک زندگی ۴۰ ساله اش بعد از اینکه اخیراً پس از اولین جدایی خود در سپتامبر ۲۰۲۱ آشتی کردند، دوباره راه خود را از هم جدا کردند. بر اساس گفته ها متاسفانه بازگشت آنها به یکدیگر ، نتیجه ای نداشته است. آنها اکنون به این نتیجه رسیده اند که به عنوان دوست رابطه بهتری دارند.

جدایی دوباره تام کروز از هایلی اتولمنابع نزدیک به آنها می گویند که هیاهوهای شکل گرفته حول و حوش بازگشت مجدد این زوج، پس از علنی شدن آن، شرایط را از کنترل خارج کرد. ظاهرا آنها خیلی خوب با هم کنار می‌آیند و ارتباط فوق‌العاده‌ای دارند، به همین دلیل است که تصمیم گرفتند در اوایل سال جاری بی‌سروصدا دوباره رابطه خود را امتحان کنند. آنچه پشت درهای بسته به نتیجه می رسید، زمانی که عمومی شد، بی سرانجام ماند. هیاهوهای اطراف آن‌ها به‌عنوان یک زوج، دوباره همه چیز را به هم ریخت.

جدایی دوباره تام کروز از هایلی اتولمنابع نزدیک به آنها همچنین تاکید کردند که رابطه عاشقانه این زوج واقعی است و اظهار داشتند علیرغم برخی شایعات، رابطه آنها هرگز فقط برای تبلیغات و افکار عمومی نبوده است. این زوج در سال ۲۰۲۰ پس از ملاقات، سر صحنه فیلم «ماموریت غیرممکن ۷» (Mission: Impossible 7) با هم آشنا شدند. تام، بازیگر نقش ایتن هانت در فرنچایز معروف و هایلی، نقش شخصیتی به نام گریس را بازی می کرد. اگرچه این دو هرگز صریحاً رابطه عاشقانه خود را تأیید نکرده بودند، اما گفته می شود که از همان روز اول فیلمبرداری جدا نشدنی به نظر می رسیدند. تام از زمان طلاقش از همسر سابقش، کیتی هلمز ۴۳ ساله، در سال ۲۰۱۲، هیچ رابطه عاشقانه طولانی مدتی نداشته است.

جدایی دوباره تام کروز از هایلی اتولتام کروز به خاطر نقش‌هایش در فیلم‌های نمادین در دهه‌های ۱۹۸۰، ۱۹۹۰ و ۲۰۰۰ و همچنین ازدواج‌های مشهورش با بازیگرانی مانند نیکول کیدمن و کیتی هلمز شناخته می‌شود. پس از اینکه او در دوران دبیرستان به بازیگری علاقه پیدا کرد، با بازی در فیلم های Risky Business و Top Gun به شهرت رسید. کروز بعداً برای کارش در فیلم موفق «جری مگوای» (Jerry Maguire) و فرانچایز «ماموریت غیرممکن» (Mission: Impossible) مورد تحسین قرار گرفت.

بیشتر بخوانید:

زوج های مشهوری که بعد از جدایی دوست صمیمی یکدیگر شدند

جنیفر لوپز دلیل جدایی اش از مارک آنتونی را فاش کرد

منبع: daily mail
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود