مادر بریتنی اسپیرز پس از مراسم عروسی دخترش با سام اصغری سکوتش را شکست

مادر بریتنی اسپیرز پس از مراسم عروسی دخترش با سام اصغری سکوتش را شکست

پس از اینکه بریتنی اسپیرز، مادر، پدر، خواهر و برادرش را از لیست مهمانان ستاره اش حذف کرد، مادرش، لین اسپیرز در مورد ازدواج دخترش بریتنی با سام اصغری صحبت کرد. بریتنی اسپیرز تصمیم گرفت لین ۶۷ ساله، پدرش جیمی ۶۹ ساله و خواهر و برادرانش جیمی لین ۳۱ ساله و برایان ۴۵ ساله را به مراسم عروسی خود در لس آنجلس دعوت نکند.

بریتنی اسپیرز خانواده خود را برای برای مراسم ازدواجش با سام اصغری دعوت نکرد! تنش در خانواده اسپیرز از زمانی که پدرش بخش بزرگی از زندگی او را کنترل می‌کرد، بالا بود. در حالی که لین مستقیماً اظهار نظری نکرده بود، بریتنی اغلب در رسانه های اجتماعی به مادرسالاری انتقاد می کرد. حالا با منحل شدن دستور قیومیت (Conservatorship) او توسط پدرش، بریتنی به زندگی خود و سام اصغری، ادامه می دهد.

بریتنی اسپیرز خانواده خود را برای برای مراسم ازدواجش با سام اصغری دعوت نکرد! این ستاره موسیق پاپ عکس های زیبایی از روز بزرگ زندگیش به اشتراک گذاشت که در آنها سلبریتی هایی از جمله سلنا گومز و مدونا دیده می شدند. بریتنی با یک لباس مجلسی سفارشی ورساچه، زیبا به نظر می رسید و مادرش لین در این مورد نظر داد.

بریتنی اسپیرز خانواده خود را برای برای مراسم ازدواجش با سام اصغری دعوت نکرد! او با لایک کردن تعدادی از عکس‌هایی که دخترش در اینستاگرام گذاشت، گفت: «تو درخشان و خوشحال به نظر می‌رسی! عروسیت رویاییه! و گرفتن عروسی تو خونه خودت، اون رو خیلی احساسی و خاص کرده! من خیلی برات خوشحالم! دوست دارم!» آنها مراسم عروسی خود را در خانه بریتنی در کالیفرنیا برگزار کردند. برای برگزاری این روز بزرگ که در آن بزرگان و خیران هالیوود همه آرزوی بهترین ها را برای این زوج داشتند از هیچ هزینه ای دریغ نشد.

بریتنی اسپیرز خانواده خود را برای برای مراسم ازدواجش با سام اصغری دعوت نکرد! در مراسم عروسی بریتنی اسپیرز، او توسط دوستانش احاطه شده بود، اما پسرانش شان فدرلاین ۱۶ ساله و جیدن فدرلاین ۱۵ ساله هم در مراسم او نبودند. این دو پسر حاصل ازدواج سابق او با کوین فدرلاین ۴۴ ساله هستند. سخنگوی همسر سابق او گفت که اگرچه دو پسرش در این مراسم حضور نخواهند داشت، اما هر دوی آنها و کوین برای بریتنی خوشحال هستند و برای او بهترین ها را آرزو می کنند. این ستاره پاپ اواخر دوران سختی را به خاطر سقط جنین دلخراشش پشت سر گذاشت.

بریتنی اسپیرز خانواده خود را برای برای مراسم ازدواجش با سام اصغری دعوت نکرد! بریتنی در خبر غم انگیزی که در اینستاگرام خود منتشر کرد، گفت: «با عمیق ترین اندوه باید اعلام کنیم که نوزاد خود را در اوایل بارداری از دست دادیم. این دوران، لحظات ویرانگری برای هر والدینی است. شاید باید برای اعلام خبر بارداری صبر می کردیم. با این حال ما بیش از حد هیجان زده بودیم که این خبر خوب را به اشتراک بگذاریم.» اعلام بارداری بریتنی در ماه آوریل پس از پایان دوره ۱۳ ساله جنجالی کنترل زندگی او توسط پدرش، در نوامبر ۲۰۲۱ منتشر شد که به او اجازه می داد بتواند کنترل باروری خود را داشته باشد.

بیشتر بخوانید:

پست اینستاگرامی بریتنی اسپیرز پس از ازدواجش با سام اصغری

مراسم عروسی بریتنی اسپیرز و سام اصغری با حضور سلبریتی ها برگزار شد + عکس ها

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود