امبر هرد برای اولین بار پس از رأی دادگاه علیه او سکوتش را شکست

امبر هرد برای اولین بار پس از رأی دادگاه علیه او سکوتش را شکست

در مصاحبه ای امبر هرد سکوت خود را در مورد محاکمه ناعادلانه خود علیه همسر سابقش جانی دپ شکست. او حکم دادگاه را غیر منصفانه دانست و آن را محکوم کرد. هرد هیئت منصفه دادگاه را متهم کرد که تحت تاثیر نقش بازی کردن فوق العاده همسر سابقش در دادگاه و موقعیت او به عنوان یک ستاره محبوب هالیوود قرار گرفته اند.

امبر هرد در مصاحبه ای حکم دادگاه را که بر علیه او صادر شده بود را غیر منصفانه دانست!مصاحبه امبر هرد در سه قسمت با برنامه «امروز» (Today) درباره حکم محکومیت ۸ میلیون دلاری علیه او بود. او در طول نشست با ساوانا گاتری، مجری این برنامه، که هفته گذشته با تیم حقوقی دپ در برنامه اش مصاحبه کرد، اصرار داشت که تصمیم هیئت منصفه تحت تأثیر آنچه او نمایندگی ناعادلانه رسانه‌های اجتماعی خواند، قرار گرفته. او معتقد بود همسر سابقش از کارمندان حقوق بگیرش برای شهادت به نفع خود استفاده کرده است.

امبر هرد در مصاحبه ای حکم دادگاه را که بر علیه او صادر شده بود را غیر منصفانه دانست!هرد اتهاماتی که وکیلش در هفته گذشته مبنی بر تحت تاثیر قرار دادن هیئت منصفه توسط رسانه های اجتماعی، مطرح کرده بود را دوچندان کرد. هرد گفت: « من اینطور به قضیه نگاه می کنم، چطور آنها می توانند قضاوت کنند، چطور می توانند به آن نتیجه [که من باورم نمی شود] نرسند؟ هیئت منصفه بیش از سه هفته شهادت بی وقفه از کارمندان حقوق بگیر جانی دپ و انتخاب شده در محاکمه شنیدند. من آنها را سرزنش نمی‌کنم، در واقع می‌دانم که دپ شخصیت محبوبی است و مردم احساس می‌کنند که او را می‌شناسند. او یک بازیگر فوق العاده است.»

امبر هرد در مصاحبه ای حکم دادگاه را که بر علیه او صادر شده بود را غیر منصفانه دانست!در طول دادگاه شش هفته‌ای در ویرجینیا، که در ۱۱ آوریل آغاز شد و در ۱ ژوئن به پایان رسید، تیم وکلای دپ ۳۸ شاهد و تیم هرد ۲۴ شاهد را فراخواندند. هیئت منصفه ده ها متن، عکس، فیلم، سوابق پزشکی و حتی صفحاتی از یادداشت های عاشقانه این زوج سابق را دیدند که آنها را برای یکدیگر نوشتنه بودند. پرونده افترا به حدی پیچیده بود که برگه رأی دارای ۴۲ سؤال بود که هیئت منصفه باید قبل از صدور رأی به آنها پاسخ می داد: ۲۴ سؤال برای ادعاهای دپ و ۱۸ سؤال برای ادعای متقابل هرد.

امبر هرد در مصاحبه ای حکم دادگاه را که بر علیه او صادر شده بود را غیر منصفانه دانست!در طول دادگاه، رسانه‌های اجتماعی مملو از پست‌هایی در مورد مراحل قانونی بود که اکثریت آن‌ها در حمایت از دپ تحت هشتگ #JusticeForJohnnyDepp به اشتراک گذاشته شدند. تا ۱۳ ژوئن، این هشتگ بیش از ۲۰.۶ میلیارد بازدید در TikTok داشت، در حالی که هشتگ #JusticeForAmberHeard بازدید نسبتاً پایین داشت.

امبر هرد در مصاحبه ای حکم دادگاه را که بر علیه او صادر شده بود را غیر منصفانه دانست!هرد به گاتری گفت: «برایم مهم نیست که کسی در مورد من چه فکری می‌کند یا می‌خواهید چه قضاوتی در مورد اتفاقی که در خانه شخصی من، در زندگی شخصی من در پشت درهای بسته رخ داده است، داشته باشید. من انتظار ندارم که یک فرد معمولی این چیزها را بداند، بنابراین من آن را به خودم نمی‌گیرم.» این مصاحبه اولین باری است که هرد علناً به حکم دادگاه می پردازد. او قبلاً در بیانیه‌ای که دقایقی پس از خواندن حکم در دادگاه منتشر شد، آن را «شکست برای زنان دیگر» خواند.

بیشتر بخوانید:

امبر هرد چگونه غرامتش به جانی دپ را پرداخت می کند؟

خواننده و بازیگر سریال «سرخوشی» به خاطر ابراز علاقه به امبر هرد روی صحنه هو شد

منبع: daily mail
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۴ نظر

ورود

 • ناشناس خرداد ۲۴, ۱۴۰۱

  خانم مرضیه جوادی از روز اول دادگاه تا الان دارید از امبر هرد دفاع میکنید و مدارک مخالفش رو ندیده میگیرید … واقعا نباید همچین افرادی که عقاید شخصیشون رو وارد خبر میکنن به عنوان نویسنده قبول کرد

 • احمدی خرداد ۲۵, ۱۴۰۱

  فمینیستها خیلی از این حکم دادگاه سوختند. حالا دارن خودشون رو به آب و آتش می زنند. اگر جای زن و مرد توی این دادگاه عوض شده بود داستان خیلی فرق می کرد. رسانه ها هیچوقت از مردی که توی دادگاه خشونت خانگی علیه همسرش محکوم شده باشه حمایت نمی کنند حتی اگر باهاش مصاحبه هم کنند اینقدر تحت فشار می گذارنش که سوتی بده ولی حالا شدن مدافع آزادی بیان. با وکیل این زنیکه و خودش مصاحبه می کنند وقتی هم که وقیحانه دم از حقوق زنان می زنند مصاحبه گر خفه خون میگیره و هیچی نمیگه. تیم حقوقی جانی دپ واقعا هوشمندانه رفتار کردند که پیشنهاد پخش مستقیم دادگاه رو دادند وگرنه این رسانه های جهت دار هرطور دلشون می خواست جریان دادگاه رو به مردم نشون میدادند.

 • Maoo خرداد ۲۵, ۱۴۰۱

  فکر کنین برعکس میشد…..جانی انگشت امبر رو قطع میکرد، چند تا ادم میاورد خونه ی امبر که بهش خیانت کنه…به جای امبر ،جانی تو مکان عمومی دوست دخترشو بزنه و حتی دو بار هم به خاطرش دستگیر شه….جانی برای اولین بار مدارک دروغ برعلیه امبر پخش میکرد و آبروش رو سراسر جهان میبرد و ازش پول میگرفت و خیلی کارای دیگه که امبر کرده ……. اونوقت اسم جانی رو میذاشتن دیو ، عوضی ترین آدم سال و …. جانی به خاطر هیچ از فیلما بیرون شد ولی با اینکه معلوم شد امبر بیگناه هست و رای برعلیهش صادر شد هنوز داره ول میچرخه

 • احمدی خرداد ۲۷, ۱۴۰۱

  کسی مثل شما فمینیست ها خانم مرضیه جوادی که از خدا هم نمی ترسید هر دروغی میگید به نظر من آتش جهنم در انتظار شماها قرار داره واقعا دلقک بازی فمنیست های امروزی دیگر بر کسی پوشیده نیست و عقده هاشون اون کسی که فمنیست در آمریکا ساخت زن خوبی بوده ولی از دهه هشتاد به بعد جریان فمنیست چون هر زنی با هر اخلاق فاسدی خودش داخل این جریان کرد باعث شد به بیراهه بره اینو من نمیگم لیدر های فمنیست خیلی هاشون اینو میگن اون هایی میگن که یک ذره انصاف دارند