ماجرای شکایت یکی از عوامل فیلم «شهر دروغ ها» از جانی دپ چیست؟

ماجرای شکایت یکی از عوامل فیلم «شهر دروغ ها» از جانی دپ چیست؟

پس از دادگاه جانی دپ علیه همسر سابقش امبر هرد، او اکنون با یک پیگرد قانونی دیگر روبرو است. البته این بار نه در ویرجینیا بلکه در لس آنجلس، جایی که انتظار می رود پس از شکایت گرگ راکی بروکس از او، در دادگاه حضور یابد. اگرچه حکم هیئت منصفه به نفع جانی دپ بود، اما او دوباره در ۲۵ جولای در دادگاه عالی لس آنجلس شهادت خواهد داد. همانطور که انتظار می رفت، بار دیگر دفاع از این بازیگر به رهبری بنجامین چو و کامیل واسکز، صورت می گیرد.

ماجرای شکایت گرگ بروکس از جانی دپ چیست؟

در ژوئیه ۲۰۱۸ بروکس ۶۱ ساله در لس آنجلس از جانی دپ شکایت کرد و او را متهم کرد که با مشت به قفسه سینه او زده و به او آسیب های احساسی وارد کرده. بروکس به عنوان مدیر لوکیشن فیلم مهیج پلیسی که بر اساس تحقیق در مورد قتل توپاک شکور ساخته شده بود به نام شهر دروغ ها (City of Lies) کار می کرد.

ماجرای شکایت گرگ بروکس از جانی دپ چیست؟بروکس مدعی است که دپ وقتی به او گفته شد که فقط یک بار فرصت فیلمبرداری از یک صحنه را دارند واکنش خشونت آمیزی نشان داد. او می‌گوید دپ فریاد زد: «تو کی هستی؟ تو حق نداری به من بگی چه کار کنم.» گفته می شود دپ چند بار به او مشت می زند و محافظانش مجبور شدند این بازیگر را از صحنه خارج کنند تا اوضاع آرام شود، هرچند بروکس در شکایت خود مدعی شد که نفس دپ، حین دعوا بوی الکل می داد. با این حال، دپ ادعا کرد که بروکس اقداماتی را انجام داده که منجر به جراحت وی شده است و از او برای خسارات مالی نامشخصی شکایت کرده است. وکلای دپ می گویند که بروکس به دلیل دفاع از خود جانی دپ، آسیب دیده است.

ماجرای شکایت گرگ بروکس از جانی دپ چیست؟پت هریس، وکیل بروکس، پس از اینکه دپ در دادگاه افترا علیه هرد پیروز شد گفت: «در حالی که ما به تصمیم هیئت منصفه احترام می گذاریم، اما این تصمیم هیچ ارتباطی با پرونده آقای بروکس در لس آنجلس ندارد. پرونده بروکس در مورد دو شخصیت مشهور هالیوود نیست که در یک رابطه مسموم هستند، بلکه در مورد حمله به یکی از اعضای پرتلاش فیلمبرداری توسط ستاره فیلم است.»

بیشتر بخوانید:

امبر هرد چگونه غرامتش به جانی دپ را پرداخت می کند؟

جانی دپ به تیک تاک پیوست؛ ۵.۱ میلیون دنبال کننده در کمتر از ۲۴ ساعت + ویدیو

منبع: marca
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود