مصاحبه امبر هرد باعث خشم مخاطبان و انتقاد شدید از شبکه NBC شد

مصاحبه امبر هرد باعث خشم مخاطبان و انتقاد شدید از شبکه NBC شد

پخش مصاحبه امبر هرد با ساوانا گاتری در برنامه «امروز» (Today)، واکنش های تندی را به دنبال داشت. امبر هرد به دلیل تکرار اتهامات سوء رفتار جانی دپ در این مصاحبه با خشم مخاطبان روبرو شد. این مصاحبه جدید از قبل ضبط شده بود و در سه قسمت در طول هفته پخش می شود.

مصاحبه امبر هرد در برنامه «امروز» شبکه NBC با انتقادات شدیدی رو به رو شد!امبر هرد در این مصاحبه جنجالی درباره غیرعادلانه بودن حکم دادگاه افترا علیه همسر سابق جانی دپ صحبت کرد. این بازیگر بیش از دو هفته پس از این که او به اتهام تهمت زدن به همسر سابق خود با ادعای اینکه دپ در طول ازدواجشان از او سوء استفاده کرده است، مجرم شناخته شد، اصرار داشت که تا روزی که می میرد پای هر کلمه ای از شهادتش می ماند. هرد در حین صحبت با ساوانا گاتری مجری برنامه «امروز»، دپ را به عنوان یک دروغگو مورد انتقاد قرار داد و ادعاهایش مبنی بر کتک خوردنش از او را در طول ازدواجشان تکرار کرد.

مصاحبه امبر هرد در برنامه «امروز» شبکه NBC با انتقادات شدیدی رو به رو شد!منتقدان به دلیل ادامه دادن دروغ های بیمارگونه و توهم آمیز، از هرد انتقاد کردند. کاربران توییتر پس از پخش این برنامه، واکنش های تندی نسبت به حرف های او و برنامه «امروز» و حتی شبکه NBC نشان دادند. یکی او را به نقش بازی کردن در طول دادگاه متهم کرد و دیگری گفت که گوش کردن به حرف های پرت و پلای او، حالش را بد می کند.

یک کاربر توییتر پس از پخش این مصاحبه نوشت: «به اندازه کافی دروغ های بیمارگونه او را شنیده ام.»

یکی دیگر اضافه کرد: «او آنقدر دروغگوست که دیدنش دردناک است»

یک کاربر دیگر از برنامه «امروز» به دلیل پرداختن به یک سوء استفاده کننده، انتقاد کرد، در حالی که شخص دیگری گفت که این شبکه، به پایین ترین حد خود نزول کرده است و نفر سوم این برنامه را به دلیل اعتبار بخشیدن به یک بازیگر بدنام مانند هرد مورد انتقاد قرار داد: «او یک دروغگو است. چرا باید به او بستری داده شود تا به دروغ گفتن ادامه دهد؟»

شخص دیگری گفت: «با متجاوز مصاحبه کنید و دروغ های او را تبلیغ کنید، در عین حال قربانی را نادیده بگیرید.»

مصاحبه امبر هرد در برنامه «امروز» شبکه NBC با انتقادات شدیدی رو به رو شد!در این مصاحبه هرد وکلای دپ، کامیل واسکز و بنجامین چو را متهم کرد که در طول دادگاه سعی داشتند ذهن هیات منصفه را از مسائل واقعی منحرف کنند. او گفت که محاکمه حق آزادی بیان او در متمم اول قانون اساسی زیر سوال برده است و مدعی شد که او حقیقت را گفته اما در نهایت بهای آن را پرداخته است.

مصاحبه امبر هرد در برنامه «امروز» شبکه NBC با انتقادات شدیدی رو به رو شد!هرد در این مصاحبه گفت: «من در طول رابطه‌ام کارهای وحشتناکی انجام داده ام و حرف های وحشتناکی زده ام که پشیمانم. من رفتارهای وحشتناکی داشتم که برای خودم تقریباً غیرقابل تشخیص بود. خیلی پشیمانم که آزادانه، با امید و داوطلبانه درباره اتفاقی که افتاد، صحبت کردم.»

هرد در ادامه ازدواج خود با دپ را زشت و زیبا توصیف کرد و افزود: «زشت بود و می توانست خیلی زیبا باشد. خیلی خیلی سمی بود. ما اشتباهات زیادی مرتکب شدیم. اما من همیشه حقیقت را گفته ام.»

بیشتر بخوانید:

امبر هرد برای اولین بار پس از رأی دادگاه علیه او سکوتش را شکست

امبر هرد چگونه غرامتش به جانی دپ را پرداخت می کند؟

منبع: daily mail
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۲ نظر

ورود

 • ابی پیران خرداد ۲۵, ۱۴۰۱

  چقدر این زن حال بهم زن هست.واقعا تو مخیله م نمیگنجه ک یک زن اتقدر بطور بیمارگونه یی پست و وقیح باشه

 • شهروند درجه اخر خرداد ۲۶, ۱۴۰۱

  سرگذشت پسر عموم رو بگم. همین اتفاق براش افتاد. و برا تک تک فامیلمون درس عبرت شد.
  پسر عموم یه پسر سر به زیر ساکت. درس خون. دانشجوی امیر کبیر. از کوچیکی همینطور ساکت و سر به زیر بود.
  اگه ۱۰ تا مشت میزدی نمیومد از خودش دفاع کنه.
  بعد درسا و سربازیش خاله و عمه به فکر افتادن زن بگیرن براش. مادرش میگفت زوده. اما همین عمه و خاله ها دورش کردن و یه دختری رو براش گرفتن. هنوز یادمه حرف خاله عمه ها رو که میگفتن عیبه زشته. ابروی ما میره زن نگیره.
  اخه پسره حدود ۳۰ سالش بود و تنها مجرد بود بین فامیلا. اما یه پسر رعنا خوش چهره. درس خون. و بعد فوق تو یه شرکت کار میکرد. یه اپارتمان تو فاطمی داشت. پارس زیر پاش.
  وقتی عروسی کرد بارها دیدیم صورتش کبوده. کچل شده بود طفلک. میدونستیم همسرش کتکش میزنه. بعد ۱ سال دیگه شرمی نبود. حتی جلو جمع کتکش میزد. دوست پسر که گرفته بود. بارها میگفت دوست پسرداره و هرکی نگیره خره. اواخر بدونه هیچ شرمی تو جمع مثلا از فانتزی های سکسی میگفت. اونقدر بیشرم که راحت میگفت سکس گروپ چقدر حال میده. پسره اونقدر ساده که حتی طلاق نمیداد هیچی. بلکه یه ۲۰۶ انداخت زیر پاش. دختره فکر کرد چه پخی شده رفت مهریه و طلاق.
  پسره اپارتمانشو فروخت برا مهریه. دو سه میلیارد مهریه شد و طلاق گرفت.
  پسره حدود یکسال تو خونه پدرش که عموم میشه بود. انگلیسی خوند دکترا قبول شد با بورس. رفت هلند.

  فقط برا اینکه حرص پسر عموم رو در بیاره. پسره به خدا هیچ کاری نکرده بود. دختره اما چو بردش داشته بود فکر میکرد پخی شده. نمیدونست تو جامعه ی ایران یه ذره پاچه نشون بدی کل پسرا لیسر میشن و فقط مختص خودش نیست.
  اما متاسفانه دختره یکی دوتا دوس پسر پیدا کرد خودشو گم کرد. اونم تو زمان متاهلی.

  اما دختره به یک سال نکشید. معتاد شد چون بعضی دوستاشو میشناسیم. پول مهریه رو خرج کرد. خرج تور ترکیه و اینور اونور کرد. الان حتی یه جا درست حسابی نداره شب بره بخوابه. ۲۰۶ رو هم یکی از دوستاش با حقه و کلاهبرداری از زیر پاش در اورد. همین دوستش به پدرش پیام داد دختره چه ادمی هستش. از سکس گروپ تا اوردن دوست پسراش تو خونه زماین که متاهل بوده. چون یکی دو ماه قبل اینکه پسر عموم بره هلند همسر سابقش میاد میگه اشتباه کرده و این حرفا. اما دوستش میاد قشنگ به پدرش میگه دختره چه ادمی بوده و هستش. حتی صداشو ضبط کرده بوده که میخواد بره دوباره مخ پسر عمومو بزنه و بره هلند و اونجا که رسید طلاق بگیره. ویس رو میفرسته به عموم.

  بدترین رفتارش این بود تو دادگاه گفته بود پسره کتکش میزنه. پسره معتاده. این حرفا.