مرگ نگهبان باغ وحش ۲۳ ساله پس از گاز گرفته شدن دستش توسط ببر بنگالی + ویدیو

مرگ نگهبان باغ وحش ۲۳ ساله پس از گاز گرفته شدن دستش توسط ببر بنگالی + ویدیو

هشدار: تصاویر و ویدیویی که در ادامه می بینید ممکن است برای برخی ناخوشایند و تکان دهنده باشد.

نگهبان یک باغ وحش خصوصی درگذشت پس از آنکه در جریان غذا دادن به یکی از ببرهای باغ وحش، دستش توسط او گاز گرفته شد. دست راست خوزه دِ ژسوس ۲۳ ساله توسط ببر بنگالی که در باغ وحشی در منطقه میچواکان در غرب مکزیک در قفس قرار داشت گاز گرفته شد و ساعتی بعد این نگهبان جوان ظاهراً به دلیل سکته قلبی درگذشت. تصاویر ترسناک منتشر شده نشان می دهد که این نگهبان از گربه سان بزرگ می خواهد نزد او بیاید در حالی که پشت حصاری شبکه ای به شکل قفس ایستاده و دستش را به درون قفس و به سمت ببر دراز کرده است.

ویدیو گاز گرفته شدن دست نگهبان باغ وحشت توسط ببر بنگال

اما در حالی که نگهبان شروع به نوازش کردن گردن ببر می کند، حیوان به سرعت دندان هایش را در دست او فرو کرده و به سمت داخل قفس می کشد. دِ ژسوس از درد فریاد می زند در حالی که ببر با قدرت زیاد آرواره هایش دست او را به سمت جلو می کشد و دندان هایش را در دست او فرو کرده است. او در ادامه تمام دست نگهبان را در دهانش فرو برده و آن را گاز می گیرد. این ویدیو ترسناک کوتاه در ادامه مقدار زیادی خون را پس از حادثه در کنار حصار نشان می دهد، پس از آنکه نگهبان باغ وحش با آمبولانس به بیمارستان منتقل می شود. بعد از انتقال به بیمارستان، دِ ژسوس با قطع شدن دستش که به شدت خرد شده مخالفت می کند. او که به بیماری دیابت مبتلاست، در ادامه دچار سکته قلبی شدیدی شده و جانش را از دست می دهد.

ویدیو گاز گرفته شدن دست نگهبان باغ وحشت توسط ببر بنگال

مالک ببر به رسانه های محلی گفته است که هزینه بیمارستان قربانی ماجرا را پرداخت کرده و تمامی مجوزهای لازم برای مالکیت این ببر بنگال را در اختیار دارد. دارندگان ببر در مکزیک به مجوز از وزارت محیط زیست و منابع طبیعی نیاز دارند. گفته می شود که مالک این باغ وحش، یک شیر و یک کروکودیل نیز در باغ وحش خود دارد.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

  • عزیز خرداد ۲۷, ۱۴۰۱

    مثل اینکه کخ داشت دست به گردن حیوان وحشی