ایلان ماسک چند فرزند دارد؟

ایلان ماسک چند فرزند دارد؟

ایلان ماسک تاجر میلیاردی است که با اسپیس ایکس، تسلا و توییتر دنیا را تغییر می دهد. اما وقتی از نبوغ خود در فضای فناوری استفاده نمی کند، خودش را با فرزندانش مشغول می کند.

همه چیز درباره فرزندان ایلان ماسکفرزندان ایلان ماسک چه کسانی هستند؟
تعداد فرزندان ایلان ماسک ممکن است به این دلیل زیاد باشد که او بچه‌ها را دوست دارد، یا به این دلیل که احساس می‌کند تمدن بدون انسان‌های بیشتر از بین می‌رود. او معتقد است که جمعیت فعلی جهان کافی نیست و اگر مردم فرزندان بیشتری نداشته باشند، تمدن از بین خواهد رفت. او حرف هایش را با نسلی که خودش به وجود آورده، عملی کرده است.

همه چیز درباره فرزندان ایلان ماسکایلان ماسک هشت فرزند داشته است که اولین آنها در سال ۲۰۰۲ درگذشت. دو سال پس از ازدواج ماسک با نویسنده کانادایی جاستین ویلسون در سال ۲۰۰۰ الکساندر ماسک نوادا به دنیا آمد. اما او در ۱۰ هفتگی بر اثر سندرم مرگ ناگهانی نوزاد درگذشت.

دوقلوها: گریفین و خاویر ماسک

در سال ۲۰۰۴، ماسک و همسرش جاستین با کمک IVF، صاحب دوقلوهای خود گریفین و خاویر شدند. در ژوئن ۲۰۲۲، خاویر دادخواستی را برای تغییر جنسیت خود و نام و نام خانوادگیش ارائه کرد و دلیل آن را از بین بردن هر نسبتی با پدر بیولوژیکی خود دانست. خاویر الکساندر ماسک می خواهد به عنوان ویویان جنا ویلسون شناخته شود.

همه چیز درباره فرزندان ایلان ماسکسه قلوها: کای، ساکسون و دمیان ماسک

سه قلوهای ایلان ماسک و جاستین ویلسون در سال ۲۰۰۶ به دنیا آمدند. جاستین آنها را نیز از طریق IVF باردار شد و پس از طلاق در سال ۲۰۰۸، حضانت آنها بین والدینشان  تقسیم شد. ماسک هرگز علناً در مورد زندگی خود با پسرانش صحبت نکرده است. در مصاحبه ای، ویلسون گفت: «تقریباً تمام ساعات بیداری غیر کاری من با پسرانم می گذرد و آنها عشق زندگی من هستند.»

همه چیز درباره فرزندان ایلان ماسکX Æ A-Xii

در ۵ می ۲۰۲۰، ماسک و شریک زندگی دومش که در حال حاضر از هم جدا شده اند گریمز آمدن پسر کوچک خود را اعلام کردند. این زوج ابتدا نام فرزند تازه متولد شده خود را X Æ A-12 گذاشتند. به نظر می رسد که این نام از یکی از آهنگ های آخرین آلبوم گریمز  ۴ÆM الهام گرفته شده است. اما این نامگذاری مطابق با قوانین ایالتی کالیفرنیا نبود، چراکه قانون، اعداد هندی و عربی را در اسم ها ممنوع کرده است.

همه چیز درباره فرزندان ایلان ماسکماسک و گریمز مجبور شدند نام او را به X AE A-XII تغییر دهند و Æ و ۱۲ را حذف کردند تا گواهی تولد او مطابق با قوانین کالیفرنیا صادر شود. ماسک در مصاحبه ای نام پسرش را X-Ash-A-Twelve تلفظ کرد.

همه چیز درباره فرزندان ایلان ماسکExa Dark Sideræl Musk

در مارس ۲۰۲۲، ستاره پاپ گریمز دومین فرزند خود را با ماسک به دنیا آورد. او سعی کرد تولد دخترش را از مردم پنهان کند، اما این راز زمانی فاش شد که صدای گریه یک نوزاد در طبقه بالا در طول مصاحبه این زوج با Vanity Fair شنیده شد.

همه چیز درباره فرزندان ایلان ماسکExa Dark Sideræl با نام Y شناخته می شود و به برادر بزرگتر X Æ A-12 می پیوندد که به طور مشابه با نام X شناخته می شود. Exa از اصطلاح محاسباتی exaFlops گرفته شده است. قسمت میانی نامش Dark، به ماده تاریک و ناشناخته زیبای جهان اشاره دارد. Sideræl هم، به معنای ستاره یا زمان اعماق فضا، جایگزینی برای زمان زمین است.

همه چیز درباره فرزندان ایلان ماسکگرایمز توضیح داد که این نام به این معنی است: «زمان واقعی جهان، زمان ستاره ای، زمان اعماق فضا، نه زمان نسبی زمین.» همچنین این نام اشاره ای به شخصیت مورد علاقه گرایمز، گالادریل، در مجموعه فیلم های ارباب حلقه ها دارد.۱۶

بیشتر بخوانید:

چرا پسر ۱۸ ساله ایلان ماسک می خواهد جنیست و نام خانوادگی خود را تغییر دهد؟

رئیس آژانس فضایی روسیه ایلان ماسک را تهدید کرد اما با واکنش مادر وی روبرو شد

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود