گشتی در خانه معروف فیلم «گرگ وال استریت» که به قیمت ۱۰ میلیون دلار به فروش گذاشته شده

گشتی در خانه معروف فیلم «گرگ وال استریت» که به قیمت ۱۰ میلیون دلار به فروش گذاشته شده

فرصتی نادر برای علاقمندان سینما پیش آمده تا تکه ای از تاریخ هالیوود را در قالب عمارت لانگ آیلند مال خود سازند، همان محل فیلمبرداری فیلم موفق «گرگ وال استریت» (The Wolf of The Wall Street) که حالا به قیمت ۱۰ میلیون دلار به فروش گذاشته شده است.

این ملک که در فیلم «بلندترین صدا» (The Loudest Voice) و سریال «Elementary» (ابتدایی) هم بود و در «گرگ وال استریت» خانه ی شخصیت هایی بود که لئوناردو دیکاپریو و مارگو رابی نقش آن ها را ایفا می کردند، از امکانات زیادی برخوردار است، از جمله ۶ اتاق خواب، ۷ حمام و دستشویی، بار خانگی، سالن اسپا و باشگاه ورزش.

اما برای هر سینما دوستی احتمالاً جذاب ترین ویژگی این عمارت، پیشینه ی جالب آن به عنوان یکی از لوکیشین های فیلمبرداری فیلم ها و سریال های مختلف است. حضور دیکاپریو و رابی در صحنه هایی از فیلم «گرگ وال استریت» که در این خانه فیلمبرداری شدند هم شهرت این عمارت را به اوج رساند.

در این فیلم که اقتباسی از یک داستان واقعی بود، دیکاپریو نقش جوردن بلفورت، یک کارگزار بورس را ایفا کرده که پیش از غرق شدن در انواع جرم و فساد، زندگی مجللی دارد و با نائومی لاپاگلیا، شخصیتی که مارگو رابی نقش آن را برعهده داشته، رابطه عاشقانه دارد.

این فیلم در نقاط مختلف ایالت نیویورک فیلمبرداری شد، از جمله عمارت لانگ آیلند که مالکش، رالف بیانکالی آن را به فروش گذاشته است. بیانکالی که یک پرورش دهنده ی اسب مسابقه است، این عمارت را در سال ۲۰۱۰ ساخت و خود از همان زمان در آنجا زندگی کرده است.

این عمارت ۶ اتاق خوابه که در زمینی چمن کاری شده به وسعت ۵ هکتار بنا شده، ۲۵ دقیقه با شهر نیویورک فاصله دارد.

عمارت لانگ آیلند محل زندگی ۱۰۰ رأس از اسب های برنده ی مسابقات بزرگ اسب دوانی بوده است.

هالیوود سکانس های زیادی را در پادوک های این ملک (محل نگهداری و تمرین اسب ها) ضبط کرده است، از جمله سکانس هایی از  فیلم موفق مارتین اسکورسیزی.

این عمارت خوش منظره سابقه ی میزبانی از راسل کرو و لوسی لو را هم در زمان ضبط فیلم «بلندترین صدا» و سریال «ابتدایی» دارد.

این ملک ۱،۳۹۳ متر مربعی، مناره هایی گرد، باغ سبزیجات، مجموعه ای تفریحی، استخر نمکی گرم، اسپای جداگانه، آشپزخانه ی خارجی، بار و آبشاری اختصاصی دارد که به یک حوض کوی می ریزد.

این ملک دو پادوک، اصطبل، انبار زین اسب و آپارتمانی برای مدیر مزرعه دارد.

عمارت سنگی ۳ طبقه ی ملک، از یک بالکن که بیشتر ساختمان را احاطه کرده، اتاق هایی بزرگ و سقف هایی بلند برخوردار است.

مناره های جلو و پشت عمارت فضاهایی گرد ایجاد کرده اند و پلکان مارپیچی زیبایی را در خود جای داده اند.

سرسرای ورودی عمارت، کفی مرمرین و سقفی فرورفته دارد.

در طبقه ی اول عمارت، علاوه بر اتاق های عمومی رایج، یک اتاق مهمان، حمام و دستشویی، اتاق لباسشویی، آسانسور و یک راه دسترسی به گاراژ و بالکن تقریباً سرتاسری ساختمان وجود دارد.

آشپزخانه ی عمارت کابینت های سفارشی ظریف، با تجهیزات توکار پیشرفته، از جمله ۳ ماشین ظرفشویی و یک یخچال بزرگ دارد. گاز رومیزی ۶ شعله ی استیل، فر دو طبقه، فر آجری پیتزای آشپزخانه استثنا هستند.

اتاق صبحانه و اتاق غذاخوری رسمی از دیگر بخش های عمارت هستند.

طبقه ی آخر عمارت یک اتاق بازی و رسانه هم دارد.

در باشگاه عمارت هم امکانات زیادی وجود دارد، از جمله: دستشویی، حمام کابانا، حمام بخار، جکوزی و وان حباب ساز.

منبع: dailymail
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود