توضیحات سردار اسماعیل کوثری در مورد انفجار اخیر در قرارگاه مالک اشتر

توضیحات سردار اسماعیل کوثری در مورد انفجار اخیر در قرارگاه مالک اشتر

جمعه شب گذشته ویدیویی در رسانه های اجتماعی دست به دست شد که در آن انفجارهایی دیده می‌شد. سپس این ادعا از سوی برخی رسانه ها مطرح شد که این انفجار در قرارگاه مالک اشتر در جنوب شرق تهران، منطقه ۱۴ و در بزرگراه آهنگ رخ داده است.

پس از ساعاتی سازمان تروریستی مجاهدین خلق (منافقین) مسئولیت این حادثه را بر عهده گرفت. ادعای سازمان منافقین در حالی صورت گرفته که آمریکا و کشورهای اروپایی سال هاست این سازمان را از فهرست سازمان های تروریستی خود حذف کرده اند.

توضیحات سردار کوثری درباره حادثه انفجار در قرارگاه مالک اشتر تهران

در همین راستا سردار اسماعیل کوثری، نماینده حال حاضر تهران در مجلس شورای اسلامی و جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله بین سال‌های ۹۶ تا ۹۹ گفتگویی با خبرآنلاین انجام داده که در ادامه آمده است.

فیلم ادعای انفجاری در قرار گاه مالک اشتر تهران را دیده اید، از پذیرش مسئولیت آن از سوی سازمان تروریستی منافقین خبر دارید؟

بله. البته، اولا انفجاری نبوده بلکه دو بمب دست ساز بسیار ضعیف منفجر کرده‌اند. فیلمبرداری از لحظه وقوع حادثه هم با هدف بزرگ جلوه دادن عملیات و مستندسازی خیانتشان برای دریافت پول انجام شده است.طبیعی است، دشمنان ایران به راحتی، بابت هر ادعایی، هزینه گزاف پرداخت نمی کنند، بنابراین منافقین باید اثبات می‌کردند که عملیاتی بزرگ و موفقی انجام داده اند. اما واقعیت این است که منافقین، بزرگ نمایی تبلیغاتی کرده‌اند‌، وگرنه عملیات آن‌ها هیچ ارزش ویژه‌ای ندارد، زیرا در عملیاتشان نتوانستند هیچ تخریب و امثالهم انجام دهند. این‌ها خودفروخته‌هایی وابسته به بیگانگان و آلت دست دشمنان هستند که می‌خواهند خودی نشان دهند و پولی بگیرند.

اکنون که منافقین به عملیات تروریستی اعتراف کرده‌اند‌، آیا غرب این سازمان را به فهرست گروه های تروریستی بازمی‌گردانند؟

این‌ها عامل آمریکا و اسراییل هستند و آن‌ها هرگز نمی‌آیند نیروهای خود را در فهرست گروه‌های تروریستی قرار دهند، چون برای آن‌ها کار می‌کنند و درواقع غربی ها کارفرمای تروریست های منافقین هستند. این وطن فروشان طی دهه ۶۰ حدود ۱۷ هزار نفر از عزیزان ما را به شهادت رساندند. آمریکا و اسراییل به جای پیگیری و برملا کردن این جنایات سازمان یافته و محاکمه تروریست ها در دادگاه های بین المللی، همواره حامی آشکار و پنهان منافقین بوده‌اند‌.

توضیحات سردار کوثری درباره حادثه انفجار در قرارگاه مالک اشتر تهران

هدف منافقین از این عملیات، پس از دوره‌ای تعلیق فعالیت های تروریستی را چه می‌دانید؟

سران اروپانشین منافقین خیال می‌کنند با گرفتن این فیلم‌ها به نظام جمهوری اسلامی ضربه وارد می‌شود اما برخلاف خیال خامشان، مردم ما مصمم‌تر ،منسجم‌تر و باصلابت‌تر راه امام و شهدا را پشت سر مقام معظم رهبری ادامه خواهند داد‌. آن‌ها جنایتی بزرگ‌تر از جنایت های دهه ۶۰ نمی‌توانند انجام دهند. برای مثال در چنین روزهایی با بمب گذاری، رهبر انقلاب را مجروح کردند و سپس در هفتم تیر، ۷۲ تن را به شهادت رساندند و همینطور شهید کچویی و بعد شهید صدوقی را به شهادت رساندند. با همه این جنایات، آیا پایه‌های نظام جمهوری اسلامی مستحکم‌تر نشده است‌؟ محکم‌تر که شده هیچ، بلایی بر سر استکبار و صهیونیسم بین الملل آورده که این‌ها خودشان جرات نمی‌کنند عرض اندام کنند.

با توجه به محل حادثه به نظر می‌رسد، عوامل داخلی عاملان عملیات بوده اند …

بله، عوامل بیرونی چنین عملیاتی انجام نمی‌دهند چون می‌دانند زیر ذره بین و تحت پوشش نیروهای اطلاعاتی و امنیتی ما هستند‌. آن‌ها با وعده و وعید از عوامل داخلی استفاده می‌کنند‌. به هر حال جمعه و روز تعطیل بوده‌، ساعت ۹ شب آمده‌اند با استفاده از تاریکی، چنین حرکتی انجام داده‌اند و فیلم گرفته‌اند‌.

منافقین فعال در عملیات اخیر هم حتما شناسایی و به سزای اعمال شان خواهند رسید .آن‌ها باید بدانند جمهوری اسلامی بیدی نیست که با این بادها بلرزد. جوان‌هایی که فریب پول و وعده‌های آن‌چنانی را می‌خورند و دست به چنین اقداماتی می‌زنند، بعد از دستگیری حتما از کرده خود پشیمان خواهند شد. منافقین بدانند که ما آنها را زیر ذره بین داریم و رهایشان نخواهیم کرد.

دیجیاتو
بدون نظر

ورود