ناک اوت شدن قهرمان سابق سنگین وزن UFC توسط نئونازی روسی ۱۴۵ کیلویی + ویدیو

ناک اوت شدن قهرمان سابق سنگین وزن UFC توسط نئونازی روسی ۱۴۵ کیلویی + ویدیو

آنتونیو «پاگنده» سیلوا قهرمان سابق دنیای یو اف سی برای دومین بار در دو هفته گذشته در جریان مسابقه بوکس شب گذشته ناک اوت شد. این مبارز برزیلی شب گذشته با ویاچسلاو داتسیک اهل مسکو  در جریان بخشی از مراسم ورزشی Hardcore Boxing که یک پروموشن جدید روسی است وارد رینگ شد. داتسیک که یک نئونازی شناخته شده طرفدار برتری سفید پوستان و یک سازمان به نام Slavic Union است بعد از شکست در اولین مبارزه اش در سال ۲۰۱۹ مقابل ژروم له بنر توانست رقیب نامدار خود را ناک اوت کند. او درست در انتهای راند اول توانست سیلوا را در گوشه رینگ تا مرز ناک اوت پیش برد و او را روی زمین انداخت اگر چه ضربه مشت نهایی او بعد از به صدا در آمد.

ناک اوت شدن قهرمان سابق سنگین وزن UFC توسط نئونازی روسی
آنتونیو پاگنده سیلوا

ناک اوت شدن قهرمان سابق سنگین وزن UFC توسط نئونازی روسی

بدین ترتیب بدون اینکه ناک اوت اعلام شود، مبارزه به راند دوم کشیده شده و اینجا بود که شرایط برای سیلوا بد پیش رفت و خیلی زود در گوشه رینگ خود را بی دفاع نشان داد. در این لحظه بود که بوکسور سنگین وزن و ۱۴۵ کیلوگرمی روسی ضربات مشت پیاپی خود را بر سر حریفش که دیگر نمی توانست دفاع کند پیاد کرد. سیلوا بدون این که پاسخی بدهد ضربات سهمگین متعددی دریافت کرد، تا جایی که داور مجبور شد دخالت کرده و دهمین شکست پیاپی سیلوا در دنیای بوکس را به او اعلام کند. درست دو هفته پیش بود که سیلوا در مسکو و در طی مسابقات موسوم به Dvorets Sporta به مصاف اولگ پوپوف رفته بود و تنها در عرض ۱۸ ثانیه به شکلی ترسناک ناک اوت شد، به طوری که طرفداران از مبارز برزیلی خواستند برای حفظ سلامتی اش دست از مبارزه بردارد.

ناک اوت شدن قهرمان سابق سنگین وزن UFC توسط نئونازی روسی

در تمام مسابقات ام ام ای روسی، وی اکنون رکورد ۲ برد و ۱۳ باخت را در یک دهه اخیر به ثبت رسانده است در حالی که وی زمانی در دنیای Strike Force و UFC بهترین قهرمان سنگین وزن به شمار می رفت. او با قهرمانان شناخته شده ای مانند فرانک میر و دانیل کورمیر مبارزه کرده و حتی یکبار توانسته بود فدور املیاننکو افسانه ای را نیز شکست دهد. معمولاً در بریتانیا و آمریکا وقتی مبارزی در چنین فاصله کوتاهی چنین باخت های سنگینی می دهد برای مدتی او را از مبارزه مجدد منع می کنند اما به نظر می رسد که سیلوا به زودی بار دیگر در مسکو وارد رینگ خواهد شد. داستیک حدود ۹ سال از زندگی اش را طی دستگیری های متعدد در زندان به سر برده و عضویت یک گروه سفیدپوست نژادپرست را دارد. او یک بار از زندان گریخته اما دوباره دستگیر شده و در دوران حبس وارد عرصه بوکس شده است.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۳ نظر

ورود

 • sadegh@gmail.com تیر ۲۰, ۱۴۰۱

  ما یه دوست داریم شدیدا عاشق نئونازیهاست کلا پای حرفش میشینی میگه ما سفیدها باید هوای همو داشته باشیم.
  بارها بهش گفتم اونا ما رو سفید نمیدونن. ما رو قهوه ایی میدونن. وقتی میگن سفید یعنی سفید روسی یعنی سفید المانی.
  طفلک اونقدر غرق این چیزا شده یه چلیپای شکسته تاتو کرده پشتش. مسیحی شده. علامت صلیب میندازه. و تازه معتقده پدر هیتلر ایرانی بوده.

  • خسته تیر ۲۰, ۱۴۰۱

   به دوست عزیزت بگو هیتلر(سگ به روحش …) آلمان هایی رو که مخالف سیاسیش بودن رو هم میفرستاد آشویتز البته دوستت برگشتش سخته

   • مملی تیر ۲۱, ۱۴۰۱

    اتفاقا دوستش خیلی هم عاقلانه فکر میکنه.
    شماهم قبل از اینکه توهین کنی به کسی که دیگ نیست و دنیا هرجور خواسته ازش جنایتکار ساخته
    بورو یکم تحقیق کن نه درباره هیتلر بلکه درباره جنگ جهانی اول دوم
    اونوقته که میفهمی گذشته چقد به حال همین الان ما تاثیر گذار بوده
    کشورایی مثل بریتانیا امریکا و روسیه ک الان ما مسعمرشون هستیم و میبینی ک چی به روز ما اومده
    این کشور ها توی جنگ پیروز شدن و دنیارو بین خودشون تقسیم کردن
    الانم ک دنیا پر شده از یهودی مخصوصا توی بریتانیا که همه سیاست ها و کثیف کاری ها جنایت ها از اونجاس
    البته این حرفا الکیه چون برگشت توهم ممکن نیست