۸ تفاوت میان زنان و مردان که کمتر کسی آن ها را می داند

۸ تفاوت میان زنان و مردان که کمتر کسی آن ها را می داند

زنان و مردان شباهتی ۹۹/۷ درصدی به یکدیگر دارند. اما همان ۰/۳ درصد است که آن ها را کاملاً متفاوت از یکدیگر ساخته و ویژگی های خاصی به زندگی شان داده است.

در ادامه از ۸ تفاوت کمتر شناخته شده ی میان زنان و مردان خواهیم گفت.

۱- زنان ممکن است زمان بیشتری را در دستشویی سپری کنند

پس چرا لطیفه های اینترنتی زیادی درباره ی مردانی هست که ساعت ها در دستشویی می مانند؟

از قرار معلوم دستشویی برای مردان حکم پناهگاهی برای فرار از مشکلات زندگی دارد. آن ها در آنجا با گوشی خود بازی می کنند و از سکوت لذت می برند. اما زنان ماجرای دیگری دارند. برخی تفاوت ها در بدن آن ها و همینطور انتخاب های غذایی شان و اندکی هم از دیگر عوامل، آن ها را درگیر مشکلات روده ای مختلف می کند.

۲- مردها دندان های بزرگ تری دارند

بله از قرار معلوم دندان ها هم جنسیت دارند. این موضوع در یک آزمایش جالب به اثبات رسیده است. دانشمندان در این آزمایش به بررسی دندان های ۵۰۰ شرکت کننده پرداختند.

آن ها در نهایت به این نتیجه رسیدند: «بله جنسیت یک فرد را حتی اگر فکش تنها چیزی باشد که از او به جای مانده، می توان تشخیص داد.» البته این موضوع نه دقیقاً اما تقریباً درست است. این تحقیق همچنین نشان داد که مردان دندان ها بزرگ تری در مقایسه با زنان دارند.

۳- در زنان، طول انگشت اشاره تقریباً هم اندازه ی انگشت حلقه است

دست های خود را نگاه کنید. دو حالت دارد: یا انگشت حلقه تان بلندتر از انگشت اشاره تان است، یا طول هر دو تقریباً یکسان است.

اگر حالت اول بودید، یعنی مرد هستید. اگر هم حالت دوم بودید، یعنی زن هستید. این حرف علم است. علم می گوید پیش از تولد یعنی در دوران جنینی، این استروژن و تستوسترون هستند که ژن ها را کنترل می کنند و به این ترتیب، طول انگشتان را تعیین می کنند. جادویی در کار نیست.

۴- مردان مژه های بلندتری دارند

اولین چیزی که در اینجا باید از آن صحبت کرد هورمون تستوسترون است که مقادیر زیادی از آن در بدن مردان وجود دارد. این هورمون مسئول رشد همه ی انواع مو است و نه تنها موها را بلند می کند، بلکه کمک می کند ضخیم تر و پُرتر هم به نظر برسند.

به علاوه، مردان چشمان کوچک تری دارند. چشمان کوچک تر و موهای پُرتر ترکیبی عالی پدید می آورد که نتیجه ی آن داشتن مژه هایی جذاب و زیبا است.

و در آخر اینکه مردان از ریمل استفاده نمی کنند. این وسیله ی آرایشی برای زمانی که می خواهید مژه های خود را خوش فرم تر کنید خوب است، اما در عین حال، مژه ها را شکننده و ضعیف هم می کند.

۵- زنان دیرتر از مردان عاشق می شوند

زنان معمولاً دیرتر از مردان عاشق می شوند. تحقیقات می گوید بیشتر از ۲۵ درصد مردان در فاصله ی اولین تا چهارمین قرار عاشقانه شان دل می بازند، اما تنها ۱۵ درصد زنان اینگونه هستند.

۶- بوی بدن مردان مجرد ممکن است متفاوت باشد

راه های متعددی وجود دارد برای آنکه بفهمید مرد مورد نظرتان در رابطه عاشقانه هست یا خیر. بعضی از این روش ها پیش پا افتاده و خسته کننده هستند. مثلاً اینکه می توانید انگشت حلقه اش یا وضعیت تأهلش را در شبکه های اجتماعی چک کنید. اما اگر به دنبال روش خلاقانه ای هستید، به شما پیشنهاد می کنیم او را بو کنید.

نگران نباشید، این پیشنهاد بر اساس تحقیقی است که نشان داده بوی بدن مردان مجرد بیشتر است. علت این مسأله هم هورمون تستوسترون است. با این حال، برخی کارشناسان، رعایت نکردن بهداشت فردی را هم در این مسأله مؤثر دانسته اند.

۷- زنان بیشتر از مردان کابوس می بینند

در حقیقت، خواب های زنان به ۳ دسته تقسیم می شود: تحت تعقیب قرار گرفتن یا در خطر بودن زندگی شان، از دست دادن یک عزیز یا خواب های مشوش.

۸- احتمال دکتر رفتن در مردان کمتر است

درست است، این راز بزرگی نیست. اما اگر به شما بگوییم که مردان انجام کارهای خانه مانند نظافت دستشویی یا حتی خرید کردن با شریک عاطفی خود را به رفتن به دکتر ترجیح می دهند؟ بله، جالب است. اما چرا اینگونه است؟

به تقریباً ۴۰ درصد مردان در کودکی گفته شده مردها به خاطر سلامتی شان گله و شکایت نمی کنند. علاوه بر این، برخی مردان احساس خجالت و معذب بودن می کنند و دل شان نمی خواهد توسط شخص دیگری مورد قضاوت قرار گیرند. و گاهی هم صرفاً چندان مشتاق نیستند که بدانند مشکلی دارند یا لازم است چیزی را در زندگی شان تغییر دهند.

منبع: brightside
مطالب مرتبط
دیجیاتو
۲ نظر

ورود

  • ر.ن تیر ۲۵, ۱۴۰۱

    سلام نه بابا اینا دلیل نمیشه برخی افراد دو سه رگه بودند و از کشورهای دیگه نژاد دارند اتفاقا مردها دیرتر عاشق می شوند مردها زود پیشنهاد دوستی می دهند وقتی جوان هستند و زن های خیلی جوان می بینند اما عاشق نمی شوند اما وقتی عاشق می شوند بدجور عاشق می شوند و اما باز بدجور هستند تا ابد عاشق می مانند و اما بیشتر مردها وقتی به عشق خود می رسند بعد از مدتی امکان داره باز عاشق بشوند اما مردها اگه عاشق کسی باشند و بهش نرسند امکان داره تا آخر عمر عاشق فرد دیگری نشوند تند پیشنهاد دادن در مردها نشان عشق نیست هوس کرده و اما زن ها بیشتر عاشق می شوند و کمتر پیشنهاد می دهند چرا شاید چون مرد مناسب را پیدا نمی کنند در زن ها عاشقی اتفاق می افته اما سطحی و اگه آدم واقعی را پیدا کنند جدی عاشق می شوند

  • ر.ن تیر ۲۵, ۱۴۰۱

    این در شرایط نرمال زتمنان ایرونی کله هاشون اندازه گربه و اما اگه شما دو رگه باشید ممکنه کله گنده تر باشید مدل دندان و انگشت فرق کنه و حتی از مردها درشت تر باشید برخی زنان روس و آفریقا چین و اسپانیا و آلمان و آمریکا از مرد های ایرونی هم کله گنده تر هستند و من تو تمام ایران در نوجوانی دستان زیباتری داشتم به خدا قسم طوری که تو اتوبوس زن ها به دست هام گیر می دادند که چه دست های زیبایی داری دستان ترکیب دست هندی آلمانی بوده خوب وقتی دست من با همه فرق داشته کله هم فرق داشته اونا چون تک رگه هستند موهای لخت بور دارند معلوم نیست چه کله ناجوری دارند تا اینکه شما چند رگه میشی کله گنده را از اونا ارث می بدی پوست و مو رو از ایران و چون روسری می پوشی نسبت به بقیه متفاوت هستی و در نوجوانی من زیباترین چشم را در ایران داشتم زن های ایران کله ها اندازه گربه