ماجرای حذف اسم وریا غفوری در برنامه خندوانه + ویدیو

ماجرای حذف اسم وریا غفوری در برنامه خندوانه + ویدیو

از شب گذشته هواداران استقلال و کاربران شبکه های مجازی ویدیویی از برنامه اخیر خندوانه و بخش قاتی بازی آن را دست به دست می کنند که در بخش بازی اسم فامیل آن، کامران تفتی برای اسم پسر با حرف وام ظاهراً اسم وریا را می نویسد. بعد از آن صحنه کات می خورد و وقتی که رامبد جوان به صحنه آمده، نام وریا تبدیل به وحید شده است. استقلالی ها با انتشار تصاویر این اتفاق می گویند بعد از کات، عوامل برنامه نام وریا را به وحید تغییر داده اند. در تصویر اول که کامران تفتی در حال انجام بازی است، به وضوح دیده می شود که در بخش نام شخص با حرف واو اسم وریا غفوری را نوشته است اما در صحنه ای که چند لحظه بعد رامبد جوان را پای تابلو می بینیم، به وضوح مشخص است که با دستخطی متفاوت از دستخط کامران تفتی، به جای نام وریا از نام وحید استفاده شده است.

حذف نام وریا غفوری از برنامه اخیر خنداونه با حضور کامران تفتی

حذف نام وریا غفوری از برنامه اخیر خنداونه با حضور کامران تفتی

این اتفاق بار دیگر سیاست صدا و سیما در مخالفت با دیدگاه های وریا غفوری کاپیتان سابق تیم فوتبال استقلال و تلاش برای جلوگیری از نام برده شدن او در این رسانه را نشان می دهد. وریا غفوری در ماه های اخیر بحث برانگیزترین چهره ورزشی کشور بوده که در مورد مسائل و مشکلات اقتصادی، سیاسی و اجتماعی به شکلی متفاوت از دیگر ورزشکاران و فوتبالیست ها اظهارنظر کرده که ظاهراً به مذاق صدا و سیما خوش نیامده است. همچنین عدم تمدید قرارداد تیم استقلال با وی نیز از دیگر اتفاقات بحث برانگیز هفته های اخیر در مورد وریا غفوری بوده است که مدیران استقلال تاکنون پاسخی به آن نداده اند. عدم تمدید قرارداد استقلال با وریا غفوری چنان بحث برانگیز شد که هشتگی در توییتر توسط طرفداران وی و استقلال با عناوین وریا تنها نیست براه افتاد اما این موضوع نیز باعث نشد که مدیران توضیحی در این باره ارائه کرده یا در صدد تمدید قرارداد با کاپیتان سابق تیمشان برآیند.

حذف نام وریا غفوری از برنامه اخیر خنداونه با حضور کامران تفتی

بعد از آن بود که وریا غفوری در پستی اینستاگرامی از استقلال و طرفدارانش خداحافظی کرد و خبر رسید که به تیم فولاد خوزستان پیوسته اما هنوز قرارداد وی با تیم خوزستانی نیز علنی نشده است. همچنین شایعاتی در مورد پیوستن او به یک تیم فوتبال در اربیل، اقلیم کردستان عراق نیز شنیده می شود اما ظاهراً غفوری خود مایل به ادامه فوتبالش در ایران است. باید دید که رامبد جوان به عنوان مجری و تهیه کننده برنامه خندوانه به حذف نام وریا از مسابقه اسم فامیل جدیدترین قسمت این برنامه با حضور کامران تفتی چه خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

ماجرای ممنوع التصویری وریا غفوری چیست؟ + ویدئو

پایان کار وریا غفوری در استقلال؛ واکنش کاربران مجازی با براه انداختن هشتگ توییتری

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۲ نظر

ورود