جشن باشکوه معرفی برندهای محبوب سال ۱۴۰۱

جشن باشکوه معرفی برندهای محبوب سال ۱۴۰۱

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

پس از گذشت بیش از  ۷۵ روز نظرسنجی گسترده برند محبوب و رقابت برندهای مطرح بازار ایران در جلب رأی هواداری و وفاداری به برندها، برندهای محبوب ایرانی سال ۱۴۰۱ در تاریخ ۱۱ مردادماه در مرکز همایشهای بین المللی صدا و سیما معرفی می‌شوند.

در این مراسم که به همت انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان برگزار می‌شود، ۳ برند محبوب هر گروه که بالاترین رأی را از طرف مصرف کنندگان کسب کرده‌اند، معرفی و تقدیر خواهد شد. در ضمن از بین مصرف‌کنندگانی که در این نظرسنجی شرکت کرده‌اند به قید قرعه از هواداران منتخب مردمی برندها نیز با اهدای جوایزی تقدیر به عمل می‌آید.

بی شک جایگاه برند محبوب که توسط مخاطبین و مردم مشخص می‌شود، تعهدات سنگینی را بر دوش برندها خواهد گذاشت و آن پاسخگویی به حسن اعتماد و حمایت هواداران‌شان در بازار است. در ضمن گزارشات جامع محبوبیت و گزارشات پایش برند در گروه‌های مختلف کالا و خدمات جشنواره از طریق سایت رسمی جشنواره به آدرس www.irantopbrands.org  در اختیار برندها می‌باشد.

برندهای محبوب جهت کسب اطلاع بیشتر و حضور در مراسم جشن پایانی با دبیرخانه جشنواره به شماره ۶۶۰۷۲۵۵۴ و ۶۶۰۷۲۵۶۷ تماس حاصل نمایید.

بدون نظر

ورود