خواننده مشهور لس آنجلسی: «وطنم است و هر سال به ایران می روم»

خواننده مشهور لس آنجلسی: «وطنم است و هر سال به ایران می روم»

بینش بلور که با نام «قیصر» شناخته می شود از خوانندگان به اصطلاح لس آنجلسی ایرانی خارج از کشور است. البته او در لس آنجلس زندگی نمی کند. قیصر بعد از شروع جنگ ایران و عراق از کشور خارج شد و پس از مدتی زندگی در ترکیه به اسلو، پایتخت نروژ رفت و تا به امروز در این کشور زندگی می کند.

او که ظاهرا بعد از ۸ سال از مهاجرت خود، به ایران رفت آمد می کرد، در آذر ماه ۹۳ پاسپورت اش در فرودگاه امام خمینی ضبط و راهی دادگاه شد. این خواننده گفت: «گاهی به ایران می‌روم و می آیم و ایران هم جای خیلی خوبی است و اینکه مدام شایعه می‌کنند چرا فلانی به ایران می‌آید بی معنی است، چون وطنم ایران است. من نه سیاسی هستم و نه کار سیاسی بلدم، صرفا یک خواننده پاپ هستم که خانواده ام در لس آنجلس هستند و خودم در نروژ ساکنم ولی به ایران میروم و می‌آیم و همواره برای همه آرا و عقاید، احترام قائلم.»
ماجرای رفت و آمد «قیصر» خواننده مشهور لس آنجلسی به ایران چیست؟
او در مصاحبه ای توضیح داد که در دادگاه ایران گفته که حاضر است خوانندگی را کنار بگذارد تا بتواند به ایران رفت و آمد داشته باشد. او از حسن خلق تمامی کادر دادگاه از سرباز جلوی در تا قاضی و احترام و محبت آنها به خود تعریف می کند.

قیصر که به خاطر قطعاتی اغلب شش و هشت و یا به اصطلاح داش مشتی در بین مخاطبان فارسی زبان معروف است، آلبوم‌هایش را از طریق کمپانی‌های لس‌آنجلسی ارائه می دهد و نام هنری «قیصر» را، کوجی زادوری کلیپ‌ساز لس‌آنجلسی معروف، برایش انتخاب کرده است. قیصر به تازگی ادعا کرده است که هر وقت بخواهد به ایران می‌آید و برمی‌گردد. او گفت: «بعد از ماجرای دادگاه، تقریبا هر سال به ایران می روم.»

قیصر و تحریم های علیه ایران

ماجرای رفت و آمد «قیصر» خواننده مشهور لس آنجلسی به ایران چیست؟در مصاحبه ای قیصر درباره تحریم ها گفت: «از زمان قدیم هم اینطور بوده است. کشورهای اروپایی و آمریکایی از زمان مصدق هم همین کارها را با ما کرده اند و ایران را تحریم کردند. ولی ایران باید قوی باشد، تا زمانی که قوی باشد کسی نمی تواند کاری کند.» او در ادامه صحبت هایش گفت: «آمریکا اگر جرات داشت ایران را میزد. همین که پدرم و مادرم، خانواده ام در ایران و در امنیت زندگی می کنند، خوشحالم.»

قیصر و مدافعان حرم

ماجرای رفت و آمد «قیصر» خواننده مشهور لس آنجلسی به ایران چیست؟قیصر در زمان حضور نیروهای ایرانی در روسیه درباره مدافعین حرم گفت: «آنها هم دارند از مملکت ما دفاع می کنند.» او با ذکر نقل قولی از ناپلئون گفت: «ناپلئون می گوید هیچ وقت در اتاق خوابت نجنگ. اگر دشمن، سوریه را بگیرد قطعا بعدش سراغ ایران می آید. ما قطعا باید هم پیمان های خودمان را داشته باشیم.»

بیوگرافی قیصر

ماجرای رفت و آمد «قیصر» خواننده مشهور لس آنجلسی به ایران چیست؟بینش بلور (قیصر) متولد ۱۶ خرداد ۱۳۴۶ در تهران است. او موسیقی را از گروه سرود مدرسه شروع کرد و با شروع جنگ ایران و عراق مهاجرت کرد. به گفته خودش او از خواندن قرآن سر صف در مدرسه شروع کرده است و در دهه ۶۰ گروه هنری ای برای خوانندگی تشکیل داده است، که در مراسم ها و تولدهای خصوصی برنامه اجرا می کردند. به گفته قیصر، حسین بلور، عموی بزرگش در خبرگزاری پارس کار می کرد و عموی پدرش حبیب الله بلور، مربی نامدار کشتی بود. او مدعی است که پدرش، حسن بلور از پایه گذران بازیگری و تئاتر در ایران است. او در نروژ به دنبال علاقه مندی خود در زمینه موسیقی رفت و با چند آهنگ، به محبوبیت رسید و طرفداران بسیاری پیدا کرد.

بیشتر بخوانید:

ابراز تمایل «امید» خواننده مشهور لس آنجلسی به بازگشت به ایران + ویدئو

ماجرای خانه خواننده مشهور لس آنجلسی در تهران چیست؟

مطالب مرتبط
دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • مریم ناصری 🙋‍♀️ خرداد ۸, ۱۴۰۳

    نمی دونم چرا🙂🌺🌸🍀 به بعضیا که بسیار بسیار زیاد مهربان و انسان هستند🤔امر مجتبه شده که ایران مال یک 👌 عده ی خاص است وبس🤨😠نمی دونم 🙂🤷‍♀️ زندگی خصوصی هر کسی فقط به خودش مربوطه 🙅‍♀️🙅‍♀️🙅‍♀️،چرا باید ایرانی های خارج از کشور از غم دوری از ایران و ترس از آمدن 😦😰😱 در غربت مریض بشن،و از دوری وطن فوت کنند؟!؟!🤷‍♀️🙂هر کس باید به فکر رفتار و کردار خودش باشه وبس 🙅‍♀️تا بتونه جواب اعمال خودش رو بده نه اینکه کارشون این باشه که با انسان‌ها مثل آدم آهنی رفتار کنند🙂 همه‌ی انسان‌ها قابل احترامند بخصوص هنرمندان عزیز کشورمون که شادی بخش تمام لحظات زندگی مون بودن و هستن🙂🌺🌸🍀🧿🧿🧿🧿🧿🌹🧿🧿🌹 به امید روزی که ملت ایران با آزادی کامل به وطنشان رفت‌وآمد کنند🙂🌺🌸🍀وبه امید روزی که ما همگی با هم مهربان‌تر و مهربان تر باشیم 🙂🌺🌸🍀🧿🧿🌹🧿🧿🌹 چون امروز ما باید قطعاً 🙂 از دیروز مان خیلی خیلی زیاد بهتر باشه 🙂🌺🌸🍀🧿🌹🧿🌹🧿🌹🌹به امید اون روز 🙂🌺🌸🍀که هر چه زودتر شاهد اون روز 🙂🌺🌸🍀🧿🙂 باشیم🙏❤️🙏❤️🙏❤️