برادر حسین عبدالباقی مالک ساختمان متروپل آبادان ترور شد + ویدیو

برادر حسین عبدالباقی مالک ساختمان متروپل آبادان ترور شد + ویدیو

برخی رسانه ها از تیراندازی به خودرو برادر حسین عبدالباقی، مالک ساختمان متروپل که فرو ریخت، خبر داده و مدعی هستند که برادر وی در این سوء قصد جانش را از دست داده است. ساعاتی قبل خودرو مجید عبدالباقی برادر حسین عبدالباقی در این سوء قصد مورد حمله مهاجمان ناشناس قرار گرفته و به آن تیراندازی صورت گرفت. احسان عباسپور، معاون استاندار خوزستان و فرماندار ویژه آبادان گفت: مجید عبدالباقی برادر مالک ساختمان متروپل مورد سوءقصد قرار گرفت. ظهر امروز افراد ناشناس اقدام به تیراندازی به مجید عبدالباقی در مجتمع مسکونی وی کردند. او در پارکینگ خانه خود با شلیک شش گلوله از سوی افراد ناشناس مورد سوقصد قرار گرفت.

فرماندار ویژه آبادان نیز در مورد ترور برادر حسین عبدالباقی گفت است: وی به بیمارستان نفت آبادان منتقل و به علت شدت جراحت وارده تحت درمان و احیا قرار گرفته است.  تحقیقات برای شناسایی افراد تیرانداز آغاز شده است». به گزارش خبرنگار ایرنا به نقل از یک منبع آگاه در بیمارستان نفت آبادان برادر عبدالباقی دقایقی قبل فوت کرد.

مجید عبدالباقی برادر حسین عبدالباقی مالک متروپل ترور شد
مجید عبدالباقی

مدتی قبل نیز خانه حسین عبدالباقی مالک ساختمان متروپل آتش زده شده بود و خود او نیز از قربانیان حادثه فرو ریختن ساختمان متروپل بود. روز دوم خرداد سال جاری بود که برج تجاری در حال ساخت متروپل در آبادان یکباره فروریخت، حادثه ای که طی آن شماری از هموطنان مان زیر آوار محبوس و ده ها تن از آن ها مصدوم و کشته شدند. پس از ریزش ساختمان متروپل، خیلی زود معلوم شد علت حادثه ساخت غیر اصولی و بی توجهی به هشدارهای کارشناسان در رابطه با ایرادات این ساختمان بوده است.

برادر حسین عبدالباقی ترور شد

مالک ساختمان متروپل فردی به نام حسین عبدالباقی و متولد سال ۱۳۶۰، مدیر عامل و رئیس هیأت مدیره هلدینگ عبدالباقی بود.

تصاویر موجود در سایت هولدینگ عبدالباقی از حضور مسئولین رده بالای استانی در افتتاح پروژه های شخصی وی حکایت دارد، از جمله افتتاح ساختمان متروپل که با حضور استاندار وقت برگزار شده بود.

بیشتر بخوانید:

علت ریزش ساختمان متروپل آبادان چه بود؟ حسین عبدالباقی کیست؟

آیا حسین عبدالباقی زنده است؟ + ویدئو شناسایی جسد و لحظه ریزش ساختمان متروپل

استوری معنادار خواهر حسین عبدالباقی درباره ساختمان متروپل + بازسازی سه بعدی ریزش

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۴ نظر

ورود

 • امیر مرداد ۱, ۱۴۰۱

  خب؟
  چی شد الان؟
  اون مرده ها زنده شدند؟
  اون مصدوم ها سالم شدند؟
  متاسفانه ویروس هاری آمریکایی (همون تیراندازی وسط خیابون) داره به مردم کشورمون سرایت می کنه.

  • امیر مرداد ۱, ۱۴۰۱

   بنظرم خیلی هم بد نیست طرفداری نمیکنم از همچین کاری اما اونقدرام بد نیست اگه بجا باشه تو این مملکت دولت ک کاری به کار اینا نداره لاقل ملت خودشون باید یکاری کنن ک همچین آدمایی لاقل از ملت یه ترسی داشته باشن بلکه دیگه نکنن اینکارو

  • خسته مرداد ۱, ۱۴۰۱

   داداش حالا شما برو گرین کارتت رو بگیر بعد صحبت میکنیم

 • علی مرداد ۲, ۱۴۰۱

  بابا پول داده فراز کنه مثل طبری فقط بستگان شون بگه بهش تو آمبولانس یهو بلند نشه مثل طبری هیکل ش همش همون باشه خواب ماسه نریزن خدا خیرت تون بده اطلاع رسانی کنید بند خدا بلند نیست